Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Baietii care chiar stiu sa joace! (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=82619)

lestatika_29 22 Aug 2006 17:07

1. incearca si u pls sa nu mai pocesti numele actorilor; :hmm:
2. n-am zis k Patriot e un film bun (desi nici prost nu i-as zice), am zis ca Ledger joaca bine
3. nu m-am luat de ceilalti actori, am zis doar k si Ledger joaca bine (God, parca esti clona lui Tobey! :shock: )
4. incearca sa folosesti si tu "citat", ok? :happy:

Tobey 22 Aug 2006 23:12

fat-o tie ti s-a pus pata pe mine (urasti) , adica ma urasti, eu cred ca cea ce te incurca ,e ca scriu , cu puncte, printre alte lucruri. tu cum vezi , intr-o directie, sau in mai multe? You let me know :lol: :lol:
:lol: zici ca tu le sti pe toate. te rog frumos sa nu mai faci pe superioara , sau mai stiu eu ce..... te rog frumos :P

lestatika_29 23 Aug 2006 08:28

fato (sic again!) am zis doar ca Crin3l are acelasi stil de postat k si tine? te simti jignit? dak da, iti trimit eu un streang.... sai nu imi mai cauta toate posturile. o sa ai cva d munca :D


cum de-am uitat? ultimate beauty and great actor: Johnny Sparrow... aaa..Jack Depp.. oooops... sorry. u get my point.

norina 23 Aug 2006 12:31

continua sa-i dai lectii baiatului asta tobey, poate invata si el ceva sau poate ca nu :?

GhitzaCartitza 23 Aug 2006 17:50

YEEEE!!!!!! CAT FIGHT!!!!!
Continuati.. continuati...

norina 24 Aug 2006 09:08

you wish! da' de unde. nu ai inteles tu bine

crin3l 24 Aug 2006 21:55

Originally Posted by lestatika_29:

1. incearca si u pls sa nu mai pocesti numele actorilor; :hmm:
2. n-am zis k Patriot e un film bun (desi nici prost nu i-as zice), am zis ca Ledger joaca bine
3. nu m-am luat de ceilalti actori, am zis doar k si Ledger joaca bine (God, parca esti clona lui Tobey! :shock: )
4. incearca sa folosesti si tu "citat", ok? :happy:

U cand ai spus ca acest Ledger rezolva shi filme proaste ai dat ca ex Patriot shi yo am crezut ca il crezi un film prost , un film care dupa parerea mea este exceptzional prin dramatismul shi ritmul lui.Iar treaba cu citatul .... a fost din gresheala :D

lestatika_29 24 Aug 2006 23:19

ntzzzsz... am zis k un actor bun rezolva un film prost, fiind vorba de Casanova, si apoi am zis k mi-au placut rolurile lui din Patriot si Monster's Ball... misunderstanding... no problem, te iertam, efendi!

GhitzaCartitza 25 Aug 2006 18:29

Originally Posted by norina:

you wish! da' de unde. nu ai inteles tu bine

Un om are dreptul sa-si inchipuie ce vrea ;). Asa ca va rog continuati in ciocolata sau miere :P. Sper ca macar aveti varsta legala :huh:

norina 28 Aug 2006 09:48

si care este varsta legala?

Cinemania 28 Aug 2006 16:54

aia care o are Ghitza

norina 29 Aug 2006 08:56

"care" sau "pe" care o are ghitza?

Nightwane 29 Aug 2006 09:51

care pe care

norina 29 Aug 2006 12:15

cata dreptate ai

Bubu 03 Sep 2006 20:43

Am vazut un film in care Banderas juca excelent. Si parca nu era un film american. Parca vorbea in limba lui materna.

Clara De PointduLac 20 Jan 2007 23:25

Banderas joaca....si joaca bine (ati vazut "Take the lead"? - mie mi-a parut convingator pe post de profesor de tango).
Da eu personal prefer ceva actori engleji mai putini "populari": Jason Statham, Peter Wingfield, Stuart Townsend, Jason Flamming....mie mi se par chiar actori buni.


All times are GMT +2. The time now is 20:01.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.