Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Filme la TV (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Survivor (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96755)

ricutza 05 Dec 2010 11:55

Originally Posted by capodecina:

totusi... ce s-a intamplat cu Brenda, Marty si Alina?


Alina a parasit Tribal Council plangand dupa ce Naonka si Purple Kelly au renuntat de bunavoie si nesilite de nimeni la Survivor. Si nici Brenda si Marty nu erau prea veseli. Marty tot spunea ca el ar fi vrut sa joace si la ia locul celor doua.

shadowofnight 16 Dec 2010 19:59

Ah, au votat-o pe Jane. Gah, era singura de care imi mai placea cat de cat.

Oricum, am ajuns, in urma cu vreo doua saptamani, la concluzia ca this season is the worst. Deoarece
- 6 din primii 7 jucatori votati si-au facut-o cu mana lor;
-2 oameni au renuntat la joc in ziua 28. Oribil;
-(Aproape) Nimeni nu a jucat strategic;
-Am avut parte de o multitudine de decizii idioate;
-Concurentii au fost weird si unlikeable;
-Dan inca traieste si e in Top 5.

Speaking of Top 5, cine ati vrea sa castige? Printr-un proces de eliminare, am realizat ca eu o vreau pe Holly. Dar chiar daca ar castiga, tot nu ar salva sezonul asta.

WildR0se 18 Dec 2010 17:46

Mi-ar place sa castige Fabio... doar asa, sa le dea peste nas "schemer"-ilor care au impresia ca manipuleaza tot... dar nu cred ca are prea mari sanse in momentul de fata.

crin3l 21 Dec 2010 10:37

Faptul ca a castigat Fabio, cred ca a reprezentat singura sclipire pentru acest sezon. Un om sincer si naiv, foarte prietenos a castigat dupa mult timp Survivor. M-am bucurat foarte mult pentru el.

costyn162 30 Dec 2010 16:15

Fabio??? Nu il vedeam castigand in nici un caz... Dupa parerea mea, desi sunt de acord cu faptul ca se numara printre cele mai proaste sezoane, Jane era singura care merita sa castige, iar cand Chase i-a intors spatele, pur si simplu am fost revoltat....Chase a fost paranoic, singurul lui atu fiind forta fizica, iar ca strategie un joc bun l-au facut Marty(desi nu l-am suferit, trebuie sa recunosc) si Brenda.

shadowofnight 26 Feb 2011 14:26

So, two episodes in... Impresii, ceva?

ricutza 05 Mar 2011 17:14

sunt usor dezamagita de Russell... sper insa sa reziste cat de mult se poate. Oricum tribul lui e varza si sincer sper sa nu castige nimeni de acolo.
De cealalta parte Rob a facut un joc mult mai interesant si ar merita sa-i mai aduca lui Amber inca un milion de dolari acasa. Si imi plac si oamenii din tribul lui pentru ca macar dau impresia ca s-au uitat la sezonele trecute din Survivor si sunt constienti ca "'we can't all hold hands and be friends".

costyn162 11 Apr 2011 07:00

in sfarsit Russel out, great news..de Rob mi-a placut la inceput cum a reusit sa organizeze tribul desi cu Philip acolo e cam nasol...Insa cu ce i-a facut lui Matt acum in ultimul episod parerea despre el s-a schimbat. Eu tin cu Matt, sper sa reintre in joc si sa castige pentru ca merita...

klaudya_e 11 Apr 2011 11:22

ar fi fost mai interesant daca ramanea Russel macar pana la imbinarea triburilor
eu as vrea sa castige Rob pt ca, chiar stie sa joace jocul.

dorincool 11 Apr 2011 14:25

:-?
 
Originally Posted by klaudya_e:

ar fi fost mai interesant daca ramanea Russel macar pana la imbinarea triburilor
eu as vrea sa castige Rob pt ca, chiar stie sa joace jocul.

:-?

klaudya_e 11 Apr 2011 17:36

Originally Posted by dorincool:

:-?

:-/ :)

crin3l 13 Apr 2011 12:07

Eu zic ca Matt e prea naiv pentru jocul aceasta si Rob a facut ce trebuia sa faca avand in vedere ca Matt era nehotarat de ce parte sa treaca.

carmen_angelus_romila 31 Aug 2018 09:01

Citind recomandarile voastre, mi-am propus sa-l urmaresc.

carmen_angelus_romila 31 Aug 2018 09:02

Sper sa-l gasesc online pe undeva...!


All times are GMT +2. The time now is 18:05.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.