PDA

View Full Version : Shark TALE


V_Rossi
02 Nov 2004, 18:55
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! razi de numai poti:) Merita vazut....!

iepurilah
04 Nov 2004, 23:38
bah, eu cred ca tu ai vazut alt film! Mi s-a parut plictisitor, si, oricat il simpatizez eu pe Will Smith, nu e de ajuns. Haios rar de tot. Pacat de gramada de voci celebre de pe afis

jackpot
05 Nov 2004, 19:15
Interesante filmele astea de desen animat facute cu ajutorul calculatorului, dar nu am rabdare sa le vad pana la sfarsit. De exemplu am facut greseala sa intru la "In cautarea lui Nemo" iar pe la jumatatea filmului m-am plictisit si a trebuit sa ies afara.
Nu sunt rele dar mai bine imi dau banii pe ceva filmat ... real.... daca vreau asa ceva, mai bine aleg jocurile de calculator.

i_matei
06 Nov 2004, 12:20
film de desene animate cu replici de ghetou, underground si alte prostii de genul "bar de negri"... de fapt cred ca toate personajele vor sa fie negri in filmul asta... pardon afro-americani. Patetic, penibil, idee total cretina.

Poate ca o sa prinda in america si la cei pana in 15-16 ani... cei care au mai mult de un neuron in creier in mod sigur vor fi de acord cu ce am scris mai sus...

finix
24 Nov 2004, 03:09
Ăăă... nu neapărat... Uite, eu am doi si oricum as intoarce-o nu mi se pare ca de Niro se vrea a fi afro-american (pardon, african-american, sa nu discriminam continentul african :)

Gaandalf
24 Nov 2004, 08:48
nu m-am agitat sa-l vad pana akuma dar am auzit k toate recenziile sunt nashpa.

BeNnY
24 Nov 2004, 13:10
Wow, Gandalf, acum ca stim ca tu nu ai vazut filmul ne simtim in siguranta!

Toata lumea care n-a vazut filmul sa scrie aici.

PS Nu stiam de unde ti-au aparut 1500 de mesaje, acum stiu ;)

Demona
25 Nov 2004, 17:50
Am vazut destul de demult filmu`, dar a fost super haios. Una din fazele cele mai tari a fost reclama la filmul "The Hook", in versiunea "The Ring"... :) Real good one...

Pinky
28 Nov 2004, 18:06
Plictisitor, previzibil, scenariu stupid... singurul lucru care mi-a placut a fost Angie, personajul caruia i-a imprumutat vocea Renée Zellweger. In rest.. pauza, cum zicea cineva mai sus.. pacat de atatea nume mari pe afis.

KORBEN
01 Dec 2004, 21:39
este un film de animatie
destinat in special copiilor
deci merita un 4/5
nu e nici pe departe finding nemo.dar
cateva faze chiar sunt beton
si rene zwellinger face rolu vietii
pt simplu motiv ca nu`i vezifata de buhaita-dez-buhaita
will simth e intr-adevar un rahat

BeNnY
02 Dec 2004, 16:55
pt simplu motiv ca nu`i vezifata de buhaita-dez-buhaita
will simth e intr-adevar un rahat

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/41.gif

aviva
03 Dec 2004, 09:53
Zic si eu SUUUUUUUPER! :love:
Jack Black rocks!!
si muzica... am plecat incintata...

radu83
03 Dec 2004, 21:55
Finding Nemo a fost un film original, dragut, bine realizat si cu personaje bine conturate. Din pacate nu pot spune acelasi lucru si despre Shark Tale...

Demona
06 Dec 2004, 19:00
A fost mai fain Shark Tale. Nu`sh ce tot va agatzatzi de Finding Nemo. Mai lasatzi parerea altora shi ganditzi shi singuri. Sharky a fost mai haios... In fine... :hmm:

X5
08 Dec 2004, 15:32
Mai frumos mi sa parut Finding Nemo iar lu asta i-as da nota 7

Terror_IST
12 Dec 2004, 20:55
A fost ok filmul (6 / 10) dar parca prea previzibil! Misto rechinul lui DeNiro, Missy & Christina pestoaice la sfarsit simeduzele jamaicane dar in rest nimic deosebit! Agreabil de privit dar cam aceeasi Marie cu alta palarie: tip ratat da lovitura, gusta succescul, i se urca la cap, pierde fata... si totul se termina cu bine! Raman la Lion King! :D

notorious
13 Dec 2004, 09:58
umorul e prea caznit - de aceea ar putea parea not funny... dar poanta cu tema muzicala din 'jaws' sau posterul gaurit sunt amndoua geniale, trebuie sa recunoasteti ! :w00t:

will smith este cumplit, de niro nici nu prea se-aude, zellweger este simpatica, la fel si jack black...

eu zic ca merita incercat...

toni
13 Dec 2004, 17:09
hai ma copii, ce naiba?
filmul a fost ok, usurel, cu poate relativ previzibile dar haioase. nu cred ca trebuie sa-l comparam MUSAI cu altceva.
eu am ris destul, puneti mina pe o comedie haioasa in toamna-iarna asta.

notorious
14 Dec 2004, 20:50
bai, si eu am zis ca e ok more or les... dar, come on, this is obviously a 'finding nemo' rip-off !... :?

notorious
16 Dec 2004, 12:06
bai, una pes(h)te alta, mai bine doamna vicky jenson regiza 'shrek 2'...