PDA

View Full Version : MILF


Ambra Blu
16 Dec 2004, 15:59
Sintagma era mothers i'd like to fuck. Explicit, aici vom vorbi despre regizori si actori si ce am vrea sa facem cu ei - sa nu se mai creada ca iconoclastul nu e si loc de entertainment subtire. Implicit, vom vorbi si de mothers we'd like to fuck.
Exemplu: cu Jarmusch si Tarantino as bea. Pe Oliver Stone l-as ruga sa ma invete politica stingista. Cu Porumboi Corneliu as fuma, sa il vad cum face. Cu Minghella am vorbit deja. Si cu Nimrod Antal. Cu Wong Kar Wai as merge intr-o camera de hotel, dar as mai lua pe cineva cu mine. Apoi l-am ruga politios pe WKW sa ne lase singuri, in the mood for love.

nume
16 Dec 2004, 17:20
Cu Minghella am vorbit deja.
Serios ? Si cum a decurs discutia ?
E si un site de genul milf, dar nu e cu actori regizori , etc.

Serghei
16 Dec 2004, 21:17
Cu Eisenstein as bea o vodka,cu Kurosawa un sake,cu Godard as sta pe o bordura sa fluieram amandoi femeile,cu Resnais mi-as rezerva o masa la Apocalipsa,cu De Sica as fura o bicicleta,cu Bunuel as merge duminica la biserica,pe Herzog l-as provoca la o discutie,cu Truffaut si Jarmusch as sta la o cafea si niste tutun,cu WKW la un opiu.

Cu Jean Seberg mi-as fuma ultima tigara.

europe_east
17 Dec 2004, 03:38
Cred ca mi-ar placea sa merg la un bowling cu Joel & Ethan si apoi tot cu ei la The In and Out Burger. Apoi mi i-as alege pe Ingmar & Liv pentru o discutie... Pe Mark Ruffallo -- cel din XX/XY, nu cel din In the cut sau alte chestii-- as vrea sa-l am pe o insula pustie pentru vreo saptamana, doua, cat despre Harvey Keitel l-as vrea de amic bun. Sau invers.

europe_east
17 Dec 2004, 08:25
Shi*, l-am uitat pe Vincent Cassel... Gee. Mi-ar placea sa-l iau la multe multe cafele...

EgoN
17 Dec 2004, 10:36
cu jarmusch as merge la un concert tom waits si ne-am da dupa aia toti 3 in cadilacul lui bengos, cu wkw as vorbi sa o distribuie pe prietena mea in "in the mood for love reloaded", cu mickey rourke as merge sa f*** manekine si sa le pozam, cu p.t. anderson as fredona melodii siropoase prin ploaie, cu von trier as merge sa oferim portocale si flori in centre de reeducare a curvelor, cu binoche m-as f*** oricand, oricum, oricat, cu jeremy irons as bea whiskey, cu visotski vodka, cu nicole kidman vreun cocktail de ala dulce de ti se face greata, pe marlon brando l-as ruga sa-mi explice la ce e bun untul la casa omului, pe gus van sant l-as intreba daca si-a pus-o cu burroughs, cu pinero as fuma dope all day long si am recita poezii, pe angelina jolie as ruga-o sa ma taie putin la degetel cu briceagul din dotare sa ne facem frati de cruce, cu bunuel as dinamita teatrul national din bucuresti , iar cu tarantino m-as duce la filme cu ninjalai, cu vincent gallo as face un road 'trip' prin america, cu fratii coen as merge la o discoteca retro sa dansam elvis.
daca mai pot sa ma ocup si de altii/altele mai tarziu, revin. daca nu, nu.

ogto
17 Dec 2004, 13:32
lol. nice topic 8) aplauze pt. Ambra, care a avut inspiratia 'dubioasa' pt acest topic.

Cu Mel Gibson as iesi la bere si eventual am fura o masina si am impusca niste australieni pe motociclete. Cu woody allen as face un film si as rezola o crima in 'LA'. Cu tarantino as sta la o masa intr-un restaurant chinezesc si am vorbi despre o colaborare ;). Cu Danny DeVito as iesi la biliard. Cu Kevin Spacey as planui un jaf. Cu Walter Matthau as face un film. Cu jack lemmon as face o urmare la filmul cu matthau.
IAR cu Jack Nicholson as: iesi la o bere, merge la un sanatoriu, asasina niste oameni, as sta cu el o sapt. pt tratament sau orice altceva. Why? Cause he is the MAN.

Mentiune onorabila: I'd do Stiffler's Mom. ;)

Jay
07 Jan 2005, 23:24
As merge la un conert funk cu Tarantino, as sta la o tigara cu Kusturica(mai nou Jarmusch.. love C&C). as face un videoclip cu spike jonze, as merge la un meci NBA cu Spike lee, as bea pe rupte cu Altman, l-as ruga pe WKW sa-mi faca cunostinta cu tipele din filmele lui, as sta la o cearta cu Spielberg, as rade de femei(si de Godard) cu Truffaut, m-as interna la un ospiciu cu Hitchcock si mi-as face ucenicia cu Almodovar

Uma Uma, AngelinaJ, Scarlett Johansson, MarisaT.... will u marry me

AT
08 Jan 2005, 21:56
M-as duce in Oraselul Copiilor cu Edward D. Wood, apoi as bea un cid si as discuta despre Platon cu Roland Emmerich pana spre dimineata cand m-as duce sa invat limba franceza, partea orala cu Virginie Despentes Coralie. Restul zilei l-as petrece alaturi de Michael Bay si Jay Roach la bowling.

Cinemania
08 Jan 2005, 22:41
dupa ce voi fi baut o tona de cafea, mi-as depana visele cu Englund; pe Jet Li l-as pune, pardon, l-as ruga frumos sa-mi arate niste "scheme"; cu Nicole Kidman m-as insura, si cu Scarlett Johansson, si cu Monica Bellucci, si cu Ziyi Zhang, si cu Liv Tyler, iar cand vor afla una de celelalte l-as ruga pe Lynch sa le bage un pic in ceatza, dupa care l-as implora pe Ian McKellen sa o vrajeasca pe Natalie Portman sa joace cu mine in Leon 2, cu un Leon de varsta ei, desigur :D ; as avea o discutie (cu kurul) despre fauna globului cu Jim Carrey; cu fratii Coen as face un film despre cuplul Nastase/Iliescu; cu Tom Cruise as merge la agatzat de tipe; si sa-mi explice odata Keanu Reeves daca eu traiesc in realitate sau nu, pentru ca simt ca innebunesc...oricum, daca ar fi sa ajung la cuci, tare mult as vrea sa-l am vecin pe Jack Nicholson

obvious
08 Jan 2005, 23:33
pe greenaway l-as pune sa ma invete sa desenez ca lumea si cand as face niste mega-gravuri l-as ruga sa-mi deseneze un porcusor pe un geam aburit, pe fratii coen i-as lua sa le arat bucurestiul pur si simplu si sa cantam blue grass, cu jarmusch, la fel, concert tom waits dupa care coffee and cigarettes si Discutii, pe julie taymor as ruga-o sa ma adopte si as lega-o de scaun daca ar apuca-o vreodata vreun "mainstreamism" sinistru pana s-ar autoexorciza, fellini PUNCT.
stoppard e omul cu care as rade cel mai mult, pana cand ne-am intalni cu gondry si charlie kaufmann si terry gilliam si atunci am scrie cel mai misto scenariu posibil ("funny-fuse blowing" cum ar zice cartman).
si mai suuuuunt.
ia sa facem o familie:
leni riefenstahl si conrad l.hall-bunici
tata-taica-miu-the man rules, asta e, nu schimb decat eventual cu malcolm macdowell sau malkovitchul.
frati-ed norton, j.depp (in perioada lui buna) si h.bonham-carter.
dunno...
copii-hehehe..kenny si butters si tweek-southpark.

europe_east
08 Jan 2005, 23:59
Julie, adopta-ma si pe mine, si pe mine....

PS: Obvious... Love ya.

flav
07 Feb 2005, 03:19
As vrea... sa ma trezesc langa Angelina Jolie, sa prind rasaritul si apoi sa facem o partida matinala pe terasa la malul marii, apoi as merge la cumparaturi cu Bette Midler, as juca golf cu Tom Hanks, as lua pranzul cu Donald Trump [estimat cel ami bogat om din lume], as face surfing cu Tom Cruise si cu cele 3 din Charlie's angels , as merge apoi cu Lucy Liu la un film si am sta pe randul din spate, apoi as merge sa vad un broadway show cu Jerry Seinfeld apoi am merge la el sa ne uitam la un film, apoi as iesi in oras cu George Lucas, Steven Spielberg, Martin Scorsese si Tarantino la o bere, un shot de wisky, si am discuta despre arta cinematografica, si in special cu Tarantino, sa-l inteleg mai bine, apoi as merge cu Jack Black la agatzat [ca sa nu am concurenta prea mare... :)] pe la 7 seara, apoi as umbla prin cluburi cu Mila Jovovich si cu Lyv Tyler, apoi as merge intr-un restaurant select si as cina cu Sean Connery, sotia lui, si Angelina jolie, apoi as cina din nou cu Elizabeth Hurley, apoi as merge in night club-uri cu Robbie Williams [! Robbie, nu Robin] si apoi as merge cu elijah wood sa ne plimbam pe un dig, ca sa pot sa il arunc in mare, cum l-a aruncat el pe Smeagol in lava :lol: , si last , as juca o partida de sah cu Robin Williams dupa care am merge la un "A Midsummer's Night Dream" de Shakespear [omul cel mai potrivit pentru asa ceva] si apoi... ca sa fie completa seara m-as culca cu Madonna si cu Britney si cu Cristina Aguilera :w00t:
Apoi dupa ziua aceasta obositoare as merge la un midnight party la Puff Daddy unde m-as distra si m-as rupe in alcool si as dormi ca si multi alti invitati pe iarba sau pe undeva pe jos :)
Asta este MY SUPERSTAR DAY.

flav
07 Feb 2005, 03:22
si am uitat: pe undeva pe la ora 22, as merge si as sparge geamurile lui Oprah Winfrey, Barbara Streisand si Hillary Swank cu caramizi de care sunt legate mesaje de genul: "You Suck!" sau "I Know WHO you did last summer!"

Pauline Kael
08 Oct 2008, 21:18
M-as pupa cu Marlene Dietrich.Dupa aia as dormi cu ea in brate ,si cu o carte in mana ,pe care am citit inainte ,amandoua...Intre noi ar fi ghemuit si cald,Pepe le Pew.

mafalda
10 Oct 2008, 14:30
As manca "fragi salbatici" cu Ingmar Bergman

M-as plimba prin "livada de visini" cu Nikita Mihalkov si cred ca as fi in stare sa devin "scalva iubirii"

M-as ruga intr-o biserica impreuna cu Andrei Tarkovski.

StefanDo
20 Nov 2008, 13:06
am sters mesajul consilierului inainte de a vedea ca i-ai raspuns, mafalda
e clar o provocare

StefanDo
20 Nov 2008, 13:18
nu-l cunosc, dar a postat sapte-opt mesaje in cateva minute, toate mai cretine decat cel de aici

illotempore2002
29 Apr 2009, 09:58
cu Godard (tanar) as face un copil. Cu Bertolluci un threesome :D
Cu Belmondo m-as baga la un accident de masina, din cauza vitezei si pe drum as impusca niste oameni. Cu Wong kar Wai as crea metafore din prafuri de crete colorate. As desena cu el pe asfalt. Cu Felinni as dansa un vals vienez, pe Hitchock l-as pune sa-mi spuna povesti de groaza si i-as fi nepoata.

Cu Godard as face un film.