Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Stirile CineMagia sau CineNews (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84888)

Riddick 02 Jul 2004 17:01

Stirile CineMagia sau CineNews
 
daca ati observat mai nou stirile s-au schimbat.adica stiu ca au in plus poza aia care le face sa arate mai bine si pagina s-a schimbat si ea,dar fata de cele care erau inaite,parca suna mai bine si sunt un pic ma haioase sa ceva de genul.cine le scrie?la toate "articolele" de pe site este un nume,dar aici nu e nimeni?sunt facute de toti adminii siteului si de aceea nu au nume?oricum pentru cel/cei ce le realizeaza acum,sa stie ca a/au facut un pas inainte.imi plac mai mult in noul format

Demona 02 Jul 2004 17:49

Subiectul asta trebuie inchis!!!!!!!

MinRep 02 Jul 2004 18:06

Re: Stirile CineMagia sau CineNews
 
Originally Posted by Riddick:

daca ati observat mai nou stirile s-au schimbat.adica stiu ca au in plus poza aia care le face sa arate mai bine si pagina s-a schimbat si ea,dar fata de cele care erau inaite,parca suna mai bine si sunt un pic ma haioase sa ceva de genul. [...] imi plac mai mult in noul format


Da, prima pagina arata foarte bine acum (si cu topurile, si cu stirile). Pe mine m-a luat prin surprindere cand am vazut-o prima oara...

emanuel 02 Jul 2004 18:07

Ma bucur ca iti plac, Riddick si iti place si schimbarea site-ului.
Stirile le face "tipa" de mai sus, Demona, care vad ca e cam timida, si nu vrea sa se stie...

Ambra Blu 02 Jul 2004 18:22

Stirile sint bine facute, succint si la obiect, da. Cu pozele alea nu sint de acord. Tot trageti site-ul in categoria juniori, de parca nu v-ar ajunge toti putoii care il umplu de emoticons si semnaturi si banere de jumate de hectar.

Demona 02 Jul 2004 18:22

:sick: ew me!

ogto 02 Jul 2004 20:32

Originally Posted by Demona:

Subiectul asta trebuie inchis!!!!!!!


De ce?

marx 03 Jul 2004 17:46

Originally Posted by emanuel:

Stirile le face "tipa" de mai sus, Demona, care vad ca e cam timida, si nu vrea sa se stie...

Nu cred ca le face Demona (experta si marea hobby(s)ta in middle-earth language), altfel ar fi fost intr-un limbaj bilingv.

PS: Maria si palaria si-au gasit prompt locul. Keep walking.

Riddick 04 Jul 2004 17:15

Originally Posted by marx:

Originally Posted by emanuel:

Stirile le face "tipa" de mai sus, Demona, care vad ca e cam timida, si nu vrea sa se stie...

Nu cred ca le face Demona (experta si marea hobby(s)ta in middle-earth language), altfel ar fi fost intr-un limbaj bilingv.

PS: Maria si palaria si-au gasit prompt locul. Keep walking.



eu cred ca le face ea.dar ca medota de recunostere,era mai simplu data scria cu "tz" sau "sh". ;) atunci probabil ca o recunosteau multi.sau cum zici tu in elfa. :D ai vreo problema cu faptul ca stie si elfa?

Undomiel 04 Jul 2004 19:03

asta chiar ca nu stiam ca demona face stirile.pentru mine e veste buna.schimbarea se simte,parca sunt un pic mai...colorate.idea cu pozele la fiecare stire mi se pare buna,chiar daca se pare,lui Ambra Blu ii displace in totalitate.site-ul nu pare pentru copii.in plus sunt multi dintre noi,care desi iubesc filmele,nu au in cap dexul hollywood,iar poza aia e de ajutor.totul e cu un scop.imi place...iar cinemagia devine tot mai buna in fiecare zi.marx...necredinciosule!!!!!!!!!!!!!

BeNnY 05 Jul 2004 01:33

Incredibil e ca de cand sunt astea noi, titlurile chiar imi atrag ochii si chiar citesc stirile :o

Cred ca Demona merita aplauze (desi ea nu vrea trebuie sa suporte cu chiu si vai admiratia noastra...)

Jay 05 Jul 2004 03:43

Imi place si mie noul format, dar eu am impresia ca Demona nu prea ma inghite!! :? Si asta cantareste... :P

Demona 05 Jul 2004 06:30

Originally Posted by Jay:

dar eu am impresia ca Demona nu prea ma inghite!! :? Si asta cantareste... :P


Excuse me? Now I'm lost? Dude, chill... :)

Shi multzumesc de aprecieri...means a lot thou...

BeNnY 05 Jul 2004 12:37

Originally Posted by Demona:

Originally Posted by Jay:

dar eu am impresia ca Demona nu prea ma inghite!! :? Si asta cantareste... :P


Excuse me? Now I'm lost? Dude, chill... :)

Shi multzumesc de aprecieri...means a lot thou...


Acum it means a lot? Ce schimbare... Good then :)


Originally Posted by Gaandalf:

Originally Posted by marx:

Nu cred ca le face Demona (experta si marea hobby(s)ta in middle-earth language), altfel ar fi fost intr-un limbaj bilingv.

:x
Originally Posted by marx:

PS: Maria si palaria si-au gasit prompt locul. Keep walking.

:x


Nu stiam ca-l mai baga cineva in seama pe marx...

Gaandalf 05 Jul 2004 12:39

MArx este omniprezent. Shi "instigarile" lui "finutze" ma enerveaza. Ami ales la adresa unor anumite persoane... :x

Jay 05 Jul 2004 21:47

Originally Posted by Demona:

Originally Posted by Jay:

dar eu am impresia ca Demona nu prea ma inghite!! :? Si asta cantareste... :P

Excuse me? Now I'm lost? Dude, chill... :)
Shi multzumesc de aprecieri...means a lot thou...


Pai... de fapt iti spun pe private....

Semaca 06 Jul 2004 10:43

Bravo Demona!!

In afara de look-ul mult imbunatatit, sunt si "in timp real" adica apar stiri noi la 2-3 zile sau chiar mai des.

Chiar era un pic deranjant sa vezi pe prima pagina aceeasi stire pe care ai vazut-o acum o luna.

Felicitari!

emanuel 06 Jul 2004 11:16

Intr-adevar era deranjant...
Acum apar cate 3 stiri noi zilnic.

Riddick 07 Jul 2004 05:36

so she's the bomb!oops she did it again! ;)

Demona 07 Jul 2004 05:56

Thank you..this really helps!


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.