Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Acum pe ecrane (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=228)
-   -   Bad Boys 2 (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=83300)

djady12 14 Sep 2003 13:14

BAD BOYS 2 =>Un Film Reusit?
 
Care nu a vazut Bad Boys 2, sa il vada k merita vazut dupa parerea mea.
Este un film reusit, mai ales scenele de impuscaturi dupa strada in genul celor din HEAT, foarte tare.

Voi ce parere aveti?

bill_the_butcher 14 Sep 2003 23:52

parerea mea, cel mai reusit popcorn flick al verii. a avut de toate, actiune, comedie.

we ride together, we die together, Bad Boys For Life.

tommy_cat 17 Sep 2003 22:14

Re: BAD BOYS 2 =>Un Film Reusit?
 
Originally Posted by djady12:

Care nu a vazut Bad Boys 2, sa il vada k merita vazut dupa parerea mea.
Este un film reusit, mai ales scenele de impuscaturi dupa strada in genul celor din HEAT, foarte tare.

Voi ce parere aveti?

E tot cu Will Smith , Tea Leoni ?

Flopcaru 12 Oct 2003 21:23

Bad Boys 2
 
Sunt nou pe forum dar m-am decis sa scriu despre acest film pe care l-am vazut ieri. Il recomand tuturor amatorilor de actiune si de comedie. Un film care combina intr-un mod original actiunea si comedia. Nici nu se observa. Este mai bun decat partea 1. Astept sa apara si in Romania ca sa va citesc parerile. 8) [/b]

Rachell 14 Oct 2003 21:05

E super misto filmul si cred ca a aparut sin romania

snatchro 20 Oct 2003 10:18

Interesant. Dar ar fi putut fi mai multe elemente de umor. Cel mai mult mi-a placut scena intampinarii lui Reggie. Din punct de vedere al actiunii m-a deranjat replicile putin cam prea lungi din timpul actiunii.
Scena de urmarire de pe autostrada e mult mai bine realizata ca cea din Matrix 2.
Mi se pare mie sau Martin Lawrence ar putea juca mai vioi? [6/10]

PoliFanAthic 20 Oct 2003 13:29

Am mai spus pe undeva, la un thread asemanator: filmul nu a fost cine stie ce, dar a fost ok. Prea lung caci actiunea nu poate sustine singura un film fara de poveste intriganta.

toni 26 Oct 2003 12:24

Mda, l-am vazut si eu. Au schimbat porsche cu ferrari, ML parca s-a mai ingrasat nitel. Filmul e lung, intr-adevar, dar te tine in priza. M-am emotionat rau la faza cu toti soldatii aia care s-au oferit sa-i ajute la recuperarea divei. Nu prea a fost cu sex, desi parca am fi meritat dupa 2 ore si ceva de film.
Din 10 filme vazute in ultima vreme, 8 erau produse de JB.....

blitz43 27 Oct 2003 16:01

Originally Posted by toni:

Mda, l-am vazut si eu. Au schimbat porsche cu ferrari, ML parca s-a mai ingrasat nitel. Filmul e lung, intr-adevar, dar te tine in priza. M-am emotionat rau la faza cu toti soldatii aia care s-au oferit sa-i ajute la recuperarea divei. Nu prea a fost cu sex, desi parca am fi meritat dupa 2 ore si ceva de film.
Din 10 filme vazute in ultima vreme, 8 erau produse de JB.....


Pe asta nu-l ai pe DVD?

toni 28 Oct 2003 21:13

Originally Posted by blitz43:


Pe asta nu-l ai pe DVD?


INCA nu

vlad4s 09 Jun 2010 21:41

merita vazut,entertaiment garantat

danonino 11 Jun 2010 00:26

a fost ok. M-a distrat insa il gasesc mai slab ca primul.

horney1 13 Jun 2010 13:15

cel mai bun film alu bay imo.

marius93 26 Jun 2010 17:57

Mie mi-a placut amandoua. Will Smith si Martin Lawrence fac o echipa de milioane. :))

carmen_angelus_romila 26 Oct 2018 11:10

Este in aceeasi nota cu primul si merita vazut.


All times are GMT +2. The time now is 05:08.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.