PDA

View Full Version : name


name
27 Aug 2005, 02:15
Ramaneti sa-l lingeti in parti dorsale pe asa zisul "critic de film", cel care la mai mult de 48 de ani s-a facut de ras in vazul lumii. Ramaneti cu hERBERT, penibilul xerox de clone (also known as Micu, Marge, Marcu & whatever) ramaneti sa visati ca o sa faceti sitcomuri care vor fi cumparate de TVR 1. A, era sa uit de tipa aia Anca ... dar ea e atat de mica ca nu conteaza. Siktir !


p.s.

"Salonul" e o garsoniera amarata plina de mucegai, jeg si rufe. Cine mi-e prieten o sa bea la vila mea contructie 2005. Siktir x 1000!

name
27 Aug 2005, 02:42
Ca tot veni vorba de palate .... palatul "aristocratului"[link scos de admin]. Beshi !

p.s.

Ma simt nevoit sa spun ca slugile o futeau pe cucoana, in timp ce conasu' era plecat in targ cu trebi. Asa s-a nascut si scribul nost', fecior de sluga.

Alex Leo Serban
27 Aug 2005, 10:38
mai era nevoie de vreun argument pt a va convinge k nume a.k.a. name = B.I.G. sicko??
atunci, take this:
ieri, orele 15.25, sms de la nr 0740972968 (adica nr lui nume; inainte macar ascundea nr-ul, sau trimitea sms-uri de pe net...):

"[mesaj scos de admin]."

sorry - e transcris literal.

cit dspr linkurile la vila/masina/s.cl bullshituri made in buftea - ce sa mai zici... jenant e prea putin.
& beware: dupa cum 'evolueaza' umorile individului, toti cei care-i suflati astazi in cur (nightwane, 'silfax' = that is, daca asta nu-i o clona!) veti fi, miine, pe lista lui neagra! si-atunci sa vezi distractie :D deja a inceput!

pitbull, do me a favor (kiar & fara motiv): lasa-l dracu de chestionar, ca-i penibil... & it won't change a thing.

cherryblossom
27 Aug 2005, 13:20
nume, inainte sa propun poll-ul acela cu tine si ALS toate erau bune si frumoase, imediat dupa aceea am devenit 'mica'; nu-i nimic, sa zicem ca te inteleg (poti sa vii cu argumentul ca asa ceva nu se face intre prieteni), numai ca noi n-am fost prieteni, cel mult cunostinte care s-au vazut o data la o intilnire cinemagia (unde mi-ai parut ok) si care au vorbit de citeva ori pe mess, dar cam atit ... la inceput erai mai simpatic, dar intre timp te-ai schimbat sau mai bine zis ti-ai aratat adevarata fata, care mie nu mi-a mai placut.. ce vreau sa subliniez este faptul ca n-am nimic cu tine, asa cum n-am nimic nici cu Alex Leo Serban (doar ca ALS imi place cum scrie, asa ca il citesc in mod constant si pe forum si prin diverse reviste)... viata lui personala, ca si a ta, nu ma intereseaza, si sa fim seriosi, nu vin pe cinemagia sa-mi fac prieteni la catarama si sa nastem aici tragedii, ci sa aflu parerea unora care sint mai in tema decit mine... acestea fiind zise, eu iti urez mult succes in afaceri si in proiectele tale legate de cinematografie, si poate mai aud de tine si in alt context, care sa te puna intr-o lumina mai buna.
Salut,
Anca

name
27 Aug 2005, 15:15
nume, inainte sa propun poll-ul acela cu tine si ALS toate erau bune si frumoase, imediat dupa aceea am devenit 'mica'; nu-i nimic, sa zicem ca te inteleg (poti sa vii cu argumentul ca asa ceva nu se face intre prieteni), numai ca noi n-am fost prieteni, cel mult cunostinte care s-au vazut o data la o intilnire cinemagia (unde mi-ai parut ok) si care au vorbit de citeva ori pe mess, dar cam atit ...

Fata mea, prieteni am doar doi. ;)
ca n-am nimic cu tine
Nici eu cu tine, doar ca mi-ai devenit indiferenta.

acestea fiind zise, eu iti urez mult succes in afaceri si in proiectele tale legate de cinematografie, si poate mai aud de tine si in alt context, care sa te puna intr-o lumina mai buna.
Salut,
Anca
Pa.