Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Film in general (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=227)
-   -   Cadre preferate adunate de prin filme (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96989)

Kriss_Kringle 20 Mar 2012 13:03

Am inceput si eu sa ma obisnuiesc cu exagerarile tale,mai greu dar ma obisnuiesc.Nu-s chiar rele,devin trademark.B-)

Malombra 20 Mar 2012 17:02

userii pe acest forum se împart în trei: troli, cetățeni respectabili și extratereștri. iar triunghiul format de cele 3 nivele de evoluție nu e întotdeauna amoros.
cristina, nu-l lua prea în serios pe fed, doar pentru că el își ia prea în serios rolul de sanitar al pădurii. :)) nu tot ce rînjește mai și mușcă. :P

Cristina_ 20 Mar 2012 18:38

Originally Posted by Malombra:

cristina, nu-l lua prea în serios pe fed, doar pentru că el își ia prea în serios rolul de sanitar al pădurii. :)) nu tot ce rînjește mai și mușcă. :P

Malombra stiu ca Federico glumeste si chiar am ras cand am vazut mesajele lui.:))
Si stiu ca nu musca,cunosc genul asta de barbati care in realitate sunt mult mai timizi.

Kriss_Kringle 20 Mar 2012 19:07

Feddy,she sayin' you shy,brah.You gonna let her diss you like dat?=))

Federico 21 Mar 2012 07:20

E adevarat, n-am ce sa mai comentez. M-a citit.
IRL, sunt de o timiditate patologica.
In dec. 2009, de exemplu, cand a avut loc forumeeting-ul Avatar, fusese vorba s-ajung si eu acolo.
Am ajuns. Dar am facut stanga-mprejur dupa 10 secunde si mi-am bagat p***-n el de film si de intalnire. True story.

Chambord 21 Mar 2012 08:38

Vai bah Fed, ce ti-a zis-o ! :-O Daca imi zicea mie asaaa ... :))

Acu serios, Cristina prin natura job-ului ei part-time "fumeaza" timizi din astia ca alde tine cate 3 odata. Si abia se incalzeste. Asa ca nu ai cu ce sa o surprinzi. Eu o respect. Pentru ca respect pe cei care muncesc cinstit si isi castiga painea cu sudoarea fruntii. Sau cu alte secretii ale corpului.

Dar Cristina, daca imi permiti un sfat. Nu mai pune la avatar poze cu tine nemachiata. Nu ca n-ai fi stralucitoare si asa dar ... nu stii ce agent mai arunca ochii pe forum si ar fi pacat sa pierzi un contract din cauza avatarului. Pozele precedente erau :-bd

Windom 21 Mar 2012 09:00

1 Attachment(s)
Attachment 1820

Chambord 21 Mar 2012 13:25

Daaa, urmatoarea muza a lui Soderbergh
Sasha ... Gina ... Cristina_ :D

Malombra 21 Mar 2012 13:49

cuib de năpîrci ce sunteţi :| >:)

anaemona 21 Mar 2012 13:57

De fapt sint toti indragostiti de Cristina :P

omudindulap 21 Mar 2012 14:00

Plusez.

omudindulap 21 Mar 2012 14:13

Sa fiu si on topic, Sweet movie:










Federico 21 Mar 2012 14:59

Slabe poze, omule. Nu te supara.
Compozitia -- care e probabil cel mai important lucru la o fotografie -- e la pamant.
Si nici pe partea de continut nu zic prea multe celor care nu-s familiarizati cu filmul de origine.
Pentru mine, cel putin. De-asta o poza atat de vida continutistic ca asta de mai jos e unda dintre prefereatele mele din sirul postat pe prima pagina.


Malombra 21 Mar 2012 15:04

nici pe departe la fel de bună ca asta

Malombra 21 Mar 2012 15:09

io vreau să văd asta 8->

Federico 21 Mar 2012 15:15

Quote:

nici pe departe la fel de bună ca asta

Aia e inca o poza de continut, in primul rand.
Formal, eu tot pe-a mea o prefer.

Originally Posted by Malombra:

io vreau să văd asta 8->

Da, e misto asta.
E dintr-un film cumva?
(n-as crede)

omudindulap 21 Mar 2012 15:25

Nu stiu de compozitie and stuff, dar daca as fi vazut imaginile respective fara sa fi vizionat filmul, mie mi-ar fi trezit curiozitatea. De fapt, cred ca asa am si luat filmul, datorita primei imagini.

Eyforiya



Si cateva cadre din unul dintre filmele preferate vazute in ultimii 4-5 ani:








anaemona 21 Mar 2012 15:37

Malombra, cind am vazut imaginea aia reflectata am zis ca-i film canadian turnat in Toronto :) inca sint curioasa daca n-o fi chiar din DT Toronto aglomerarea aia

omule, al doilea film e si unul din preferatele mele, desi vazut o singura data. Si cred ca s-au pus chiar citeva din cadrele astea la ghiceste poza ceva timp in urma, cumva apropos si de ce zicea Federico acolo.

Federico 21 Mar 2012 15:38

Now we're talking.
In special in ce le priveste pe ultimele 3.

(omu')

Malombra 21 Mar 2012 15:50

Originally Posted by Fed:

Da, e misto asta.
E dintr-un film cumva?
(n-as crede)


Este

¡VIVAN LAS ANTIPODAS! de Victor Kossakovsky

l.e.
ăla e zviagintsev? nu am văzut


All times are GMT +2. The time now is 17:10.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.