Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Cum aratam noi,userii Cinemagia (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=93853)

Chambord 06 Dec 2013 10:58

Oaa da faac ? Dupa lupte seculare ma intorc si eu pe cinemagia, scriu un mesaj despre "ceva", iar peste 30 min vine un admin si sterge acel "ceva" !!! Ca vad ca poza era postata de mai multe zile fara sa atenteze nimeni la ea pana a o pomeni eu. Probabil daca as fi scris despre un film, respectivul film ar fi fost sters din baza de date cinemagia. Everything I touch is getting killed now ?

Sau adminii chiar au luat in serios faza cu congestionarea serverului. Ceea ce ar fi chiar tare.

bremen1980 06 Dec 2013 11:12

Originally Posted by Chambord:

Oaa da faac ? Dupa lupte seculare ma intorc si eu pe cinemagia, scriu un mesaj despre "ceva", iar peste 30 min vine un admin si sterge acel "ceva" !!! Ca vad ca poza era postata de mai multe zile fara sa atenteze nimeni la ea pana a o pomeni eu. Probabil daca as fi scris despre un film, respectivul film ar fi fost sters din baza de date cinemagia. Everything I touch is getting killed now ?

Sau adminii chiar au luat in serios faza cu congestionarea serverului. Ceea ce ar fi chiar tare.

Cred ca ti-a citit gandurile si s-a panicat . Te-ai purificat inainte sa reintri pe cinemagia ??? Aici sunt suflete pure si bebelusi inocenti . :P

Liviu- 06 Dec 2013 11:36

Probabil pt ca era prea mare poza.

Chamb, vezi ce bine e sa ai facebook... :P Lasa twitterul, noi pe fb ne miscam :P

faraimaginatie 06 Dec 2013 11:55

Liviu, mai sunt poze mari cu caruta pe forumul asta. Sa fim seriosi. Putea sa-mi zica s-o redimensionez sau putea s-o faca chiar ea. Dar s-o stearga asa fara motiv. Meh... Ah, daca asta e marea problema, uite inca o mana de posturi care trebuie sa fie sterse, evident:
http://www.cinemagia.ro/forum/showth...=93853&page=49

Plus o gramada de threaduri generate de roboti. Dar banuiesc ca o fotografie e mai interesant de sters.

But have no fear, faraimaginatie to the rescuse. Eu m-am gandit ca poate nu-i place negrul, si-atunci...

Amazing paint skills number 2. Being faraimaginatie.

varu 06 Dec 2013 12:01

Vorba aia, omniprezenta :P

LE: faraimaginatie, un fel de varu' al iucheiului, adica peste tot :D

bremen1980 06 Dec 2013 12:02

Originally Posted by varu:

Vorba aia, omniprezenta :P


Umblati cu ubicuitatea dupa voi .

anaemona 06 Dec 2013 17:30

Acum am vazut si eu faza cu stersul pozei de catre Gloria. Tare! Daca asta e topicul unde se atentioneaza ce trebuie sters ar fi cam multe posturi care trebuiesc sterse de la userul asta: catty_19_87, in special la Reperele de baza ale unei culturi cinematografice. De fapt acolo ultimele 3 mesaje ar trebui sterse instantaneu. Si poate ar trebui pusa o regula, sa nu poata posta oricine acolo sau macar sa fie un topic care sa fie curatat frecvent, daca tot e sticky.

Faraimaginatie, imi place cum ai "aranjat" poza.

faraimaginatie 06 Dec 2013 19:50

Mersi, anaemona. Nu pot sa-mi iau drepturile pentru ea ca ideea n-a fost a mea. Aranjarea am facut-o singura, totusi. :D (Mersi, A.)

marillion 08 Dec 2013 23:11

Originally Posted by faraimaginatie:

Amazing paint skills number 2. Being faraimaginatie.


RoCco şi surorile sale! :))

faraimaginatie 09 Dec 2013 01:16

:)) :"> Nu-mi deconspira si tu frumusete de nume, ca fac si eu la fel. :P

marillion 09 Dec 2013 10:09

Originally Posted by faraimaginatie:

:)) :"> Nu-mi deconspira si tu frumusete de nume, ca fac si eu la fel. :P


Ei, nici chiar aşa! Era o glumiţă ca între cinefili. :P ;)

MariaMona 10 Apr 2014 23:22

Vara trecuta cu fetele mele


anaemona 11 Apr 2014 00:00

Foarte dragute sinteti toate :) Doar ca pe cea mica o intuim, n-o vedem si la fata :)

MariaMona 11 Apr 2014 16:12


White1 10 Jan 2018 21:11

Motanul n-a supraviețuit



All times are GMT +2. The time now is 20:57.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.