PDA

View Full Version : Certuri


Pitbull
12 Mar 2006, 14:38
Imeme scump, drag si iubit, dacä mai zici UNA singurä datä "PitbuRG", ai cuvântul meu cä vin la tine si-ti dau numai maimute-n cap! N-ai väzut cä de când ai scos perla asta, l-a lovit pe NightWane diareea pitburghezä?

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 14:47
Imeme scump, drag si iubit, dacä mai zici UNA singurä datä "PitbuRG", ai cuvântul meu cä vin la tine si-ti dau numai maimute-n cap! N-ai väzut cä de când ai scos perla asta, l-a lovit pe NightWane diareea pitburghezä?

scuze dar nu are a face,eu am amintit si de el dar eu il retin numai dupa imaginea avatarul lui adica maimuta-mai greu nighwane.si apoi el s-ar putea STOPA DIAREEA PRIN FOCALIZAREA CUVINTELOR ENERGIEI SPRE CEVA ANUME ASTERNUTE PE CINEMAGIUA-SI EL CA MODERATOR CA SI NOI SI AR FI ALTFEL.I-AR TRECE CU SIGURANTA.precum si tuturor celor lalti. :D

Nightwane
12 Mar 2006, 17:22
PITBURG!!!!

Pitbull
12 Mar 2006, 17:24
LIGHTWANK!

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 17:25
PITBURG!!!!

hei ai schimbat poza de maimuta cu una de copil inocent cu degetelul in gura?

Nightwane
12 Mar 2006, 17:26
da. inocent cu bombonica in gura, chioambo.

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 17:31
da. inocent cu bombonica in gura, chioambo.

nataraule ,eu am zis ca e mai de coma cu degetelul in gura dar se pare ca tie iti place sa ti si altceva in gura?conteaza grosimea sau lungimea?scuze acadelei sau cum ii zici tu" bombonica"

Nightwane
12 Mar 2006, 17:33
pana in gat.

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 17:35
pana in gat.

vrei sa te ajut sa o imping mai bine?ma pun cu dosul si te ajut sa intre mai bine

GhitzaCartitza
12 Mar 2006, 17:38
Poate iti intra in DOS acadeaua.

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 17:41
[quote="GhitzaCartitza"]Poate iti intra in DOS acadeaua.[/quote

:P si el sa imi dea limbi,poate e mai buna acadeaua de acolo,si poate imi si face placere.stai stop sa nu salivati

GhitzaCartitza
12 Mar 2006, 17:44
sa nu cumva sa ma ESCIT :sick:

Nightwane
12 Mar 2006, 17:44
la boarfe nu saliveaza nimeni, stai calma.

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 17:47
la boarfe nu saliveaza nimeni, stai calma.

n-ai tu habar ce bucatica gustoasa sunt.asa vorbesti de oftica ca nu poti sa imi dai limbi la acadea

Nightwane
12 Mar 2006, 17:48
esti o bucatica vomitiva, o boarfa sleampata. nicidecum o bunaciune, crede-ma.

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 17:51
esti o bucatica vomitiva, o boarfa sleampata. nicidecum o bunaciune, crede-ma.

nu ai de unde sti,altfel din limbi nu te-ai opri!

Nightwane
12 Mar 2006, 17:56
las'o balta, cherie ca nu ma incurc eu cu tziganci borâte.

irene marlyne monroe
12 Mar 2006, 18:02
las'o balta, cherie ca nu ma incurc eu cu tziganci borâte.


sunt mai romanca decat crezi fraere,chiar sunt nascuta blonda dar in timp saten inchis,nici decum bruneta-bruna,asa ca arat bine pe toate partile.
si-apoi tiganca borata o faci pe stra-stra-strabunicata.eu inca mai sunt i8n floarea varstei dar tu trebuie sa te mai desumfli un pic.
oricum hai sa nu-i stricam pagina lui emanuel

Pauline Kael
28 Mar 2009, 11:06
Putem sa ne certam,contrazicem adica,aici? Nothing personal,strictly business.Pt trafic:-P
Ce gura spurcata avea IMM,la figurat adica. :rolleyes:

illotempore2002
03 Apr 2009, 09:03
la boarfe nu saliveaza nimeni, stai calma.

n-ai tu habar ce bucatica gustoasa sunt.asa vorbesti de oftica ca nu poti sa imi dai limbi la acadea

cat de GENIALA e asta, am ras de m-am prapadit!

bravo Irina!