View Full Version : Ajutor.... Minim sistem ptr fisiere full hd , 1080p ?
serpico_26
14 Sep 2008, 19:08
Vreau sa vad fisiere full hd , 720p , 1080p , dar se pare ca nu merge...Se vede, dar cu intreruperi, si avi si wmv si mpg. De vina este sistemul meu cel VECHI ? Adica...un duron slab 1.3 de vreo 6 ani cu 256 memorie.:)) Imi trebuie ceva mai performant ? Ce minim de configuratie tre sa am ptr a putea vedea full hd ?
Prietene... nu ai prea mari sanse,dar daca vrei sa vezi un film in 1080 si cu super sunet... uitate la un film pe Blu - Ray disc,dar merge numai pe PS3!;)
paul_aramis
14 Mar 2010, 16:59
bună dimineaţa! mai ai mult până departe? bag de samă că da. vezi că sunt vreo câteva sute de topicuri vechi de ani de zile la care trebuie musai răspuns. că cine ştie, poa' peste vreo 20-30 de ani s-or întoarce ăia de au pus întrebrările să vadă dacă le-a răspuns cineva ... dăi bătaie, bagă mare, spor la scris!
hokage33
26 Mar 2010, 07:53
:)) =)) :))
Sa nu rad ca prostu singur... mai si zic si eu ceva on :))
Srry... nu ma pot abtine:"> :))
La mine 720p merge cat de cat (dar tot sacadeaza) 1080 deja over.
Mi-am comprimat dintr-un mkv de 1080p intr-un dvdrip Dan Balan - Chica Bomb :D l-a facut avi, fisier mai mare si tot sacada, deci daca nu aveti plasma si un tv de cel putin 100 centi... si un bluray (sau ce citeste orice fel de BR)... n-are rost sa va agitati cu FULL HD
vBulletin® v3.5.8, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.