PDA

View Full Version : ALS vs nume to leave Cinemagia


cherryblossom
10 Feb 2005, 19:29
Propun o chestie, pentru ca e clar, situatia asta nu poate sa mai dureze mult, si strica mult "imaginii" forumului. Ca sa se termine, eu as zice ca unul dintre cei 2 sa plece de pe forum si pentru asta propun un vot democratic. Cu ocazia asta se va vedea si cine este preferat de "public", iar celalalt va trebui sa ia seama. Propun ca cel ales sa fie banat de Emanuel si gata, game over!

BeNnY
10 Feb 2005, 19:53
Wow... Asta e asa, how retarded can you be... Ia, baga optiunea "cherry... to leave cinemagia"

Airlight
10 Feb 2005, 20:01
cherie, :P

tu-mi esti chiar simpatica - bancurile tale mi-au placut cel mai mult :).
De aceea, pune te rog si o a treia optiune sub primele doua, ca vad ca ai cu ce: "amandoi sa inteleaga ca poti sa accepti (pe cineva) chiar daca nu-l aprobi"
Multumesc.

dearly so.

Ambra Blu
10 Feb 2005, 20:01
Wow... Asta e asa, how retarded can you be... Ia, baga optiunea "cherry... to leave cinemagia"
and never come back

Bulumulu
10 Feb 2005, 20:04
o chestiune de bun simt nu se supune votului majoritatii, ci autoritatii unuia (cu sensul bunului simt)... ce-i aici? judecata de apoi? daca nu convine cuiva ce se intampla in diverse topicuri, rog sa se adreseze pe loc celor in cauza, si nu postum.

BeNnY
10 Feb 2005, 20:06
dearly so.

sex oral?

cherryblossom
10 Feb 2005, 20:39
mda, am crezut ca mai sint si altii care s-au saturat de scandalul asta, dar se pare ca nu-i asa... Emanuel sterge topicul asta...

Bulumulu
10 Feb 2005, 20:51
nu este o treaba de a se satura sau nu, in parerea mea, k unii useri sa fie fortati sa plece. exista pasi premergatori acestei variante finale, avertismente etc. iar daca cei in cauza nu au fost inca avertizati, tine de emanuel (nu zic k accepta ce se petrece, doar i-a avertizat. mai degraba cred k e o chestiune de timp... deci.. remediu e on it´s way). tot el ar fi cel in stare sa decida ce se intampla cu cei 2. nu ceilalti forumisti care isi exprima dezacordul postum, pe la spate :sick:, vrand in asa fel sa ii forteze mana Lui ;)

keyzer soze
10 Feb 2005, 21:47
Wow... Asta e asa, how retarded can you be... Ia, baga optiunea "cherry... to leave cinemagia"

uite ca putzica a inceput sa supureze din nou. cum mai stai cu polutia, stirbule?
lui cherry ar trebui sa i te adresezi cu 'sarut mana'.
ps: hai, cheama-ti iar bodyguard-ul ca sa-l fac din nou de ras.

Ambra Blu
10 Feb 2005, 21:54
uite ca putzica a inceput sa supureze din nou. cum mai stai cu polutia, stirbule?
lui cherry ar trebui sa i te adresezi cu 'sarut mana'.
ps: hai, cheama-ti iar bodyguard-ul ca sa-l fac din nou de ras.

Iar eu te fac de plins. Ne vedem pe topicurile tale, eu de doua ori, tu de patru. 8) Vrei sa te iei cu unul de seama ta? Iti imprumut atunci penixul meu pentru doua ceasuri, ca poate n-ai avut jucarii cind erai mic, frustratel.

keyzer soze
10 Feb 2005, 22:01
q.e.d.

Ambra Blu
10 Feb 2005, 22:05
Vad ca te-am lasat fara cuvinte, iar mie imi lipseste penixul. A avut loc un close encounter?

raptor
10 Feb 2005, 22:55
.daca cei doi ar trebui banati,ar trebui doar pt. ca sunt niste mucosi care se ascund dupa fusta mamei. tapet cu iepurasi si delfini,baieti?...penibil.

.si e trist cind uiti ca exista un spatiu real si unul virtual.auzi acolo,dom'le-"sustinatorii mei" si "sustinatorii tai"

.PROBLEMA e regulamentul asta idiot, care trebuie desfiintat cit mai curand si care a fost punctul terminus al farmecului acestui forum. de atunci parca e azil de mosorogi cinemagia asta.

Airlight
10 Feb 2005, 23:37
dearly so.

sex oral?

Curtoazie, pustiule.
E nasol ca va-nvata intai finalul, pierdeti toata -si-asa nu-i prea multa :))- bucuria Filmului...

Da-mi place cum gandesti :P

K's
11 Feb 2005, 00:19
Propun o chestie, pentru ca e clar, situatia asta nu poate sa mai dureze mult, si strica mult "imaginii" forumului. Ca sa se termine, eu as zice ca unul dintre cei 2 sa plece de pe forum si pentru asta propun un vot democratic. Cu ocazia asta se va vedea si cine este preferat de "public", iar celalalt va trebui sa ia seama. Propun ca cel ales sa fie banat de Emanuel si gata, game over!
:sick: :sick: :sick:
ca nu merita mai mult efort din taste

radu83
11 Feb 2005, 08:47
banuiesc ca posibilitatea ca cei implicati sa se calmeze iese din dicutie, nu?
:D