Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Star-uri - Premieres (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=95716)

EgOisM 20 Jun 2009 11:44

Star-uri - Premieres
 
Hai sa punem aici fotografii si noutati de la premierele filmelor:D
Acum,daca este o persoana cu fani,este Johnny Deep,el a fost prezent la premiera filmului "Public Enemies' din AMC Theater,Chicago, Illinois.Deep a declarat despre personajul sau,John Dillinger:“was a deeply loyal guy, which I think is probably rare for in his line of work.”



Doamne,ce bun este!!8->

halebardul 20 Jun 2009 11:56

este, da e Depp, mai fano!

stefan_c 20 Jun 2009 12:12

Knowing - Numere Fatale
 
Nicolas Cage: "De fapt, dedic filmul primului meu fiu, pentru ca relatia noastra era exact ca cea din film. Eram doar noi doi. Am atatea amintiri si scenariul acestei pelicule a venit in momentul oportun. Am avut experientele de viata si resursele emotionale pentru a-l juca pe John Koestler, iar unele replici au venit direct din amintirile vremurilor petrecute cu Weston (n.r. Weston Coppola Cage, 19 ani). Am cautat o modalitate de a-mi exprima sentimentele de mult timp si, fiind un tata ce isi creste singur baiatul, am stiut ca exista o discriminare de sex, in functie de avocatul, psihologul sau terapeutul cu care discutai. De parca ar fi vreo mare surpriza daca tatal vrea sa isi vada fiul. Faptul ca esti barbat nu inseamna ca nu poti sa iti cresti singur copilul. Cred ca o familie ar trebui sa fie unita, dar daca esti tata singur nu trebuie sa renunti indiferent ce ar spune lumea. Am vrut deci sa am ocazia de a exprima acest lucru, sa infatisez acest arhetip in film – faptul ca poti avea o relatie apropiata si devotata cu familia ta, chiar daca aceasta este alcatuita doar dintr-un tata si un fiu. "


Actor Nicolas Cage attends the premiere of "Knowing" at the AMC Loews Lincoln Square on March 9, 2009 in New York City


Director Alex Proyas (L) poses with actors Rose Byrne, Nicolas Cage, Lara Robinson and Chandler Canterbury at the premiere of "Knowing" at the AMC Loews Lincoln Square on March 9, 2009 in New York City


Alice Kim and actor Nicolas Cage attend the premiere of "Knowing" at the AMC Loews Lincoln Square on March 9, 2009 in New York City

EgOisM 20 Jun 2009 12:16

abia astept sa il vad in Public Enemies:X
pana atunci o Christina Ricci la Paper Man Premiere,doamne ce pantofi oribili>:)

Liviu- 20 Jun 2009 12:17

Originally Posted by halebardul:

este, da e Depp, mai fano!


Se gandea la felul lui de a gandi, normal ca Depp e deep :D

EgOisM 20 Jun 2009 12:19

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by halebardul:

este, da e Depp, mai fano!


Se gandea la felul lui de a gandi, normal ca Depp e deep :D

AOLOOO...am scris mai repede...ce oameni:| :))

stefan_c 20 Jun 2009 12:26

:)
 
ce stramba e fetitza aia,Ricii :)) alta poza nu gaseai si tu?

miercuri 20 Jun 2009 12:37

Honestly, i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

EgOisM 20 Jun 2009 12:41

Originally Posted by miercuri:

Honestly, Johnny Depp i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

ma ofer eu sa ii fac o baie;;)>:)

Judex 20 Jun 2009 12:43

Am un prieten care-i seamana, dar e ceva mai tanar. :D

stefan_c 20 Jun 2009 12:45

Originally Posted by Judex:

Am un prieten care-i seamana, dar e ceva mai tanar. :D



sa-i dai numarul de telefon,id,adresa si fanei lui...cea cu baita :))

Liviu- 20 Jun 2009 13:11

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by miercuri:

Honestly, Johnny Depp i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

ma ofer eu sa ii fac o baie;;)>:)


Esti prea darnica pentru nick-ul tau. Nu-l meriti! :P

EgOisM 20 Jun 2009 13:15

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by miercuri:

Honestly, Johnny Depp i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

ma ofer eu sa ii fac o baie;;)>:)


Esti prea darnica pentru nick-ul tau. Nu-l meriti! :P

egoism este sarcasm pentru mine,darling;;)si merit orice este frumos:))

Liviu- 20 Jun 2009 13:21

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by miercuri:

Honestly, Johnny Depp i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

ma ofer eu sa ii fac o baie;;)>:)


Esti prea darnica pentru nick-ul tau. Nu-l meriti! :P

egoism este sarcasm pentru mine,darling;;)si merit orice este frumos:))


Vroiam sa zic ca nu meriti nick-ul :P Pe Depp poti sa-l ai daca vrei, iti dau voie :D Sau nick-ul e cel frumos? :))

EgOisM 20 Jun 2009 13:29

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by miercuri:

Honestly, Johnny Depp i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

ma ofer eu sa ii fac o baie;;)>:)


Esti prea darnica pentru nick-ul tau. Nu-l meriti! :P

egoism este sarcasm pentru mine,darling;;)si merit orice este frumos:))


Vroiam sa zic ca nu meriti nick-ul :P Pe Depp poti sa-l ai daca vrei, iti dau voie :D Sau nick-ul e cel frumos? :))

il merit si pe depp si pe nick-name...Doamneeee....pantofii lui Ricci sunt dezgustatori,imi zgarie retina..nu stiu de ce am pus poza aia:))

Cinemania 20 Jun 2009 13:37

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by EgOisM:

Originally Posted by miercuri:

Honestly, Johnny Depp i-as recomanda lui Depp sa se spele pe par inainte sa ma agat de gatul lui, cel putin asa cum e in pozele astea :))

ma ofer eu sa ii fac o baie;;)>:)


Esti prea darnica pentru nick-ul tau. Nu-l meriti! :P

egoism este sarcasm pentru mine,darling;;)si merit orice este frumos:))


indeed you do :">

EgOisM 20 Jun 2009 13:41

Transformers: Revenge of the Fallen..Shia LaBeouf si Megan Fox la premiera din Anglia..cred ca filmul o sa fie un rebut dar nu-i asa ca miss Fox arata super?...guys;;)


Cinemania 20 Jun 2009 13:46

uh...that look :D

Cinemania 20 Jun 2009 13:48

Originally Posted by EgOisM:

abia astept sa il vad in Public Enemies:X
pana atunci o Christina Ricci la Paper Man Premiere,doamne ce pantofi oribili>:)


pantofii ? dar carpa aia de pe ea ?! damm

miercuri 20 Jun 2009 14:05

I <3 Cristina Ricci but damn, poza aia e naspa.
Si Megan Fox e asa o Angelina copycat si an attention whore incat m-am obisnuit sa fac abstractie de ea.


All times are GMT +2. The time now is 15:32.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.