PDA

View Full Version : Dexter season 7


Harry1516
29 Sep 2012, 18:05
Sunt singurul entuziasmat de noul sezon din ,,Dexter'' care sta sa inceapa?

SAMCRO
29 Sep 2012, 19:47
Chiar deloc, devine telenovela deja. Daca il anulau dupa primele 2 sezoane era super.

Razvan600
30 Sep 2012, 09:24
Abia astept sa inceapa noul sezon din "Dexter".B-)

Harry1516
30 Sep 2012, 17:11
Mai sunt cateva ore pana la premiera sezonului 7 in SUA...in cateva zile vom putea sa-l vizionam si pot spune ca am asteptari destul de mari de la acest penultim sezon...din scurtele clipuri video publicate de cei de la Showtime prevad o actiune mult mai complexa, o tensiune alarmanta si un nivel complet superior atat la nivel psihologic, scenaristic, dar si de productie...sezonul 6 m-a impresionat profund fata de cel de-al 5-lea, pe care il consider cel mai slab, prin temele religioase imbinate perfect cu filosofia lui Dexter, etc...de la acest sezon am mari asteptari intrucat ,,It's all on table'' si se pare ca pentru prima data de la inceputul serialului il vom vedea pe Dexter in cea mai pura forma a sa si a pasagerului sau intunecat...

marlinbrown
01 Feb 2013, 11:05
.sezonul 6 m-a impresionat profund fata de cel de-al 5-lea, pe care il consider cel mai slab, prin temele religioase imbinate perfect cu filosofia lui Dexter, etc...de la acest sezon am mari asteptari intrucat ,,It's all on table'' si se pare ca pentru prima data de la inceputul serialului il vom vedea pe Dexter in cea mai pura forma a sa si a pasagerului sau intunecat...