PDA

View Full Version : Finding Neverland


kali
17 Apr 2005, 00:12
E nou...e cald...a trebuit sa fac blatu' la mall k sa il vad..dar a meritat toata adrenalina aia...Mi-a facut o impresie fff buna...I-ash da un 8 spre 9. Un Johnny Depp kre desi nu isi prea schimba figura pe tot parcursul filmului, da bine in pielea personajului, o Kate Winslet la fel, Dustin Hoffman intr-un alt rol bun, dar park nu mi-a potolit setea, de remarcat replik "poate sa ia dintii mei!", va las sa descoperiti knd si unde e zisa...iar copilashii...absolut adorabili! Am citit ca unora The polar expres li s-a parut intoarcerea spre copilarie...dar filmu' asta...e de o mie de ori mai bun, cu toate k mi se pare k se adreseaza adultilor mai mult...Imagine OK, Costume la fel...cam exces de paiete...dar tine, muzik dragutza...a reusit sa smulga cateva lacrimi prin sala in care erau numai fitzoshi...k deh! era avampremiera! Ashtept si alte pareri...intre timp, nu dati! sunt noua! Merita vazut!

Akasha
17 Apr 2005, 09:02
filmul e chiar frumos pot zice.si daca il scoatem pe deep din peisaj tot a fost reusit,dar pana la urma el face ot filmul.iar kate demonstreaza ca poate sa joace si altceva decat roluri de "titanic";bine,a mai demonstrat-o si in "eternal sunshine of a spotless mind"

bellhop
17 Apr 2005, 17:17
si alte pareri vezi pe pagina verso :)

http://www.cinemagia.ro/forum/viewtopic.php?t=5402&highlight=finding+neverland&hist=0