PDA

View Full Version : Justified


Avalhon
14 Dec 2010, 15:47
Urmareste cineva serialul? AXN va difuza saptamana viitoare ultimul episod (al 13-lea) din primul sezon. Dar sunt convinsa ca il vor redifuza la infinit (in sfarsit o redifuzare de care ma bucur), si chiar la ore mai bune decat in prezent. Daca nu, poate fi gasit pentru vizionare online sau descarcat.
Merita vizionat. E unul din cele mai bune seriale pe care le-am urmarit in ultimii ani. Cu o idee a lui Elmore Leonard in spate. Timothy Olyphant face un rol fabulos. Nu are rost sa zic mai multe. Mai bine va convingeti singuri.:)

victor
14 Dec 2010, 20:29
vazut, placut.

Avalhon
15 Dec 2010, 14:35
Ma bucur.:) Din pacate, sezonul 2, pregatit pentru difuzare din februarie, tot numai 13 episoade are. Se pare ca e noua moda, absolut cruda si deloc necesara.

PoliFanAthic
06 Mar 2011, 00:40
Justified rlz.

De altfel, prefer serialele cu sezoane scurte, fiindca nu poti sa te intinzi la infinit cu un serial bun, decat daca il diluezi.

Ma si intreb daca nu se intampla cumva asta la cum a fost facut sezonul doi, cu main story arc rasfirat printre procedural episodes. Olyphant e oricum mortal, deci atata timp cat nu devin prea ridicoli, nu cred ca pot s-o festeleasca prea rau.

Chambord
06 Mar 2011, 18:47
L-am ochit si eu pe asta to be seen. Cica ultimul sezon rupe.