PDA

View Full Version : Best Motion Picture Drama,Golden Globes 2009


Suspect de bizar
01 Jan 2009, 23:48
Care credeti ca va lua trofeul?

Aresus
01 Jan 2009, 23:57
The Curious Case of Benjamin Button. Nu ma intreba de ce. E doar un feeling.

Suspect de bizar
02 Jan 2009, 00:01
Eu inca nu m-am hotarat pe cine sa pun banii,pe The curios case of Benjamin Button,care se anunta un film foarte bun,si Frost/Nixon care ii dupa reteta de Oscar,si deasemenea si el se anunta un film foarte bun.

buticut
03 Jan 2009, 23:27
Ce film va castiga: The Curious Case of Benjamin Button
Ce film as vrea sa castige: Frost/Nixon sau Revolutionary Road...vazute,placute!

miercuri
05 Jan 2009, 22:22
Poate The Reader, asa cum a luat Atonement anul trecut.
Slumdog sper sa reziste zdravan la Oscaruri, sansa cea mai mare a lui Danny Boyle pana acum. Dragul de el.

PoliFanAthic
06 Jan 2009, 01:27
Cumva tin deja cu Slumdog, fara sa-l fi vazut.

Unde e The Wrestler? :hmm:

StefanDo
06 Jan 2009, 09:45
mie slumdog mi s-a parut un film de suflet, dar prea mic si bazat pe-o singura idee (experienta primeaza in fata educatiei). Cu toate surprizele placute, nu cred totusi ca are material ca sa castige premii importante

pentru fanii slumdog millionaire, aici (http://www.youtube.com/watch?v=UXmmwK971V0&eurl=http://www.slashfilm.com/page/2/) un trailer alternativ realizat de Addictive TV

revolutionary road, in schimb, mi s-a parut inutil! Unul dintre acele filme care te fac sa te intrebi "de ce (am/au pierdut vremea cu el)?"

Supastar
11 Jan 2009, 00:08
revolutionary road, in schimb, mi s-a parut inutil! Unul dintre acele filme care te fac sa te intrebi "de ce (am/au pierdut vremea cu el)?"

nu l-am vazut inca, dar merg pe mana lui ebert: "This film is so good it is devastating"

vicki
13 Feb 2009, 19:48
revolutionary road, in schimb, mi s-a parut inutil! Unul dintre acele filme care te fac sa te intrebi "de ce (am/au pierdut vremea cu el)?"

nu l-am vazut inca, dar merg pe mana lui ebert: "This film is so good it is devastating"
Mie nu mi-a placut deloc "Revolutionary Road".