PDA

View Full Version : Nu-l gasesc!!!


AlexKat
13 Nov 2005, 21:54
Am cautat decurand pe pagina voastra si n-am gasit un film super:All I Want(aka. Try Seventeen) (2002).De ce nu e nik despre el pe pag voastra?(va anunt k in el joaca niste actori superi:Elijah Wood si Mandy Moore) :hmm:

Pitbull
13 Nov 2005, 22:34
va anunt k in el joaca niste actori superi
Da, asa e, dar nu le uita nici pe actritele supere - ca sä nu se supere!

Bäää! Nu fiti mârle, care stiti ceva de filmul ästa, ziceti, sä bucuräm fata!

Leonard
14 Nov 2005, 05:12
Am cautat decurand pe pagina voastra si n-am gasit un film super:All I Want(aka. Try Seventeen) (2002).De ce nu e nik despre el pe pag voastra?(va anunt k in el joaca niste actori superi:Elijah Wood si Mandy Moore) :hmm:
n-ai de ce sã te miri. multe nu sunt pe cinemagia. nici nu cred cã pretinde a fi un 'all movies database'
într-adevãr un film simpatic. singurul în care l-am suportat vreodatã pe Elijah Wood. Cel mai mult mi-a plãcut Franka Potente.

emanuel
14 Nov 2005, 11:03
Acum exista (http://www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=14233&hist=0)

AlexKat
14 Nov 2005, 13:01
ms...e chiar super filmul :lol: :P...aaa...si vreau sa intreb si daca va fi la tv(pe hbo sau alte canale)...si dak da knd va fi...thx :D

Pitbull
14 Nov 2005, 16:27
[quote=AlexKat]singurul în care l-am suportat vreodatã pe Elijah Wood.
Mie Ilie Pädure mi-a pläcut si-n "The Good Son", si-n "L.O.T.R.". Doar în "Deep Impact" m-a enervat - da', mä rog, acolo m-a enervat cam totul!

Gaandalf
15 Nov 2005, 01:39
ilie padure - haha! :lol:

Pitbull
15 Nov 2005, 12:28
Da, e fratele mai mic al lui George Pädure, äla cu GePa Electrocenter de pe Dorobanti. Are si el un magazin, ElWo Mechanoborder, pe Panduri.