Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Angelina Jolie (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=81665)

neo 11 Nov 2001 18:30

Angelina Jolie
 
Angelina e cea mai sexy, cea mai tare. inafara de 'life or something like it' mai are vreun proiect nou?

christi 22 Feb 2002 09:52

Angelina Jolie mai are pt viitor inca 3 prioecte, in afara de Life or Something Like It...
--- Beyond Borders - o drama de razboi ce trebuia initial sa fie regizata de favoritul meu - Oliver Stone. Acesta a renuntat insa la proiect... iar acum regizorul se pare ca va fi Martin Campbell (Vertical Limit)
--- Tomb Raider 2 --- cu Simon West ca regizor - abia acum se scrie scenariul
--- Sharkslayer - un film despre care nu stiu prea multe, ci doar ca va aparea in 2004.

Ambra Blu 18 Jul 2002 13:30

angleina nu e nici pe departe cea mai sexy, 'cuz my vote goes for Kylie Minogue.

Arhanghell 07 Sep 2002 18:29

eu m-as lasa pe Claire Forlani...

lecter 08 Sep 2002 04:37

OK, sa continuam offtopic...votul meu se duce spre Famke Janssen...

capitain 14 Sep 2002 15:32

Should i tall u my opinion too? I vote 4 Brad Pitt

:lol:

un om bun 03 Oct 2002 01:13

Angelina e o proasta ce-a dat din fund in fiecare gunoi de film in care a jucat.

ricutza 04 Oct 2002 22:34

"Girl Interrupted" gunoi? "Gia" gunoi? ai si tu niste motive care sa justifice afirmatiile astea?

un om bun 05 Oct 2002 00:05

Pentru mine sint gunoaie, dar inteleg ca altii le privesc ca filme de calitate. Telenovele de 2 ore. Nu vreau sa va jignesc tirindu-va in noroi actrita preferata. E doar umila mea parere.

Demona 07 Oct 2002 19:30

Angelina Jolie rulzzz...ah..sau cel putzin asta e parerea mea!Dar anyway...ce zicetzi de Jessica Alba?She's okey 2,chiar daca nu are la activ filmele lui Jolie! :smile:

NoOne 08 Oct 2002 13:51

Quote:

On 2002-10-05 01:05, un om bun wrote:
Pentru mine sint gunoaie, dar inteleg ca altii le privesc ca filme de calitate. Telenovele de 2 ore. Nu vreau sa va jignesc tirindu-va in noroi actrita preferata. E doar umila mea parere.


Hooooopaaaaa, o atitude cam nelalocul ei pentru "un om bun". Cum era cu "ar trebui sa fim de acosrd si cu lucrurile care le uram" - sper ca nu ti-am denaturat prea tare cuvintele, oricum ideea conteaza.

Si eu o consider pe Angelina o FRUMUSETE dar... din pacate am vazut-o si nemachiata. Credeti-ma e o diferenta ca de la cer la pamant.

un om bun 08 Oct 2002 22:15

Am zis ca ar trebui sa respectam si ceea ce urim. Adica n-o sa-i dau in cap dac-o vad pe strada.
In rest imi rezerv dreptul de a-mi exprima parerea despre ea atita timp cit nu e nimeni ranit.

Master 09 Oct 2002 15:22

Are dreptate "un om bun". Dar din pacate, cred ca au fost mai multi camarazi raniti. In fond, ce conteaza? Astazi este Angelina Frumoasa iar maine fa fi Angelina urata.

NoOne 09 Oct 2002 21:53

Quote:

On 2002-10-08 23:15, un om bun wrote:
In rest imi rezerv dreptul de a-mi exprima parerea despre ea atita timp cit nu e nimeni ranit.


Eu inca mai astept subiectul de "bataie". "Matrix" si "American Beauty" nu conteaza pentru ca am fi de acord iar "Mary Reilly" nu se pune pen' ca nu l-am vazut.

eliza 31 Dec 2002 01:52

ok, e frumoasa, e superba, colectioneaza cutite, si-a scris cu sange pe tricou numele primului sot, etc. dar mie mi se pare limitata. nu merita oscarul pt girl interupted(am mancat litere?) pt ca s-a jucat pe ea. totusi nu scot inca posteru ala mare cu ea de pe perete.
a... era inchis subiectu asta?

PoliFanAthic 31 Dec 2002 08:56

Pe mine nu m-a uimit cu nici o performanta Jolie. Majoritatea filmelor in care am vazut-o erau slabe, si nici expresia fetei ei nu-mi place....hmmm

eliza 31 Dec 2002 22:24

Quote:

On 2002-12-31 09:56, PoliFanAthic wrote:
Pe mine nu m-a uimit cu nici o performanta Jolie. Majoritatea filmelor in care am vazut-o erau slabe, si nici expresia fetei ei nu-mi place....hmmm


hmm indeed. are you gay? :razz:

PoliFanAthic 01 Jan 2003 06:18

Ha-ha...very funny.
Exista o diferenta intre frumusete adevarata, si doar un aspect...ca cel al lui Angelica.

eliza 01 Jan 2003 16:43

pai da, glumeam. gay rulz!

ricutza 01 Jan 2003 23:11

Angelina Jolie are o personalitate foarte puternica si lucrul asta se vede in cam toate filmele ei. probabil ca nu poate juca prea multe tipuri de roluri, insa mi se pare ca cele pe care le alege, le interpreteaza bine...mi-a placut de ea si in Gia si in Girl Interrupted si chiar si in Gone ibn 60 seconds!


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.