PDA

View Full Version : Meet the Fockers


jackpot
06 Oct 2004, 12:59
Ce ziceti de filmul asta?

jackpot
06 Oct 2004, 13:03
Eu cand am vazut prima parte (m-am uitat la el de trei ori).
A fost ceva la care nu ma mai puteam opri.
Ben Stiller Si De Niro.
Am vazut reclama filmului (Meet the Fockers).
Sunt curios cum va fi de succes nu ma indoiesc ... va avea, mai ales ca joaca Barbara Streisand si Dustin Hoffman.
Ce parere aveti de el?

nightsorrow
06 Oct 2004, 18:10
Tu stii ce zici acolo... :hmm: Nu inteleg ... Daca am vazut reclama la continuare?

PoliFanAthic
06 Oct 2004, 21:59
Sper sa nu fie o dezamagire totala, atat tot. Trailerul arata rezonabil...si poate e o chestie buna ca nu am crapat de ras, fiindca multe comedii au tendinta de a baga tot ce au mai bun in acele trei minute.

MinRep
07 Oct 2004, 08:30
Sunt curios cum va fi de succes nu ma indoiesc ... va avea, mai ales ca joaca Barbara Streisand si Dustin Hoffman.
Errrrr... :shock: What?

jackpot
07 Oct 2004, 11:53
Sunt curios cum va fi de succes nu ma indoiesc ... va avea, mai ales ca joaca Barbara Streisand si Dustin Hoffman.
Errrrr... :shock: What?
Da ei sunt parintii lui Ben Stiller in film. Nu stiu daca ati vazut prima parte_ Meet the parents.......

jackpot
07 Oct 2004, 11:57
Tu stii ce zici acolo... :hmm: Nu inteleg ... Daca am vazut reclama la continuare?
Da . Primul film a fost Meet the parents, in care Robert De Niro era fost agent CIA si era socrul lui Ben Stiller. Acum in partea a doua Meet the Fockers intra in scena si "parentsii" lui Ben Stiller: maica-sa va fi Barbara Streisand iar tatal lui Dustin Hoffman. Bineinteles ramane si Robert De Niro, iar socrii se vor intalni intre ei. Atat am vazut in reclama. Restul ramanne sa-l vedem.

Gaandalf
07 Oct 2004, 13:11
Sper sa nu fie o dezamagire totala, atat tot. Trailerul arata rezonabil...si poate e o chestie buna ca nu am crapat de ras, fiindca multe comedii au tendinta de a baga tot ce au mai bun in acele trei minute.
i hear u sooo well
Primul nu a fost ceva gen whaaa! dar am ras destul la el ... dk acesta va fi mai bune (shi asta sper) va fi foarte bine!

jackpot
08 Oct 2004, 13:18
Eu sunt convins ca o sa fie super filmul, o sa fie ca o terapie de ras. By the way ati vazut la stiri ca exista o firma care vindeca oamenii prin terapie de ras? Mie mi se parea ca rad ca prostii.
Dar la filmul asta va asigur ca veti rade ca veti avea de ce.