Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Filme la TV (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Ce chestii ai vrea să vezi, dar nu le bagă la TV (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96223)

ricutza 12 Oct 2009 10:55

nu cred ca Pushing Daisies ar fi prins la noi, cum n-a prins nici la ei. Nici olandezii nu s-au omorat dupa el si n-au dat decat primul sezon. Mie mi s-a parut simpatic dar nu m-am omorat dupa el.

Eu nu prea pricep de ce nu sunt aduse emisiunile astea gen reality tv: America's Next top model si Project Runaway. M-am bucurat insa sa vad ca AXN-ul incepuse la sfarsitul verii sa dea So You Think you can Dance. Mie mi se pare ca sunt niste emisiuni care sunt bine facute si care arata cam cat de talentat trebuie sa fii ca sa faci niste chestii care la noi se cam fac dupa ureche.

marius93 29 Jun 2010 15:12

As vrea ca unul dintre posturile noastre sa redifuzeze Buffy: The vampire slayer (1997), serialul care a fost un adevarat succes si care a scos-o din anonimat pe Sarah Michelle Gellar. Sunt sigur ca daca s-ar (re)difuza si la noi (s-a mai dat prin 2000 la Pro TV - am vazut prin niste reviste TV Mania din anul respectiv :)) ) ar avea mare priza la public, iar postul ar face audienta :)

danonino 04 Jul 2010 21:41

Benny Hill.

alex_il_fenomeno 05 Jul 2010 08:26

Heroes , am auzit ca e bun!

copila_satanista 05 Jul 2010 08:29

Originally Posted by danonino:

Benny Hill.

este, pe antena 1 parca

si heroes este

omserios 06 Jul 2010 19:24

Multe dintre ele sunt date, insa pe posturi mai mult sau mai putin obscure si practic este imposibil sa le prinzi, decat daca te abonezi la toti providerii de cablu :D

Si ca sa fiu mai ontopic, as vrea sa (re)difuzeze Survivor, preferabil sezoane mai noi. :)

Pitbull 06 Jul 2010 22:29

Omule, dacä esti serios, sterge-ti linkul din semnäturä, cä nu e voie.

Dorotheea 10 Jul 2010 20:48

Cred că mi-ar fi plăcut să văd The Vampire Diaries. Asta ca să nu mă avânt în vizionarea sa pe net și să văd 5 episoade pe zi. Dar într-un fel e mult mai bine să mă uit pe un site la seriale online, le văd când vreau și câte vreau odată. Plus că pe site-uri găsești multe informații, noutăți despre seralele favorite.:D

alex_il_fenomeno 13 Jul 2010 09:38

Pacat ca nu este un post de televiziune , gen HBO , care sa difuzeze cele mai noi filme !

ooo333 14 Jul 2010 08:45

As vrea sa se dea vechile desene de pe jetix si fox kids . :((

alexcretu75 15 Jul 2010 21:49

O gramada nu le pot enumera sunt cu multimiile :P

marcusARCUS 18 Jul 2010 11:27

Family Guy,Simpsons(la o ora decenta),American Dad,Aqua Teen Hunger Force,Beavis And Butthead,Robot Chicken,30 Rock(din nou la o ora decenta),South Park(nu numai sezoanele 1,2 si 3 pe banda).

Vladut1994 04 Aug 2010 15:33

Chiar imi e dor de vechile desene de pe jetix/fox kids ...Ce se difuzeaza acum pe Disney nu le poti numi desene ,sunt mai degraba niste filme-serial ...

omudindulap 04 Aug 2010 17:03

Femeeeeei, tzatze, scandaluri live, batai in direct, emisiuni cu blonde, vulgaritateeee, crimeeee...aaa, stai ca p-astea le baga..:-&

Medicate 09 Aug 2010 14:07

tzatze =))

Posturile TV romanesti sau din intreaga lume sucks ! Pe Prima TV parca ... nu mai tin minte , este o emisiune cu titlul : Jurnal Monden , in care sunt prezentate vietile unor ciuperci ce se vand mai bine decat painea calda ... WTF is wrong with this world ? !

ricutza 09 Aug 2010 15:21

Originally Posted by Medicate:

tzatze =))

Posturile TV romanesti sau din intreaga lume sucks ! !


dar de ce sa generalizam? uite eu in olanda chiar ma uit o gramamda la televizor inclusiv vara cand se presupune ca ar trebui sa fie numai reluari.

Medicate 10 Aug 2010 10:23

...si ce da interesant la olandezi ? ( just curious )

danonino 17 Aug 2010 01:41

Nu am mai vazut asta de foarte mult timp



tehnologic lumea a evoluat rapid.

madanicola 22 Nov 2010 08:32

Ar fi ideal sa se difuzeze Buffy: The vampire slayer (1997) :D Ar prinde bine la public .... Mai ales acum cu isteria asta Pro vampiri .:D

Medicate 23 Nov 2010 18:50

As vrea sa vad mai putine vorbe si mai multe meciuri , filme , etc. Orice in afara de rahaturi politice !


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.