PDA

View Full Version : James Gandolfini


jackpot
02 Oct 2004, 13:28
ce credeti despre Don Soprano?

jackpot
02 Oct 2004, 13:29
Eu cred ca e simpatic.... un serial ..... care difera de celelalte.... si macar nu e plictisitor.............

ogto
03 Oct 2004, 11:32
Serialul e genial. Topicul asta e cam idiot.

jackpot
03 Oct 2004, 11:35
daca ar fi dupa mine as da in fiecare zi Soprano..........
mai ales Miss Psiho merita sa fie vazuta.....

ogto
03 Oct 2004, 16:40
E de luni pana joi la ora 22:00. E destul.

jackpot
04 Oct 2004, 11:27
Da e destul dar nu prea vad alte seriale bune.....
Si ceva SF-uri nimic nu mai dau astia.................
Oricum asta seamana cu SF dar //.......poate fi real.... ar putea fi....

Jay
04 Oct 2004, 12:02
sau nu sau poate sau cum? SF? serial? de ce nu dau astia? sa fug sa-i intreb? cand? de ce? pe cine?...

BeNnY
04 Oct 2004, 18:18
jackpot tu nu ai prieteni?

jackpot
05 Oct 2004, 11:19
jackpot tu nu ai prieteni?
doar trei....
ceilalti nu sunt........
tu ai ?
daca nu iti recomand .....
si "prieten" daca vrei...........
cunosc ...... din vedere... doar pe unul mai ....ciudat..
vrei sa-ti fac cunostinta?
data viitoare cand il vad , va pun in legatura .... bine?

jackpot
05 Oct 2004, 11:21
sau nu sau poate sau cum? SF? serial? de ce nu dau astia? sa fug sa-i intreb? cand? de ce? pe cine?...
enter forward si raspuns...... oare de ce nu i-au dat de urma ursului?
daca aflii suna-ma..

Gaandalf
05 Oct 2004, 11:30
Serialul e bestial dar reclamele de la Pro Cinema sunt palide shi dezgustatoare... :sick:
Jim a luat Emy ptr Soprano dar mai degraba il vroiam pe The Real Don pe podium cu Emy in mana ...

jackpot
05 Oct 2004, 11:44
am vazut aseara ca cei de la PRO cinema inainte de film au scris ...genul filmului... drama...... comedie neagra poate, dar nici chiar asa de neagra nu-i.

Jay
05 Oct 2004, 13:31
Pentru ca ursu o ardea aiurea pe un forum...
Citesc undeva ca s-ar putea sa-l joace pe Hemingway....

BeNnY
05 Oct 2004, 15:30
jackpot tu nu ai prieteni?
doar trei....
ceilalti nu sunt........
tu ai ?
daca nu iti recomand .....
si "prieten" daca vrei...........
cunosc ...... din vedere... doar pe unul mai ....ciudat..
vrei sa-ti fac cunostinta?
data viitoare cand il vad , va pun in legatura .... bine?

Ok, inteleg acum. Regret ca m-am luat de tine.

jackpot
06 Oct 2004, 11:35
Pentru ca ursu o ardea aiurea pe un forum...
Citesc undeva ca s-ar putea sa-l joace pe Hemingway....
Ursul nu se perinda tocmai aiurea prin forum. Hemingway insa a fost mare pisicher, am vazut filme despre viata lui. Am citit ca intr-una din calatoriile sale s-a intalnit cu un urs. Si stii ce l-a intrebat pe urs? Daca mai are vreun loc in barlog. La care ursul stii ce a facut ? I s-a facut mila de el si l-a adoptat. Iar pe unul din fii sai care venit cu nota scazuta la purtare de la scoala, l-a pus pe liber. Ala e ursul din Soprano..... cel pus pe liber . Nu are casa(loc in barlog) si bate la usa lui Don Soprano, care din pacate isi pazeste casa cu pusca.

jackpot
07 Oct 2004, 12:25
Hai ca nu mai e actuala faza cu ursul.... nu l-au mai dat in serial, sau cel putin au abandonat pt. moment subiectul......
Am vazut /revazut ieri Terminal Velocity si am vazut ca si acolo era prezent Mr. James. Imi place cum vorbeste ruseste.

Gaandalf
07 Oct 2004, 13:32
episodul ku accidentul ...
Nu vi s-a parut k James a batut-o cam exagerat pe "femeia" lui ? Avand in vedere ca gatul ei suferise ceva in urma accidentului ?
Mi s-a parut cam exagerat dar ...

jackpot
08 Oct 2004, 13:24
episodul ku accidentul ...
Nu vi s-a parut k James a batut-o cam exagerat pe "femeia" lui ? Avand in vedere ca gatul ei suferise ceva in urma accidentului ?
Mi s-a parut cam exagerat dar ...
Poate ca merita, desi nu s-a intamplat nimic.....dar urma sa se intample daca nu era accidentul. Oricum , daca as fi fost in locul lui, i-as fi platit-o in alt mod.
Dar mai nou vad ca si Steve Buscemi incepe sa-si intre in rol. Era prea calm baiatul. Incepe sa semene cu ceea ce joaca el de obicei, mai ales acum ca dupa ce a trudit atata si a vazut ca nu prea ii iese nimic, a acceptat totusi oferta cu airbaguri...

jackpot
17 Oct 2004, 11:58
Saptamana asta ultimele episoade din Soprano... :((

Blue
17 Oct 2004, 13:22
Cand am citit titlul acestui topic am crezut ca vb despre James Gandolfini. Dupa ce intru , pui intrebarea ce parere aveti de Don Soprano. Adica vrei sa stii pana la urma ce credem de actor sau de personajul din film?

jackpot
17 Oct 2004, 15:03
...bite me !

Blue
17 Oct 2004, 15:14
Marsh :lol: .

Longshot
08 Dec 2004, 19:48
james a semnat pt all the king's men de la anul si o sa fie si in proiectul ala cu hemingway.asha ca banuiesc ca o sa aflam in curand daca le are si cu altceva decat cu mafia (hei, a nu se intelege gresit, iubesc the sopranos)