PDA

View Full Version : Cum scrii Hollywood-ului


Neuptolem
25 May 2007, 17:28
Trimite-ti careva e-mailuri la Hollywood ...
As vrea eu sä-mi trimit e-mailuri la Hollywood - da' nu pot sä mi le trimit decât la Gorjului.
Pitt, discutia asta capata asa o tenta migratoaro-nomada, nu stam locului, eu cel putin tzopai din topic in topic, mai mai, de-oi ajunge la Hollywood. :lol:
Si totusi, nu am inteles ce era cu Gorjului sau dk am inteles :lol:
ma intreb, nu se pot gasi pe net, google, adrese de e-mail ale caselor de productie de la Hollywood? As fi mai motivat sa-i bombardez cu un mesaj in engleza, in dorinta de a nu mai regiza Jonathan Mostow Terminator 4, pt ca ce-a facut cu 3-ul s-a vazut, am vazut cu totii.

Pitbull
25 May 2007, 17:46
Pitt,
Un pitbull e un câine care se luptä-n arenä (pit), nu care se catärä-n Brad (Pitt) (nici mäcar la Cräciun).
Si totusi, nu am inteles ce era cu Gorjului
La statia Gorjului locuiesc eu. Nu la Hollywood - oricât as vrea. Deci:
Trimite-ti careva e-mailuri la Hollywood ...
Nu mi le pot trimite mie însumi la Hollywood; mi le pot trimite numai la Gorjului.
As fi mai motivat sa-i bombardez cu un mesaj in engleza, in dorinta de a nu mai regiza Jonathan Mostow Terminator 4, pt ca ce-a facut cu 3-ul s-a vazut, am vazut cu totii.
Ajutä ca tämâia la mort.

Neuptolem
25 May 2007, 18:24
Si totusi, nu am inteles ce era cu Gorjului

La statia Gorjului locuiesc eu. Nu la Hollywood - oricât as vrea.
N-aveam de unde sa stiu.

As fi mai motivat sa-i bombardez cu un mesaj in engleza, in dorinta de a nu mai regiza Jonathan Mostow Terminator 4, pt ca ce-a facut cu 3-ul s-a vazut, am vazut cu totii.

Ajutä ca tämâia la mort.
Initial tot el era in capul listei, apoi am citit de curand o stire pe cinemagia cumca se cauta a reinnoi toata distributia filmului (T4 va avea premiera in vara lui 2009) inclusiv regizorul! Slava lui Manitou! Asa sa fie! Manitou e mare!

Pitbull
25 May 2007, 18:36
Acuma copilu-are geaca de blugi,
Dar pânä la Hollywood tot n-ai cum s-ajungi,
Palatu-i departe iar banii-s putini,
Si mult mai aproape e sticla de vin.

(...)

And I say Romania is my country!
And I say Romania is my country!
And I say Romania is my country!
And I say Romania is my countryyy!

Supastar
25 May 2007, 23:11
voi doi v-ati gasit bine!

propun un topic numai al vostru!