PDA

View Full Version : vrea cineva coduri la counter strike?


staticescu
17 Sep 2004, 20:45
vrea cineva coduri la counter strike ? cum ar fi ogc wall sau daca vreti am si cfg imailu meu este matrix_zet@yahoo.com :lol:

Jay
17 Sep 2004, 21:06
Iar nu ti-ai luat pastilele.....tz tz tzzz

M_olecula
17 Sep 2004, 23:08
Cam ce dreaqu cauta asta aici ?????????????????????????????

Leonard
18 Sep 2004, 01:48
cred ca vrea sa fie premiat pentru 'cel mai cretin topic de pe un forum' (cred ca are sanse la un podium). ar fi frumos sa se faca o categorie speciala numita 'perle' in care sa se mute toate topicurile si mesajele de genul asta.

Bulumulu
18 Sep 2004, 02:33
:w00t: staticescule..numa tu stii ce-i in capu tau

Knnabis
18 Sep 2004, 10:40
o alta conversatie de genul astta care mi-a provocat dureri de cap si de burta (de ras) a fost la "star"...si cand credeam ca am scapat...

off topic: parca nu era voie cu avataruri gif...

nightsorrow
18 Sep 2004, 11:28
Nu inteleg de ce asa de multi tineri sunt preocupati de un joc asa de prost...facut cu grafica unui joc deja apus!Poate HL 2 ...Dar in orice caz toata isteria cs se trage din cauza imitatiei ''ba nu vezi cati se joaca? Ii fain!''Exista multe alte jocuri mai gindite decit cs.care merita atentie...Am deja ceva plan de topic despre jocuri...cred ca va avea succes.Totusi si jocurile PC merita atentie , fiindca si ele ca si filmele au acelasi impact asupra privitorului,adica actiunea e modelata de player iar faptul ca simti ca ai controlul unei actiuni sau a unor eroi iti da trairi diferite fata de film! :P

Gaandalf
18 Sep 2004, 13:16
Somewhere... out there .. there are men with white robes & restraint jackets looking 4 this man! :D
cred ca vrea sa fie premiat pentru 'cel mai cretin topic de pe un forum' (cred ca are sanse la un podium). ar fi frumos sa se faca o categorie speciala numita 'perle' in care sa se mute toate topicurile si mesajele de genul asta.
O sa intre la concurs cu topicul "salut", "Ambra to leave cinemagia" & Return Of The Ogto :lol:

raptor
19 Sep 2004, 01:36
io zic ca in primul rind o sa intre la "goz" ,acolo unde-i e locul.
daniel?emanuel?o mina de ajutor?