PDA

View Full Version : nu mai stiu cum se numeste!


unqpele
09 Jul 2012, 02:54
am vazut un film acum vreo 10-15 ani era ceva legat de o carte (biblie) nu mai sunt sigur si doi insii unu care parea a fii de partea buna si unu care era de partea raului.
va mai dau detalii poate stie cineva cum se numeste chiar vreau sa il revad
era undeva printrun desert in america la o biserica,casa si aia doi se lupatu unu sa apere cartea si unu sa o distruga . poate cineva sa ma ajute??

margott
09 Jul 2012, 11:46
am vazut un film acum vreo 10-15 ani era ceva legat de o carte (biblie) nu mai sunt sigur si doi insii unu care parea a fii de partea buna si unu care era de partea raului.
va mai dau detalii poate stie cineva cum se numeste chiar vreau sa il revad
era undeva printrun desert in america la o biserica,casa si aia doi se lupatu unu sa apere cartea si unu sa o distruga . poate cineva sa ma ajute??

Esti sigur ca nu confunzi filmele ? Descrierea ta se potriveste cu The Book Of Eli, aparut acum 2 ani.

Cmd93
09 Jul 2012, 19:15
am vazut un film acum vreo 10-15 ani era ceva legat de o carte (biblie) nu mai sunt sigur si doi insii unu care parea a fii de partea buna si unu care era de partea raului.
va mai dau detalii poate stie cineva cum se numeste chiar vreau sa il revad
era undeva printrun desert in america la o biserica,casa si aia doi se lupatu unu sa apere cartea si unu sa o distruga . poate cineva sa ma ajute??

http://www.cinemagia.ro/filme/angel-heart-inger-si-demon-823/...cumva e asta?