Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Romanii au talent (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=97824)

shadowofnight 26 Feb 2011 14:24

Ma amuza genul asta de emisiuni, dar nu cred ca trebuie luate prea in serios. Ce ma enerveaza e ca nu pun episoadele si pe site-ul emisiunii, nu am rabdare sa stau la televizor.

Totusi, am vazut cateva clipuri, primul dintre ele fiind 'Justin Bieber de Bucuresti'. .... :|

Mai apoi au fost Veveritele Vesele - dupa mine, intra in categoria 'amuzante la inceput, apoi enervante'. Si am mai vazut clipul cu Alina si Cristina, parca asa se numeau. Una dintre ele a fost la Megastar, sunt 100% sigur. Dupa ce a fost eliminata, a facut un mini-circ si a spus ca se lasa de muzica.

portofel 26 Feb 2011 18:16

mi-a placut LA NEBUNIE barmanul acela, cu giumbuslucurile lui:)
trebuie sa-nvat cate ceva de la el;)
.......cat despre catelusa aceea.......=D> =D> =D>

chuckyfan 26 Feb 2011 19:00

De ce boala psihica sufera cei doi? Cred ca e genetica:)

copila_satanista 27 Feb 2011 09:30

Auziti? Eu nu m-am putut opri sa nu o asociez pe Tamara Pitei cu TAMARAINSA :)) o fi sau n-o fi?

Liviu- 27 Feb 2011 09:34

Pai n-ai citit ce scrie prin topicul asta? :P

copila_satanista 27 Feb 2011 09:39

Ah, fix acum am vazut :D ea si rc-st bineinteles. De neegalat :))

FreakDoll 27 Feb 2011 10:13

Ahahahahaha!!E criminala!!=)) La un moment dat, am crezut ca'i arunca sucul in fata lui Mihai Petre =))
Replicile din final:
"Eu vorbesc 3 limbi straine, da?Si iubesc si limba romana.Si?"
"Foarte bine!Si ce aveti cu mine?" =))))
Da' chiar o fi participat si la preselectia pentru "Dansez pentru tine"?Ar fi interesant un filmulet cu asta:-?

Paraiah 01 Mar 2011 16:50

Toata emisiunea se gaseste pe vplay pentru cine nu a vazut la TV.

miercuri 05 Mar 2011 00:31

S-a utiat cineva azi? Mi s-a parut cea mai slaba editie de pana acum. Au trecut o gramada de prestatii absolut penibile, iar pe tipa de la sfarsit, care avea prezenta scenica si o voce mai aparte, au picat-o complet inexplicabil. Bullshit.

estera12 05 Mar 2011 08:16

Contorsionista a fost grozava se vede ca a muncit mult.

portofel 05 Mar 2011 11:10

De acord cu voi, slaba emisiunea, n-a fost cine stie ce, poate doar baiatul ala...'' tenorul'', mi-a placut .
Si nu-mi plac grupurile astea numeroase care participa. Da, unele sunt grozave, au o coregrafie care-l fac invidios chiar si pe Mihai Petre, dar pe mine ma obosesc.....

Disciple 05 Mar 2011 14:32

Am bagat si eu un ochi aseara si i-am notat pe micul tobosar, dansatoarele afro, tenorul si beatbox kid si circarul. La polul opus "rapperul bullshit" si tipa cu saxofonul si tipa aia fara coloana vertebrala care ma facea sa ma gandesc numai la incesturi.
L-as fi ales pe ala cu oaia, baba bellydancer, cur mare, anal stuff si pe prostii aia 2 elev-pedo...aaa...profesor care bagau balade...:))

rrs85 05 Mar 2011 23:16

@Disciple
daca mai arunci vreo doua fraze ca cele de mai sus, am sa "vomit" tot rasul din mine...=))
In fine, eu nu am vazut decat finalul si chiar mi-a placut prestatia tipei "Pink"...

portofel 06 Mar 2011 17:26

Doamne , mi-am amintit de doamna asistenta medicala, in costumatia ceea transparenta:-&
ORIBILA!!! Oare nu s-a uitat intai in oglinda?X_X

buticut 06 Mar 2011 17:34

Originally Posted by danonino:

Slaba emisiunea asta.

Baiatul cu echilibristica m-a impresionat, a fost fenomenal. Restul mi s-au parut banali, parcea prea multe dansuri si voci, fara a fi extraordinare.

ps. Pe langa baiatul cu cilindri, mi-a placut contosionista si beatbox-erul.


Complet de acord. Mi-a mai placut in schimb si de stomatolog cu vocea lui de tenor si de tipa Pink pe care in mod surprinzator n-au trecut-o mai departe. Avea si atitudine, si voce...nu-mi explic cum de au ajuns in faza urmatoare penibilitati precum gemenii cu coregrafia si ei i-au dat X. Nici macar Andi, care i-a dat DA, nu a fost convins ca merita sa ajunga mai departe.

Paraiah 09 Mar 2011 11:23

In primul rand de se spune slaba emisiunea... asta aveam asta arata de unde talente daca nu sunt... si apropo de tipa pink facea playback in caz ca nu ati observat.

iiii 09 Mar 2011 12:17

poate asta era "talentul" , sa faca playback

miercuri 09 Mar 2011 16:26

Originally Posted by Paraiah:

In primul rand de se spune slaba emisiunea... asta aveam asta arata de unde talente daca nu sunt... si apropo de tipa pink facea playback in caz ca nu ati observat.

Nu facea playback, canta peste piesa originala, dar se auzea suficient de clar si vocea ei.

mvpsebi 18 Mar 2011 22:36

Am avut deosebita placere sa urmaresc in asta seara actul unei dansatoare la bara, aia cu fundul misto. :D Totusi altceva m'ar interesa, stie careva melodia pe care s'a desfasurat ? :)

Ami85 18 Mar 2011 23:47

mvpsebi, te referi la Metallica?
Mie tipa aia nu mi-a placut, am crezut, initial, ca o sa presteze ca tipa aceea din prima editie, Madalina nu stiu cum. :)


All times are GMT +2. The time now is 20:47.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.