PDA

View Full Version : Nume film.


Rmz
11 Nov 2012, 19:04
Buna seara. Acum aproximativ 10 ani(prin 2001-2002) a fost difuzat pe TVR1 un film cu legionari francezi in Africa,in desert.La un moment dat ajung sa lupte cu un grup de oameni din acea zona,ce aveau o ascunzatoare secreta in munti si erau condusi de o femeie. Cam in ultima parte legionarii le descopera ascunzatoarea si are loc o lupta acolo.
Cam asta e descrierea ce mi-o amintesc,a trecut ceva timp de cand am vazut acest film,insa probabil l-ati vazut si o parte din voi.Rog pe cineva sa-mi spuna numele acestui film.Mulumesc.

Rmz
18 Nov 2012, 22:21
Buna seara. Acum aproximativ 10 ani(prin 2001-2002) a fost difuzat pe TVR1 un film cu legionari francezi in Africa,in desert.La un moment dat ajung sa lupte cu un grup de oameni din acea zona,ce aveau o ascunzatoare secreta in munti si erau condusi de o femeie. Cam in ultima parte legionarii le descopera ascunzatoarea si are loc o lupta acolo.
Cam asta e descrierea ce mi-o amintesc,a trecut ceva timp de cand am vazut acest film,insa probabil l-ati vazut si o parte din voi.Rog pe cineva sa-mi spuna numele acestui film.Mulumesc.
Va rog sa-mi spuneti titlul filmului,daca va amintiti.

White1
18 Nov 2012, 22:29
Era cu Van Damme?:D

Rmz
19 Nov 2012, 10:47
Era cu Van Damme?:D
Nu. Acei luptatori ai desertului foloseau cai si aveau o ascunzatoare in munti si dupa cum am zis,erau condusi de o femeie ce purta la gat un fel de cristal sau oglinda si cand o scotea in lumina soarelui ii orbea pe cei din jur pret de cateva secunde.

justbobby08
25 Nov 2012, 20:58
http://www.cinemagia.ro/filme/the-13th-warrior-al-13-lea-razboinic-1631/ ?

Rmz
26 Nov 2012, 23:34
http://www.cinemagia.ro/filme/the-13th-warrior-al-13-lea-razboinic-1631/ ?
Nu asta este filmul despre care am scris,ce ai postat tu nu are nicio legatura cu descrierea facuta de mine.:) Rog pe cineva sa-mi spuna titlul filmului descris de mine,daca l-a vazut si l-a retinut.

Rmz
31 Jan 2013, 02:46
Up,up...Chiar nu ştie nimeni? :)