PDA

View Full Version : Superman returns versus festivalul de la Cannes


king kong
21 May 2006, 10:29
Superman returns nu va lua niciodata marele premiu pentru ca juriul este format din elitisti sclifositi.

kasper hauser
21 May 2006, 10:42
Haules baules mancatzash...da' sa shtii ca aja e...Sa moara salamu lu Florin de te mint io pe tine.
Apai ce jtiu "criticii aia elitijti" despre filmele bune care "se face" pentru tot boboru ji care umple sali de cinema intregi ji pentru care nu tre sa itzi roztejti o parere ca se ocupa turma preacur(t)ata a domnului(Dumnezeu nu Lazarescu).

Acu serios, ne-a petrica saucareaimaifitu(am scris legat in mod intentionat).
La inceput a fost nostim, da dupa aia, acelasi banc, deja s-a lasat cu cascaturi, de-acu deja se lasa cu somn...

Pana sa te tragi tu sireturi cu aia de la "can", incearca sa treci peste stadiul "personalitatilor multiple". Daca nu au curaj sa iti exprimi o opinie personala vizavi de un anumit lucru, macar nu te apuca sa faci turma de useri si sa umpli forumul cu jdemii de posturi la plesneala, ca vb cuiva: "Nu i-e mijt-o"(GhitaCartitza sa ma corecteze de am gresit la "transcriere")

king kong
21 May 2006, 10:49
Filmul nu e a saptea arta ci doar o forma de distractie.Fimele de arta sunt proaste.King Kong rules.

king kong
21 May 2006, 11:00
am vazut al doilea trailer pe internet.filmul se anunta a fi senzational.Europenii nu vor face niciodata un film asa interesant.

kasper hauser
21 May 2006, 11:05
Filmul este ce-a de-a saptea arta. Daca tu nu vezi altceva decat distractie...atunci asta e problema/deformatia ta.
Iti urez eclipsa placuta si tie si celorlalte personalitati ale tale

emanuel
21 May 2006, 11:08
king kong a fost banat ptr spam si acest subiect tembel inchis.