Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Noutati (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=237)
-   -   CineMagia se grabeste (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=83888)

BeNnY 12 Feb 2004 18:46

La mine se incarca siteul in 5-10 secunde :D

ricutza 13 Feb 2004 00:46

Originally Posted by BeNnY:

La mine se incarca siteul in 5-10 secunde :D


:cry: :cry: :cry:
la mine nu!

BeNnY 13 Feb 2004 08:07

Da, dar eu am internet prin cablu ...

TLD 13 Feb 2004 08:09

Originally Posted by BeNnY:

Da, dar eu am internet prin cablu ...

H3h3h3! Oricum la 'cablisti' se incarca oricum repede si inainte! "P Cel putin asa imi aduc eu aminte! :P Eu astept cuminte acuma sa mi se indeplinea doleanta! :roll:

TLD 13 Feb 2004 09:02

Si de asemenea un topic review sub ceea ce postezi ar fi de ajutor, dak se mai poate modifica in php... Pt ca dak vrei sa citezi din postul cuiva care a scris juam de pagina, nu o sa-ti mai aduci aminte ce a scris respectivul, asa cu un topic review scrollezi putin in josul paginii si citezi de acolo... E doar o idee! ;)

Bogie 13 Feb 2004 09:54

Nu vreau sa va fac invidiosi sau sa ma laud dar la mine site-ul se incarca instantaneu. Roedul sa traiasca! :)

TLD 13 Feb 2004 09:55

Originally Posted by bogie:

Nu vreau sa va fac invidiosi sau sa ma laud dar la mine site-ul se incarca instantaneu. Roedul sa traiasca! :)

Waaay OFF TOPIC: Roedu.. Hmmm Las ca ajung eu [prin camine! Si fur toata banda numa pt mine.. Din curiozitate cu cat downloadesti? :P

Bogie 13 Feb 2004 10:41

De pe site-uri downloadez in medie cam cu 300kb/s (ex:www.softpedia.com), de pe altele iau si cu 500-600 kb.
Pe DC++ depinde de la cine iau. Am prins transferuri cu 400-500 kb (si nu metropolitan), dar si cu 2-3 kb.

Bogie 13 Feb 2004 10:59

Un screenshot:

Leonard 20 Feb 2004 21:18

propun sa faceti o categorie noua, de filme rare, filme independente, filme de avant-garda. Nu conteaza ca sunt facute mai demult sau foarte recent, vreau o categorie in care sa discut numai despre filmele de productie independenta care se rup de tipare, clisee si clasic si despre regizori de acest gen. Am observat cu mahnire ca despre anumite filme nu am cu cine sa discut, ori fiindca nu le-a vazut ori pentru ca au fost deschise la 'filme in general' (unde in alta parte?) si s-au pierdut repede pe paginile urmatoare, nereusind sa adune nici 10 mesaje (ex. Waking Life sau Lilja 4-ever). Si as vrea sa mai deschid cateva subiecte despre anumite productii, dar mi-e ca se va inampla la fel.
categoria ar putea sa se numeasca "Independent" sau "Filme Rare"

crydead 20 Feb 2004 23:57

Originally Posted by bogie:



Super mesaj: XXX is kicking YYY because: Scoate windows-ul din share!

loooooooooooooooooooooooooooooooool


-------------------------
Viitorul suna ocupat.

Ambra Blu 23 Feb 2004 09:48

Originally Posted by Leonard:

propun sa faceti o categorie noua, de filme rare, filme independente, filme de avant-garda. Nu conteaza ca sunt facute mai demult sau foarte recent, vreau o categorie in care sa discut numai despre filmele de productie independenta care se rup de tipare, clisee si clasic si despre regizori de acest gen. Am observat cu mahnire ca despre anumite filme nu am cu cine sa discut, ori fiindca nu le-a vazut ori pentru ca au fost deschise la 'filme in general' (unde in alta parte?) si s-au pierdut repede pe paginile urmatoare, nereusind sa adune nici 10 mesaje (ex. Waking Life sau Lilja 4-ever). Si as vrea sa mai deschid cateva subiecte despre anumite productii, dar mi-e ca se va inampla la fel.
categoria ar putea sa se numeasca "Independent" sau "Filme Rare"


o sa fie ceva de gen in "iconoclast", in revista

alakazam 13 Nov 2006 22:22

What is the meaning of life?
 
Ce drepturi speciale imi trebuie ca sa scriu la ATELIERUL DE SCENARISITICA si cum pot face rost de aceste drepturi? :) Ce se intaimpla, dragi colegi?!

rrs85 15 Dec 2010 12:05

Originally Posted by alakazam:

Ce drepturi speciale imi trebuie ca sa scriu la ATELIERUL DE SCENARISITICA si cum pot face rost de aceste drepturi? :) Ce se intaimpla, dragi colegi?!

ca o curiozitate inca "nerezolvata"... ???

Gloria 16 Jan 2011 18:24

Draga rrs, n-ai observat ca alakazam este banat? este decazut din drepturi.

rrs85 16 Jan 2011 22:07

Gloria, faceam referire la "demersul necesar" (inscriere, accept) pentru a vizualiza subiectele de la "ATELIERUL DE SCENARISITICA"...B-)

carmen_angelus_romila 11 Aug 2018 09:40

Mi se pare din ce in ce mai bun, asa ca mergeti inainte, pentru ca directia este buna, Felicitari!

carmen_angelus_romila 14 Oct 2018 09:31

Mai sunt necesare cateva modificari si inbunatatiri, chiar si in ziua de astazi...!


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.