PDA

View Full Version : Coolest cartoon character - Shows


Lady_Skar
31 Aug 2005, 07:40
Incep cu Captain Planet bineinteles. :D

Gaandalf
31 Aug 2005, 08:01
da ... capitanu' chiar e cool dar pe langa el pot sa adaug si Teenage Mutant Ninja Turtles... doamne cat mai sufeream cand la ora 19:00 era nu stiu ce bomba de emisiune de politica si amanau episodul pentru ziua urmatoare ...
apoi m-am enervat si mi-am tras pe vhs cam tot ce am prins si m-am saturat ... :)

Longshot
31 Aug 2005, 08:16
swat kats. de la costumatie si atitudine pana la arsenal. prea putine sezoane.
powerpuff girls. saving the world before bedtime. 'nough said.
da' cel mai cul, e plank din ed, edd and eddy cum zicea bine mad dar pe the wrong thread.

Rumpelstintzkin
31 Aug 2005, 09:54
Eu as opta pt. X-MEN: EVOLUTION; desi nu ma uit prea des ar fi singurul (in afara de Masca si Samurai Jack) la care ma uit si care e destul de interesant ca delectare. Dar totusi nu se compara cu vizionarea unui film.

GhitzaCartitza
31 Aug 2005, 11:27
Mazare
Culoare: mazare
Costum preferat: mazare
Expresie preferata: mazare
Planuri de viitor: mazare
Cantec preferat: mazare

E cool ca-mi place mie. N-are nimic special dar e fun :P .
Se mai uita cineva la Mucha Lucha :? ? It's something wrong with me?
Mazare.

mad
31 Aug 2005, 21:47
acum sa nu-l uitam totusi pe bugs bunny...

punkeestoo
01 Sep 2005, 08:25
Mie de la looney tunes imi plac f mult Daffy, Foghorn Leghorn (cocosul ala logoreic cu accent sudist) si Sylvester (suffer and succotash). Si mi se mai par uber-cool Barney the town drunk si pustii batausi din The Simpsons. Mai ales Barney, e un episod in care e un festival de film in Springfield si el face un film de arta, alb-negru, care castiga marele premiu ...

Longshot
01 Sep 2005, 11:08
cum dracu' am uitat de Barney? if he'd be any cooler he'd be frozen. :D
din family guy, desi stewie e mai amuzant, cel mai cul e brian. in special cand are paharul cu gin in mana si-si arunca replicile.

completlyinsane
28 Nov 2005, 19:40
i'm a sucker for Daria
expresia aia de :hmm: mi se pare bestiala
in rest :
swat cats -pacat ca nu le mai dau
2 stupid dogs-prea tari
the addams-speachless

M0n0
30 Nov 2005, 13:23
Family Guy - am vazut toate episoadele...and they keep on comin'...
Futurama - le-am vazut pe toate...toate is tari...
American Dad - cam naspa...e facut de aceeasi ca Family Guy...dar o luat-o spre absurd...fiecare personaj de aici se gaseste sub alta fata si in Family Guy...cam neinspirat...
Game Over - 3d cartooning...primu serial american 3D (cred) ... nimic deosebit...