PDA

View Full Version : Shrek al Treilea


RIP
14 May 2007, 23:41
a apucat careva sa-l vada?

StefanDo
15 May 2007, 00:03
nu

Bebetul
16 May 2007, 14:19
ma astept la o animatie foarte realista, o super comedie per total cu niste voci cunoscute de o lume intreaga shi cred ca in final 2/3 ore de chilling

Chantal
19 May 2007, 21:20
Eu. Tocmai in dupa amiaza asta. Si m-a prapadit de ras.
Mi-era dor de Puss in Boots de nu mai puteam.
Desi sequel, it delivers. Faza preferata: cand Muffin-man, de frica, poops o bombonica de turta dulce. :lol:

Un minus: Arthur mi s-a parut foarte in plus si o varianta mai tanara a lui Prince Charming, cu care zice-se ca trebuia sa fie antagonic. Whatever, nu si-a atins scopul dramatic.

A, the dwarf nanny. :D

M0n0
21 May 2007, 11:56
7/10. Mi-a displacut, in comparatie cu primele 2 (carora le-am dat 9). Eu consider ca partea asta a treia e cam inutila, sunt folosite multe elemente si poante din primele 2, glume noi care sa tina nu sunt. Includerea pustiului Artie e slaba si, sincer, neinteresanta. "Grafica" nu s-a schimbat de la al doilea Shrek. Ce ne arata care e ceva mai semnificativ...drumul spre maturizare a lui Shrek si Artie, wow. Oricum, pe mine, unu, m-a dezamagit, au incercat sa introduca prea multe personaje, sa le dezvolte, dar sa fie totusi cunoscute (din primele doua, personaje care au fost folosite doar secvential)...au incercat prea multe si povestea per ansamblu e slaba.

Shemaia
21 May 2007, 18:39
Nu l-am vazut inca, si vreau o parere de la cei care l-au vazut dublat in romana: merita sa merg la cinema, sau sa-l urmaresc in original pe PC?

larinho80
21 May 2007, 22:02
este in ambele versiuni pe ecrane

crisa
22 May 2007, 00:24
Dezamagire... la puterea n! :hmm:

sade
23 May 2007, 08:50
Dezamagire... la puterea n! :hmm:
Exact. Si cat de enervanta poate fi vocea lui JT :sick:

Pui
25 May 2007, 22:44
mam mirat fatza de alte filme dublate shrek3 o fost reushit.........bunicel film

Lyra_crazy
27 May 2007, 09:55
8) nu-i rau, ii chiar bun pentru o sambata seara...donkey rules! :hmm:

musetell
27 May 2007, 18:41
mie nu mi-a placut, pot sa spun si de ce daca intereseaza pe cineva "aprecieri" negative..decat sa ma uit la Shrek cred ca mai bine ma jucam cu pisica mea, Ami, care este micuta, nou-adusa si speriata dar jucausa si cumintica foc..:)

devil_doll
27 May 2007, 18:54
mie nu mi-a placut, pot sa spun si de ce daca intereseaza pe cineva "aprecieri" negative..decat sa ma uit la Shrek cred ca mai bine ma jucam cu pisica mea, Ami, care este micuta, nou-adusa si speriata dar jucausa si cumintica foc..:)

si daca tot o luam asa pe aratura, pot sa fac si eu pseudo-reclama la pisoii pe care i-a produs animalul meu de casa si pe care as vrea sa ii instrainez...ii dau degeaba, doar de i-o lua cineva...si ei sunt micuti...tinyand spre greutati fenomenale daca se mai hranesc asa si de speriat..ma sperie p mine..
:w00t: in concluzie draga mea, ce legatura au matele tale cu shreck?...a da, poate asociezi cumva odorul tau nou cu puss in boots...si totusi, aici nu ne depanam obiceiurile casnice, pt asta exista chaturi.. :hmm:

musetell
27 May 2007, 19:04
hai ca esti simpatic? sau mai bine zis simpatica?..nu stiu de ce am eu impresia, dar parca ai fi femeie..am zis de pisicuta mea ca sa fie in ton cu filmul, si p-acolo erau ceva animalute..:)
oricum, a fost simpatic mesajul tau, m-a facut sa zambesc..
sa ai o seara buna si tu..:)

devil_doll
27 May 2007, 20:28
oricum, a fost simpatic mesajul tau, m-a facut sa zambesc..
sa ai o seara buna si tu..:)
u should lay off the happy pills for a while... :w00t: seriously now..

musetell
28 May 2007, 06:13
nu raspund la astfel de .."chestii"..asa ca de acuma incolo am sa trec peste mesajele tale..poti sa scrii ce vrei, cat vrei, doar esti un om liber. si pot sa-ti dau si-un sfat daca vrei..daca ai strans prea multe energii negative poti sa incecri sa faci un sport ceva, sa mergi la inot, sa te plimbi...etc.

Pui
28 May 2007, 12:08
atat ii poate mintea(vorba vine)

devil_doll
28 May 2007, 17:06
atat ii poate mintea(vorba vine)

pui baby (nu este sintagma dragastoasa anglo-saxona, ci substantivul), incearca sa iesi din faza infantila (daca tot ai iesit din goace banuiesc ca nu te+as putea acuza ca ai ramas la gradul emrional, dar parca tot pe acolo.. :lol: ) si sa nu mai comentezi in treispe paispe cand nu observi de la inceput despre ce e vb..daca ai ceva impotriva mea, nu mai polua forumul, stai oleca si te gandeste (compune un rand pertinent de injurii, ca altceva nu accept) si trimite-mi pe privat, sa am si eu d c rade serile..

on topic: shreck al treilea va reusi ca de obicei sa sparga la bo, dar it fails to deliver; e o peltea deja supraincalzita despre care nu se merit atata valva din condei..
n.b. am observat ca in acest an tot ce s-a incadrat la third instalment a reusit sa fasuiasc toata opera de pana acum..ce mai ramane oare din zicala third time's a charm...sau al treilea e cu noroc...

:hmm:

Pui
28 May 2007, 19:19
stimata devil bitch:te rog sa continui cu pseudoinjuraturile si sa sa continui sa te prefaci intelectuala shi itzi sugerez sa te imprieteneshti cu grecu(care va avea mare grija de u)

tva
14 Jun 2007, 00:05
Eu ii dau un 7. Chiar mi-a placut, a fost amuzant din pacate insa mult prea scurt. Au incercat sa bage prea multe personaje in poveste, fiecare cu cate o replica sau doua, cred ca au cam exagerat. Cred ca daca ar fi avut inca macar o jumatate de ora ar fi fost cel putin la fel de bun ca Shrek 2.

Samus_Aran
15 Jun 2007, 16:59
eo lam vazuty a fost funni da' nu ca 1 ji 2 da ok totusi. ma ajteptam l-a mai mult.

larinho80
15 Jun 2007, 23:00
eo lam vazuty ma ajteptam l-a mai mult. :lol: :lol: :lol: :lol:

crisa
17 Jun 2007, 00:09
eo lam vazuty a fost funni da' nu ca 1 ji 2 da ok totusi. ma ajteptam l-a mai mult.

In ce limba vorbesti draga? :shock:

alex_il_fenomeno
07 Jul 2010, 09:16
L-am vazut si mi-a placut! Actiunea a fost foarte frumoasa , iar Shrek , incapatanat ca intotdeauna , a facut filmul foarte amuzant prin problemele pe care le provoca intentionat sau neintentionat!

marius93
16 Jul 2010, 17:52
Foarte slab in comparatie cu primele doua :(

mrnmarius
25 Jan 2011, 16:18
mi se pare ca srek este cea mai buna serie animata! cel putin pentru mine, yar donkey e opera de arta

noni (http://www.suplimente-naturiste.com/101-noni-lichid-sirop-noni.html)

StefaniaC
28 Jan 2011, 12:48
si eu l-am vazut...reusit:)

Vorador
03 Jul 2011, 21:59
Este cel mai slab dintre cele 4

gill331
16 Apr 2012, 10:32
este slabut da merita :)