Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Cum aratam noi,userii Cinemagia (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=93853)

Se7en 02 Oct 2008 18:30

Originally Posted by films4all:

Dumniezeu sa ne aiba in paza.
deci..vezi cum pocesti numele Creatorului.
Pacatosule.

Pacat
Originally Posted by films4all:

Mai stiu si versete din biblie. Daca vrei deschid un tipic special despre subiect, pentru tine Horica (se7en). ;) :) :sleep:


Am incredere c-o sa fii pe placul "Creatorului" :lol: Aaaamiiiiin!! :shock:

Neuptolem 02 Oct 2008 21:35

Originally Posted by EgOisM:

@Neuptolem

ce ai cu mine? :(
- EgOisM - Zana-Zanelor;=adica....

Nimic.

films4all 02 Oct 2008 22:25

Originally Posted by Neuptolem:

Originally Posted by EgOisM:

@Neuptolem

ce ai cu mine? :(
- EgOisM - Zana-Zanelor;=adica....

Nimic.


Si asa s-a dus pe apa sambetei.. idila ce nici n-a inceput.
La anu' si la multi ani!

Neuptolem 02 Oct 2008 22:48

Originally Posted by films4all:

Originally Posted by Neuptolem:

Originally Posted by EgOisM:

@Neuptolem

ce ai cu mine? :(
- EgOisM - Zana-Zanelor;=adica....

Nimic.


Si asa s-a dus pe apa sambetei.. idila ce nici n-a inceput.
La anu' si la multi ani!

Am experienta cu Internet-Girls-ul. Am si scris ceva pe chestia asta. M-a speriat si faptul ca EgOisM se incadra binisor in diagrama personajului Isse-i din acea idee. :shock: La care n-am renuntat. E prin atelier..stie Sir-ul.
;)
PS: Nu are cum sa se termine ceva ce nici n-a inceput. Numai daca trimiti in trecut un Terminator sa ucida inainte de a se intampla.

films4all 02 Oct 2008 23:10

Well..deci, daca ai experienta cu fetele pe internet e bine. Se va ivi intodeauna o alta ocazie.

Originally Posted by Neuptolem:

PS: Nu are cum sa se termine ceva ce nici n-a inceput. Numai daca trimiti in trecut un Terminator sa ucida inainte de a se intampla.


PS: Pe internet.. totul e posibil, mai ales cand vrei sa fii literar :)

Neuptolem 02 Oct 2008 23:24

Originally Posted by films4all:

Well..deci, daca ai

Well, deci am.

Originally Posted by films4all:

daca ai experienta cu fetele pe internet e bine.

Oare?

Originally Posted by films4all:

Se va ivi intodeauna o alta ocazie.

N-am inteles, adica cum..ALTA OCAZIE?
Whatever..nu mai conteaza.

Pitbull 02 Oct 2008 23:45

Astept replica:
"Ba nu, domnule." :shock:

Neuptolem 03 Oct 2008 00:04

Originally Posted by Pitbull:

Astept replica:
"Ba nu, domnule." :shock:

Marfa, super-mega! Beton! Cool! 8)

EgOisM 03 Oct 2008 05:44

in concluzie sunt doar un experiment nereusit in capul lui Neuptolem,o zana care nu poate zbura,un elf fara urechi,desertul fara soare si curcubelul fara culori!!!imi vine sa plang ca s-a terminat ce nu a inceput!!!
daca tu nu poti veni la Bucuresti vin eu la tine in orice colt al lumii,bineinteles dupa ce termin cu examenele,si putem fi fericiti minimum 3 zile ca ma plictisesc cam repede!!!CU BINE dragul meu print sau zanoi ce oi vrea tu sa fii :hmm: !

nume 03 Oct 2008 07:08

Toata lumea fericita si lacrimi pe obraz, gagicile-s misto, tuica e pe masa da o ardeti aiurea pe langa subiect.

films4all 03 Oct 2008 09:13

Originally Posted by Neuptolem:

N-am inteles, adica cum..ALTA OCAZIE?
Whatever..nu mai conteaza.


Pai.. fete frumoase, intodeauna gasesti pe forumul cinemagia.
And u, my frend, u will get them all.

Originally Posted by nume:

Toata lumea fericita si lacrimi pe obraz, gagicile-s misto, tuica e pe masa da o ardeti aiurea pe langa subiect.


Ehh.. nu chiar. Se mai ajunge si la subiect dar foarte rar.
Ajuta-ne tu sa o tinem pe subiect. :)

Originally Posted by Pitbull:

Astept replica:
"Ba nu, domnule." :shock:


Asteapt-o! E dupa colt. 8)

yssis 03 Oct 2008 09:56

topicul era despre cum aratam noi,cei de pe cinemagia,dar s-a deviat foarte mult de la subiect :(

redmen 03 Oct 2008 10:00

Originally Posted by EgOisM:

vin eu la tine in orice colt al lumii,bineinteles dupa ce termin cu examenele,si putem fi fericiti minimum 3 zile ca ma plictisesc cam repede!!!


:lol: :lol: :lol:

films4all 03 Oct 2008 10:37

Originally Posted by redmen:

Originally Posted by EgOisM:

vin eu la tine in orice colt al lumii,bineinteles dupa ce termin cu examenele,si putem fi fericiti minimum 3 zile ca ma plictisesc cam repede!!!


:lol: :lol: :lol:

R:
It seams like.. it's not the end: Terminator 4 8)

Neuptolem 03 Oct 2008 10:43

Originally Posted by redmen:

Originally Posted by EgOisM:

vin eu la tine in orice colt al lumii,bineinteles dupa ce termin cu examenele,si putem fi fericiti minimum 3 zile ca ma plictisesc cam repede!!!


:lol: :lol: :lol:

:lol:
---
Originally Posted by EgOisM:

in concluzie sunt doar un experiment nereusit in capul lui Neuptolem,

FALS!

Originally Posted by EgOisM:

o zana care nu poate zbura,

FALS!

Originally Posted by EgOisM:

un elf fara urechi,

(?)

Originally Posted by EgOism:

desertul fara soare

:?

Originally Posted by EgOisM:

si curcubelul fara culori!!!

Nu.

Originally Posted by EgOisM:

imi vine sa plang ca s-a terminat ce nu a inceput!!!

Bine, atunci imi autoextermin statutul de nesimtit si aleg sa plang eu dupa ce o sa-'nceapa. :lol:


Originally Posted by EgOisM:

daca tu nu poti veni la Bucuresti vin eu la tine in orice colt al lumii,bineinteles dupa ce termin cu examenele,si putem fi fericiti minimum 3 zile ca ma plictisesc cam repede!!!

Ce ma fac?! Vine peste mine! Aoleu! Chiar vine! Nu-i de glumit! Daca am si apartament de 2 camere la dispozitie! Daca am s-o astept la gara ca stau la 10 minute de gara! Daca am s-o ispitesc-seduc! Daca am sa-i platesc eu trenu'! Daca am sa-i ofer micul dejun si cina! - cu pranzul se descurca ea. Daca! Daca-daca!
N-AM VAZUT IN VIATA MEA O ECUTIE IN CARE SA APARA ATATI DE "DACA"! :w00t: :lol:

Pot veni dar n-am unde sa innoptez... :oops:
---
Stai, inca nu veni! Intai sa fac eu o obsesie pt tine pe net! Sa fie ca-n scenariu! Apoi poti veni! Dar sa nu spui cand ne intalnim ca esti EgOisM! Sa zici ca o cunosti pe EgOisM dar ca nu esti ea! In felul asta voi avea si eu material de studiu pt filmul cu care voi da lovitura la TIFF, in felul asta peste noapte vom si fi si deja si celebri! 8)

silver_boy 03 Oct 2008 14:52

m-au amuzat descrierile ludice ale concubinei lui Zeus...ideea cu exerciþiul de imaginaþie ( în care userii ºi-ar fi împletit unii-altora goblenuri portretistice) ar fi fost - gãsesc - mult mai creativã...
( ps. nu cã mi-ar fi displãcut ce-am vãzut: fetele-cochetele - : )

BJBlazkowicz 03 Oct 2008 17:31

Presimt nunti pe-aici.
http://api.ning.com/files/Hn1YQmbYNF...crazyash27.jpg

EgOisM 03 Oct 2008 18:36

daca o sa ajung candva pe plaiurile mioritice ale lui Neuptolem probabil ca o sa stau la hotel pe banii mei si o sa mananc pe banii mei pentru ca nu sunt materialista si imi place sa ma descurc pe plan propriu.Cu Neuptolem voi vedea numai filme gen Terminator,in limita bunului simt desigur,la cat de ocupat este el nu as vrea sa ii ocup timpul pretios,apoi el va scrie scenarii interesante inspirat de mine ofcourse,probabil voi vizita si peisajele magnifce ce inspira maretia LUI!
Pe tot parcursul vizitei mele,el va primii decat un pupic pe obraz pentru ca ce este frumos se consuma mai rar!

Neuptolem 03 Oct 2008 21:08

Voi vedeti ce vad si eu? :huh:
...
Draga mea, se pare ca relatia noastra trece printr-o criza, deja.
Ai dat-o-n bara cu hotelu', materialismul, Terminatorul si pupicul.
Nu vei sta la hotel, stai la mine, si cu asta basta!
In al doilea rand, inca n-am stabilit care cum pleaca, unde...Poate ca e mai bine sa ne intalnim pe teren neutru, ce zici? Undeva la Brasov, printr-un oras la juma distantei dintre noi, ori Cluj, etc. Si fireste, ca vom cumpara o camera la un hotel, IMPREUNA, fifty-fifty. Cu 2 paturi, bineinteles!
Legat de materialism, stai liunistita, chiar atat te cobori? ai incredere in tine, si in mine, desigur. Cred ca jonglam la un nivel destul de superior elevat si moral incat sa scoatem din calcul nimiccitia asta cu materialismul. Crede-ma, de erai materialista, te depistam si te evitam. ;)
Vom vedea si alte genuri de filme. Iti recomand in seara asta Wicker Park.
Legat de pupic, stai linistita, nu va fi nicun pupic si pana la urma lucrurile astea ledecidem face to face, nu pe forum, nu pe Internet, inca nu ne-am vazut. Nu crezi ca te gandesti prea departe?
In al doilea rand, doar nu ma crezi vreun violator, cum as putea sa dau eu ochii cu Illo ori cu Sir-ul cand va fi gata scenariul pt Oscar? "Stiti, eu sunt ala care a sechestrat-o si violat-o pe fata aia de pe forum..eu sunt sanatos mintal dar atunci a fost un moment in care mi-am pierdut controlul si am facut ciorbica din ea...". Ori daca eram vreun inadaptat social, nu crezi ca eram acum la racorica?
Stai linistita, vei primi acceptul meu pt pupic mai tarziu decat crezi, muuuult mai tarziu. Poate niciodata, mai stii, dk nu ma inspiri pt scenariu ma supar pe tine, sa stii. Asa ca pune burta pe carte si studiaza, ia pixul in dinti, in manuta si apuca-te si citeste, tre sa fii culta cand ma vei intalni, vei da si un test, grila, pt ca mi-esti draga. Am planuri mari cu tine, tre sa punem mana pe Oscarel, sa fim primii! :w00t:

Somn usor! :love:

Pitbull 03 Oct 2008 21:13

Originally Posted by EgOisM:

el va primii decat un pupic pe obraz

You are allowed a second chance. :sleep:


All times are GMT +2. The time now is 07:28.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.