PDA

View Full Version : Intermission / Antract


dream_arizona
24 May 2004, 13:27
intermission cu Colin Farrell cap de afish, nu am inteles exact de ce... cu un rol mai mult episodic de irish bad stupid crazy boy. cred ca s.a simtit excelent, mai ales daca era nervos in viata a avut ocazia in filmul asta sa.si verse tot necazu'. ney ney io m.am plictist groaznic la filmul asta... no action, no fun, no nothing... :sleep:

zizi
25 May 2004, 00:56
ar merita vazut pt. k e un film irlandez facut cu bani foarte putzini, cu o lansare independenta(distribuitorii au aparut mai tarziu), in care farrel a acceptat sa joace pe bani putzini, cu un subiect care se vrea inteligent shi simpaticutz. filmul a mers bine, a facut incasari mari la el in tzara, a fost distribuit in multe altele(imagineaza-tzi k a ajuns la noi!!), producatorii shi-au recuperat banii, au luat niste premii pe la nishte festivalutze, pe scurt , retzeta a avut succes....

mie filmul nu mi-a placut, e ushor cretinutz....dar asta e alta poveste.

Mala Portugal
25 May 2004, 01:02
Bah zizi, cum le stii tu pe toate :shock: Sunt invidioasa, la modul cel mai sincer :)

keyzer soze
06 Nov 2004, 20:06
sorry ca dezgrop antract-ul asta...
mie mi-a placut la nebunie - un popcorn movie european la care am ras in hohote, cu faze care mai de care mai delicioase - in top, tipa cu mustacioara si povestea ei cu fostul prieten care a legat-o de pat si apoi i-a lasat un ditamai rahatul intre sani :oops:
decent si colin farrel in rolul lui de bagabond cu pantaloni de trening si pulovar made in romania