PDA

View Full Version : Va rog sa ma ajutati cu informatii!


th3kinslayer
30 Apr 2008, 19:28
am postat pe 1000 de forumuri,foarte multe si straine,deci ce vreau sa va rog daca stiti filmul,daca nu mai bine nu postati.Multumesc!
Este un film drama/romance a anilor 2000,destul de actual,este film made in USA,joaca personaje cu nume destul de sonore,dar chiar nu imi mai aduc aminte foarte bine desi am incercat si pe imdb.
Este o poveste de dragoste,ea se indragosteste de un el,mult mai tanar ca ea (personajul feminin e pana in 40 de ani,iar el are 20 si ceva de ani,nu mai retin bine),pe ea o frapeaza cand afla ca el e un pustan,dar cu toate astea nu isi ascunde sentimentele fata de el.Sper ca ati inteles exact ideea.Va rog ajutati-ma.Multumesc!

Planmaker
30 Apr 2008, 19:32
daca ai putea sa iti aduci aminte unul din numele alea sonore, ar fi foarte simplu: search pe IMDB

th3kinslayer
30 Apr 2008, 19:33
pai daca stiam,nu va mai deranjam si postam,de asta am zis ca poate mai e vreun "cinefil" pe aici care ma poate ajuta!

th3kinslayer
30 Apr 2008, 19:41
Ah si inca o chestie sunt un mare fan al filmelor de razboi,gen: enemy at the gates,cross of iron etc. Care se bazeaza foarte mult pe istorie,bine exceptand cele cu Burebista si cu Traian,ca aia nu aveau un scop in a se bate,erau bezmetici,nici nu stiau pe ce planeta se aflau,infine,mai adaugati titluri va rog!

redmen
01 May 2008, 03:18
bine exceptand cele cu Burebista si cu Traian,ca aia nu aveau un scop in a se bate,erau bezmetici,nici nu stiau pe ce planeta se aflau!

de unde stii ca erau bezmetici ? ca nu s`a facut nici un film la hollywood despre ei ? :lol:

Pitbull
01 May 2008, 03:48
Päi ce, tu nu i-ai väzut în filmele lui Nicolaescu, Vitanidis si Roland Emmerich? Se bäteau cu turcii, nemtii si talibanii toti grämadä, färä nici un scop în a se bate, aruncau cu rosii, ouä stricate si pläci video arse, säreau într-un picior pe Calea Victoriei si cântau "Losing My Religion" de-a-ndoaselea, de la coadä la cap, ca sä se-audä Loredana Groza... Bezmetici räu, ce mai! :hmm: Si când a venit Cätälin Radu Tänase sä-i întrebe pe ce planetä erau, Decebal a zis: "Pe X4 din sistemul Aldebaran!" - da' Burebista, de colo: "Taci fä cä esti prost, nu vezi cä suntem pe Tatooine? Fi-ti-ar Forta sä-ti fie cu tine!"

nibo
01 May 2008, 09:47
am postat pe 1000 de forumuri,foarte multe si straine,deci ce vreau sa va rog daca stiti filmul,daca nu mai bine nu postati.Multumesc!
Este un film drama/romance a anilor 2000,destul de actual,este film made in USA,joaca personaje cu nume destul de sonore,dar chiar nu imi mai aduc aminte foarte bine desi am incercat si pe imdb.
Este o poveste de dragoste,ea se indragosteste de un el,mult mai tanar ca ea (personajul feminin e pana in 40 de ani,iar el are 20 si ceva de ani,nu mai retin bine),pe ea o frapeaza cand afla ca el e un pustan,dar cu toate astea nu isi ascunde sentimentele fata de el.Sper ca ati inteles exact ideea.Va rog ajutati-ma.Multumesc!


Ar putea fi "Cu iubirea la psihiatru", cu Meryl Streep, Uma Thurman si Bryan Greenberg... ea 37 de ani, el 23, dar nu prea e drama.. !

th3kinslayer
01 May 2008, 13:03
Multumesc Frumos!!
si..wow sunteti promti!
Toata stima ptr acest forum si pentru voi!

Pitbull
01 May 2008, 13:05
Si noi te iubim! :love:

th3kinslayer
01 May 2008, 13:07
Pitbull :D
ai imaginatie frate! :lol:

Pitbull
01 May 2008, 13:09
Servesc Patria! :happy: