Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Noutati (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=237)
-   -   Avatare noi (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=83114)

Dan Gerose 31 Mar 2004 09:19

Frangleza
 
Pacat ca banner-ul tau e scris in limba francospaniola ! :oops:

BeNnY 31 Mar 2004 18:22

Le pui cu in semnatura

Demona 22 Apr 2004 20:31

Re: poz(n)a cu panterutza roz
 
Originally Posted by Pink Panther:

Multumesc si pt. link.. si pt. precizarea in legatura cu Mr. Oizo...
pentru mine este si va ramane "ursuletzul galben" hehe...
inca o data thanks !


Scuze intarzierea...N-ai pentru ce... :D

jona 30 Apr 2004 17:51

merci pt. noile avatare. Ma simt mai mica, dar totusi, ma simt bine cand stiu ca poza e de la voi. :love:

JIIL 19 Jun 2004 10:42

ups...
 
Originally Posted by TLD:

Nici o problema. A fost placerea mea. Si dak mai vreti mai fac avatare. De data asta cu actori, si poate si din filme :wink:

te superi daca te rog sa-mi faci si mie unul, tocmai am facut o gafa, am ales un avatar folosit de altcineva. doar din simplu motiv ca imi aducea aminte de bushu, catelul meu... asta e ghinion, asa ca te rog frumos da vrei si poti, as vrea tot ceva asemanator, dar nu la fel ca al lui zizi.
mersi. :(

ps: folosesc asta pana la noi ordine, sper sa nu fie si asta folosita ca nu mai am timp sa verific, intru in examene, mai am destul de invatat, hai pa!
pe curand :)

hai ca am rezolvat-0 intre timp, nu este cine stie ce, dar cel putin se incadreaza in format. mersi oricum! :)

nume 30 Oct 2004 16:26

daca m-am inregistrat deja si nu mi-am ales un avatar mai pot s-o fac acum ? si daca da cum ? mersi anticipat .

evenstar 30 Oct 2004 21:17

Originally Posted by nume:

daca m-am inregistrat deja si nu mi-am ales un avatar mai pot s-o fac acum ? si daca da cum ? mersi anticipat .


Sigur ca poti... intri la profil si chiar in partea de jos a paginii iti afiseaza ceva de genu < arata galeia de imagini asociate> dai clic, iti alegi un avatar si clickezi pe <alege imaginea asociata> sau cam asa ceva. Iti apare iar pagina de profil si dai < trimite>. That s it! Sper ca m am facut cat de cat inteleasa. Good luck

nume 30 Oct 2004 22:31

mersi frumos ! :)

bogey 27 May 2005 23:01

http://s11.invisionfree.com/secret_s...ex.php?act=idx

e adresa site-ului meu...poate va intereseaza...daca nu,nu comentati :lol:

raptor 19 Jan 2006 19:02

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

angel_4u 05 May 2006 20:39

Demona...mishto banner ;)

Nightwane 07 May 2006 15:24

angel_4u: misto IQ ;)

77ravens 10 May 2006 21:04

Nice!Cat fight!

Supastar 04 Dec 2006 16:35

a propos de avataruri, tie ti se potriveste avatar-ul tau curent. si eu mi te inchipui cam la fel de psycho k tipu ala! :?

Neuptolem 04 Dec 2006 22:47

Mie mi se potriveste ca o manusa. :P

lestatika_29 05 Dec 2006 18:33

ai poza cu taticu'? :)

Neuptolem 05 Dec 2006 21:31

Adevarul este ca dupa Troy, nu mi-l pot imagina pe Achilles decat "imbracat" in Brad Pitt.
Mm, fotografia este bine lucrata, o emblema a unui razboinic din Iliada,
l-ar putea reprezenta foarte bine si pe Neuptolem (Nauptoleum, Neoptolem).
Am un spirit mai bataios din fire 8) ...in special ma lupt foarte bine cu morile de vant :lol: fotografia mi s-a parut sugestiva. :D

lestatika_29 05 Dec 2006 22:03

neoptolem era fiul lui Ahile. alt neoptolem era tatal printesei Olympia, si deci bunicul lui Alexandru cel Mare (de-aia si afirmatias lui Alo. ca ar fi descendentul peleianului).
sincer, nu mi-a placut Troy. Brad Pitt a jucat chiar prost, si putin imi pasa cat de sexy o fi, tot nu-mi place de el. oricum l-am prefereat pe Bana/Hector.

Neuptolem 05 Dec 2006 22:31

Originally Posted by lestatika_29:

neoptolem era fiul lui Ahile.

Chiar era nevoie sa specifici asta??? :D

Originally Posted by lestatika_29:

sincer, nu mi-a placut Troy


Da, Troy e un film destul de prost, mai ales ultimul sfert din el care-i demn de Zmeurika...sunt foarte bine realizate scenele de actiune si soundul...si revin aici.

Originally Posted by lestatika_29:

Brad Pitt a jucat chiar prost

Nu este tocmai rolul vietii sale, dar s-a pliat foarte bine pe razboinicul Achilles, arogant, curajos, si in acelasi timp sensibil, profund, filosof.
De altfel, multor pretentiosi (ca si mie) scena de lupta dintre Ahile si Hector este cea mai buna scena de fight cu spada din istoria cinematografiei, si nu spun vorbe mari, revezi.
De asemenea, razbunarea lui Patrocle imi aminteste de Legendele toamnei (filmul meu, o buna perioada de timp, preferat) cand pe frontul acela esti naucit la propriu de ce se intampla...

Originally Posted by lestatika_29:

si putin imi pasa cat de sexy o fi, tot nu-mi place de el

Imi place (ca persoana de sex masculin) la Brad Pitt, ca este singurul barbat actor: frumos si dur, in acelasi timp. Nu-i pot gasi adversar la capitolul asta. Are un echilibru perfect.
Cam cum este la voi reprezentanta Angelina... :D

Neuptolem 05 Dec 2006 22:44

Johnny Deep este dur? Mai dur ca Brad Pitt???
Ti-l imaginezi pe Deep in Troy, Fight Club, Legends of the Fall sau Snatch?
Sau pe Brad Pitt in Eduard-forfecutze, Finding neverland, atat de iubit de tine?
Arata bine, recunosc. Si sunt multi aici.
Si fara sa exagerez, Brad este mai dur decat Arnold, Jason Statham ala sau tipul din Blade. Poate doar Vin Diesel il egaleaza. In plus, primul mai si joaca cate ceva...
Cea mai buna combinatie: nervi tari/duritate - frumusete/fizic, este Brad Pitt. Ii vreau adversar pe masura! :P


All times are GMT +2. The time now is 13:17.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.