PDA

View Full Version : Jennifer Garner


celestin_astalus
06 Apr 2005, 18:32
Dupa parerea mea a realizat ceva in cariera ei si sunt sigur ca va realiza mai multe. Am fost inca de la inceput un fan al serialului Alias si mai sunt inca. Cu toate acestea rolul din Elektra mie cel putin mi s-a parut a fi un episod din Alias dar mai lung. Dupa parerea mea mai reusit a fost rolul din Daredevil. Cu toate acestea ma declar un fan al ei si sunt convins ca va ajunge sus de tot. Voi ce ziceti? 8)

Sm�agol-Gollum
06 Apr 2005, 21:13
just one word: :sick:
a avut nomai roluri de kkt si a jucat numai in filme de kkt.... :hmm:

Denis_stelistu
06 Apr 2005, 21:35
just one word: :sick:
a avut nomai roluri de kkt si a jucat numai in filme de kkt.... :hmm:

Hai mah nu mai batjocori actorii,jennifer Garner a jucat f.bine in Alias,Daredevil,Elektra si 13 going on 30.In plus la ce varsta are,arata si f bine.

Sm�agol-Gollum
06 Apr 2005, 21:44
mie nu imi place pt ca in afara de 13 going on 30 a avut doar roluri cu prea multe decolteuri....13 a fost singurul film al ei mai "serios", in rest jucand doar ca un sex-simbol...

M0n0
07 Apr 2005, 18:09
Denis...nush stiu de ce iti place de ea...chiar nu a avut nici un film in care sa joaca cat de cat credibil...cum spune si gollum...numai sex-simbol... . (period)

Denis_stelistu
08 Apr 2005, 17:57
Denis...nush stiu de ce iti place de ea...chiar nu a avut nici un film in care sa joaca cat de cat credibil...cum spune si gollum...numai sex-simbol... . (period)



Imi place cum joaca in filme de actiune,nu de cum arata.Oricum mi-am dat seama ca se da sex-simbol.

karra
07 May 2005, 14:29
Este o super actrita si imi place cum imbina rolurile,dand farmec filmului prin umorul si karisma sa :D

Demona
09 May 2005, 12:58
Karisma? Gardner? Wrong... Tipa actually sucks big time. In 13 going 30 a fost dezastru. In primul rand nu stie sa danseze si si-a jucat rolul de parca era o marioneta trasa de sfori... tzapana ca lemnu`... din toate punctele de vedere, nu doar faza cu dansul. Din cauza ei am abandonat Aliasu`... She is not pretty, as far as I'm concern ar putea sa ishi faca bagaju` shi sa zica bye-bye Hollywood... But that's my opinion... She got her fans... Whatever...