PDA

View Full Version : CineMagia Wars


Demona
09 May 2004, 13:10
...Shi pe bune ca va fii razboi! Owners-ii subiectelor precedente la sectziunea male/female, s-au gandit ca shi asha e prea putzina ura in jurul nostru shi asha ca o ieshim noi la inaintare cu o noua provocare.

CineMagia Wars va pune fatza in fatza userii CineMagia, care s-au "duelat" pana acum cu Hollywood-ul. Daca pana acum v-atzi incercat puterile impotriva Hollywood-ului, acum situatzia devine mai complicata. Nu se incearca o invrajbire intre subiectzi sau alte faze de genul...e doar un meci...HAVE FUN!!!

Be nice, be cool...it's just a game...Nu va credetzi superiori sau inferiori... Daca totushi constatatzi ca subiectul devine deranjator, emanuel este prezent...and he will "wipe clean" the shit that me and TLD have made!

Thank you for your cooperation...! Keep it cool...KEEP IT FUN(NY)!!!

TLD
09 May 2004, 13:20
Acuma ii dam inainte cu meciurile or what? :P

Poza asta cu Danyk imi aduce aminte ca mi-am pierdut mapa cu torque! :P (http://www.cinemagia.mxhost.net/SANY0080.JPG) vs Binecunoscuta Ricutza... (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/022.jpg)


A.. si sa nu va prind cu faze de genul votez din intamplare sau pt ca sutn beat cu ambele... Neahh ar fi prea soft si boring... Sa inceapa macelul! ;)

A si fara resentimente ok? :P

Demona
09 May 2004, 13:27
Shi iata ca meciurile au inceput...primii concurentzi sunt:

Freak_on_a_Leash (http://www.cinemagia.mxhost.net/Freak1.jpg) vs. TLD (http://lotr-pic.itgo.com)

Alegerea userilor este facuta la intamplare...s-a dat cu banul!

TLD
09 May 2004, 13:31
Shi iata ca meciurile au inceput...primii concurentzi sunt:

Freak_on_a_Leash (http://www.cinemagia.mxhost.net/Freak1.jpg) vs. TLD (http://lotr-pic.itgo.com)

Alegerea userilor este facuta la intamplare...s-a dat cu banul!

Asa cum v-am mai obisnuit si in meciul meu precedent nu va stresez cu un vot pt mine asa ca votez clar cu Freak_on_a_Leash!
P.S: pt cei care asteptati meciul cu demona mai aveti de stat pe carbuni! :P
P.S.2: Votez cu ricutza in meciul "lor".. asa de-al draq sa dezechilibrez si mai rau balanta...
P.S.3: Oalele sparte in cap dupa ora 10 seara cand ma gasiti pe messenger! :lol:

BeNnY
09 May 2004, 13:35
ricutza (pentru... a-HEM... meditatii)
Freak

christi
09 May 2004, 13:40
ricutza.... TLD....

Demona
09 May 2004, 13:53
Momentan situatzia e urmatoarea...cu voturile mele incluse:

Freak_on_a_Leash - TLD : 2 - 2
ricutza - Danica : 4 - 0

Keep on votin`...

VOTURILE NU TREBUIE JUSTIFICATE! NOBODY WILL BE KILLED...

Freak_on_a_Leash
09 May 2004, 14:33
hai ca sincer nu credeam ca faci faza asta!si m-ai bagat in primul meci,impotriva lui TLD.bine!atunci sa fie 3-0 pentru TLD.are votul meu,pentru ca te-a sustinut in meciul secolului cu Evanescence si...el e ala care face meciul Demona vs Demona...are fotografii deci... :)

BeNnY
09 May 2004, 15:05
Poate 3-2 .... nu 3-0 !

Nightwane
09 May 2004, 18:05
nu pot vota :( mai ales danyka vs. ricutza!!!

si nici la freak on a leash vs. TLD pt. ca pe Freak nu-l cunosc..si din respect fatza de el nu votez cu nimeni :P

ah ba da..votez cu mine...narcisismu' go go go! :P

Cristache
09 May 2004, 22:24
Daca nu e omorat tot degeaba. Marfa pozele, le-ati luat din Cascadorii rasului ? Tocmai d'aia nu-mi pun eu pozele pe net ca sa nu se sperie lumea de Frankenstein.

raptor
10 May 2004, 14:53
Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...

Demona
10 May 2004, 17:38
Bag ceva...dreq shtie ce calcule am facut eu...vad cand se termina meciu`...la sfarshitu` saptamanii. Mai tzine-tzi shi voi socoteala... :P Hai nu va sfiitzi sa votatzi, ca nimeni nu o sa omoare pe nimeni...Cowards...Nightwane...

Freak_on_a_Leash
10 May 2004, 19:15
eu am uitat s-o votez pe fata...adica pe ricutza.pe danica nu o votez pentru ca mi se pare ca o imita pe demona.pretty lame...si pana la urma e 3-2 pentru tld si 4-0 pentru ricutza...

Garu
10 May 2004, 19:39
ma gandesc ca am citit destul zilele astea pe forum si e timpul sa mai si postam.m-am oprit la acest topic,nu de alta,dar se pare ca lucrurile devin mai complicate acum.

demona,chiar crezi ca nu o sa starnesti invidie?sunt curios cine o sa fie adversara ta(ia-o cum vrei,dar arati bine!!! :D )

acum,iar nu stiu dupa ce criterii ati votat.probabil ca voi va stiti intre voi,dar ar fi trebuit sa lasati asta la o parte si sa va luati pur,dupa lookul celui ce e in poza.eu asa o sa votez.asa ca votul meu este:freak_on_a_leash la baieti si danica la fete,chiar daca(zice freak) o imita pe demona...

scorul este 3-3 la baieti,4-1 la fete!

Demona
10 May 2004, 19:42
acum,iar nu stiu dupa ce criterii ati votat.probabil ca voi va stiti intre voi,dar ar fi trebuit sa lasati asta la o parte si sa va luati pur,dupa lookul celui ce e in poza.eu asa o sa votez.asa ca votul meu este:freak_on_a_leash la baieti si danica la fete,chiar daca(zice freak) o imita pe demona...

scorul este 3-3 la baieti,4-1 la fete!


Imi place cum gandesti shi ca tzine-tzi cont de chestia cu numaratoare... ;) Shi ma indoiesc ca Danica ma imita...She would not dare...

TLD
10 May 2004, 19:46
Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...
Sorry dar situatia e ceva de genul 5-2 la fete si 4-3 la baieti pt mine... WTF?! Iara conduc... sa bag speechul cu schimabrile majore pe care el voi aduce in buc si bla, bla, bla? Neh prefer sa raman pur... si simplu! :P

Undomiel
10 May 2004, 20:15
eu nu stiu cum ai citit tu voturile tld,dar erati la egalitate cu votul lui garu.acum freak conduce cu 4-3 pentru el,pentru ca EU IL VOTEZ!!!GO FREAK GO!ESTI CEL MAI DRAGUT!!! :D si la fete o votez pe danica pentru ca mi se pare mai draguta(si votul e 4-2).same as garu!garu nu e in competitie? :?

TLD
10 May 2004, 21:01
Asa cum v-am mai obisnuit si in meciul meu precedent nu va stresez cu un vot pt mine asa ca votez clar cu Freak_on_a_Leash!
...............
BLA, BLA, BLA
...............
RCUTZA
..............


ricutza (pentru... a-HEM... meditatii)
Freak

ricutza.... TLD....

Momentan situatzia e urmatoarea...cu voturile mele incluse:

Freak_on_a_Leash - TLD : 2 - 2
ricutza - Danica : 4 - 0

Keep on votin`...

VOTURILE NU TREBUIE JUSTIFICATE! NOBODY WILL BE KILLED...

Pana aici cu voturile mele si ale demonei era 4-0 pt ricutza si 2-2... Dupa voturiel noastre:

hai ca sincer nu credeam ca faci faza asta!si m-ai bagat in primul meci,impotriva lui TLD.bine!atunci sa fie 3-2 pentru TLD.are votul meu,pentru ca te-a sustinut in meciul secolului cu Evanescence si...el e ala care face meciul Demona vs Demona...are fotografii deci...

Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...

dupa mie lene sa ami citez pe garu si pe tine... care ati votat cu freak respectiv danik.. deci vreo 6-2 la fwete si 4-4 la noi... repet CU VOTURIEL MELE SI ALE DEMONEI (e un drept pe care ni l-am rezervat! ;)) Multumesc pt rabdarea citirii acestor quote-uri! ;)

Sm�agol-Gollum
10 May 2004, 22:35
in caz ca nu am votat..voturile mele se duc catre: tld shi ricutza (thx for the magasine...)

ogto
11 May 2004, 06:33
ricutza
si Freak...

Gaandalf
11 May 2004, 09:43
Ricutza - toata ziua....
Shi deshi nu-l cunosc pe Freak nu-mi pasa ... i choose my man TLD

TLD
11 May 2004, 10:01
6-5 - baietii (Je) si 9-2 fetele (ricutza)!

Charlotte
11 May 2004, 15:32
clar ca il votez pe freak_on_a_leash.e super dragut.demona e o norocoasa!stie cineva,ei sunt din acelasi oras?ar fi super!he's in love and hot,prada buna pentru demona. ;) you look great together!!!!!!! :love: si pe danica la fete.scorul este 6-6 la baieti(egalitate) si 9-3 la fete(ricutza conduce).

Demona
11 May 2004, 18:41
Imi place...facetzi progrese... :D

Little Dique
11 May 2004, 18:54
asta e buna.ma gandeam ca asta o sa fie,dar nu credeam ca o sa aveti tupeul sa deschideti asemenea subiect si nu credeam ca cineva o sa aiba tupeul sa voteze(asta ca sa nu supere pe nimeni).dar se pare ca ati inteles ca e doar un joc.astea sunt voturile mele.

baieti: Freak_on_a_Leash.
fete: Danica.

tld...vreau poze cu Demona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Demona
11 May 2004, 19:12
Si cu acest vot Freak_on_a_Leash conduce meciul baietzilor cu 7 - 6, iar la fete, ricutza inca conduce cu 9 - 4.

Wazzup Dique?! ;)

TLD
11 May 2004, 20:00
tld...vreau poze cu Demona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Mai e pana la meciul ala... E ultimul :P

Anne Claire
11 May 2004, 20:49
eu am votat aici?daca nu...damn!e destul de greu...l-as vota pre freak ca arata bine,dar tld e cute ca un hobbit.ricutza pare asa maruntica si cute,iar danica it more like me...tough choise!ok.freak invinge si [b]danica.si ca sa tin cont de sfatul demonellei,scorul e 8 - 6 pentru freak si 9 - 5 pentru danica.

THAT WAS HARD...YOU CAN SAY THAT MA`AM!!!

Ionutz55
11 May 2004, 21:51
Devine din ce in ce mai interesant
TLD si Ricutza

Demona
12 May 2004, 14:47
Shi scorul este 8 - 7 pentru Freak_on_a_Leash shi 10 - 5 pentru ricutza. Mai raman 4 zile de vot...

TLD
12 May 2004, 18:07
Si sa stabilim o regula: in caz ca este egalitate intr-un meci conteaza votul demonei dak este vb de un meci intre baieti si votul meu dak este vb de un meci intre fetite... Demona accepti regula? :)

wolverine
12 May 2004, 18:10
Danica
si
TLD...

Freak_on_a_Leash
12 May 2004, 18:19
baieti 8-8
fete 10-6 :)

Lady_Skar
12 May 2004, 18:47
TLD vs FOL
Well... cu un nume ca Freak on a leash, I'm gonna go with Freakazoid.

Danica vs Ricutza.
Hmmmm... din cate am vazut Danica este mai probabil sa lupte "dirty"
asa ca votez cu ea. :D

Demona
12 May 2004, 19:02
9 - 8 pentru Freak_on_a_Leash shi 10 - 6 pentru ricutza...this is tough fight! I love it!!!

Freak...nice signature... :huh:

Anne Claire
12 May 2004, 20:46
....freak..semnatura de semnatura...:D

PoliFanAthic
12 May 2004, 21:32
TLD
Danica

ricutza
13 May 2004, 23:15
votul meu merge la TLD...

Danny
14 May 2004, 01:00
TLD+Ricutza

TLD
14 May 2004, 18:37
TLD+Ricutza
=CE? :P Se pare ca am preluat conducerea ep aici si eu si ricutza... Un fel de ahile... :lol: 11-9 si 13-6 sau 12-6 sau pe acolo... Inca 2 zile de vot! ;)

Demona
15 May 2004, 06:06
Si sa stabilim o regula: in caz ca este egalitate intr-un meci conteaza votul demonei dak este vb de un meci intre baieti si votul meu dak este vb de un meci intre fetite... Demona accepti regula? :)

Motion accepted! Your Honor... ;)

Voturile se impart asha...TLD cer fras numeri?

Baietzi: TLD conduce cu 11 - 9 pe Freak_on_a_Leash
Fete: ricutza conduce 11 - 7 pe Danica

...The Wars are movin` on farther...

TLD
15 May 2004, 07:29
Si sa stabilim o regula: in caz ca este egalitate intr-un meci conteaza votul demonei dak este vb de un meci intre baieti si votul meu dak este vb de un meci intre fetite... Demona accepti regula? :)

Motion accepted! Your Honor... ;)

Voturile se impart asha...TLD cer fras numeri?

Baietzi: TLD conduce cu 11 - 9 pe Freak_on_a_Leash
Fete: ricutza conduce 11 - 7 pe Danica

...The Wars are movin` on farther...

Multumesc ca mi-ai aprobat motiunea sefa, desi cam tarziu :P. Iar cu voturile intr-un post anterior scriai ca ricutza conduce cu 10-6 de atunci nu s-a mia votat decat cu ricutza.. Cum mama draq a ajuns la 7 voate danik (nu ca m-ar deranja sa fie o lupta stransa si acolo ;) ). P.S: Maine se schimba placa... Oare cine cu cine va fie, cat stres tre sa fie pe intreg forumul!

Demona
15 May 2004, 08:01
TLD
Danica

TLD-ule...Polifanaticu` a votat cu Danica. Parca 6 + 1 = 7...so? :)

Yep, maine incepe noul meci! Traiasca meciurile...sper sa nu se supere nimeni. Am avut deja o plangere... :( Nu dau nume...

TLD
16 May 2004, 13:26
Baietzi: TLD conduce cu 11 - 9 pe Freak_on_a_Leash
Fete: ricutza conduce 11 - 7 pe Danica

Si asa a si ramas... Sa vcina meciurile urmatoare! ;)

TLD
16 May 2004, 13:39
Din serie cum sa fac sa ma mai vaneze astia de pe forum mai venim azi cu meciuri noi! O sa fie:

Alice Fluture - fata in bluza rosie (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/022.jpg) vs Lady S - singura fata din poza! ;) (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/010.jpg)

Demona
16 May 2004, 13:40
Stop joc...! Primul meci intre cinemagishti s-a incheiat. Urmeaza altul. IN sperantza ca inca n-am suparat pe nimeni shi nimeni nu se va supara...trecem la urmatorul episod din razboiele cinemagiste.

Din episodul anterior: TLD a cashtigat cu 11 - 9 impotriva lui Freak_on_a_Leash shi ricutza a cashtigat cu 11 - 7 impotrica lui Danica.

Male contestants for this week are: emanuel (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/014.jpg) vs. Leonard (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/pages/016.html) .

Let the games...begin!

P.S. ...my vote vote goes straight to emanuel...

TLD
16 May 2004, 13:41
Greu meci dap... E o mare dilema chiar si pt mine... Dar totusi cred ca votez cu Lady S pt ca o cunosc mai mult... Dar nici Alice nu e foarte departe in spate. V-am zis greu meci! 1-0 pt lady s...

TLD
16 May 2004, 13:43
Emanuel si de la mine. Unul din oamenii de baza ai forumului!

.................................................. ...............................................
Emanuel 2 - 0 Leonard

Demona
16 May 2004, 13:50
So pana acum e 2 - 0 pentru emanuel vs Leonard shi 1 - 1 pentru Alice_Fluture(era sa scriu Futterfly) vs Lady_Skar...

War baby! TLD...sa vezi ce o luam noi in freza! :) O sa le cantam melodia aia de la Parazitzii.."Jos Cenzura" shi ei in timp ce ne dau cu lopetzi in cap, ne canta melodia de la Voltaj..."Asta-i asta-i VIATZA!" ;)

Nightwane
16 May 2004, 14:11
Lady Skar..of course.. 8)

Leonard
16 May 2004, 14:35
Alice Fluture, of course
La baieti, cu emanuel (imi iau revansa ca nu l-am votat cand a picat cu Norton)

Lady_Skar
16 May 2004, 15:05
Din serie cum sa fac sa ma mai vaneze astia de pe forum mai venim azi cu meciuri noi! O sa fie:

Alice Fluture - fata in bluza rosie (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/022.jpg) vs Lady S - singura fata din poza! ;) (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/010.jpg)

Mey... ahm, nu credeti ca ar trebui sa intrebati oamenii daca vor sa faca parte din treaba asta? Not that I mind, as long as I win. :happy:

That being said...
E vremea ca lumea sa decida odata pentru totdeauna
the blue pill or the red pill?

Alice looks like she can kick my ass. It's all about the hair people! Puterea lui Samson statea in par. See what I mean? :D

Demona
16 May 2004, 15:36
Fete: Alice_Fluture 2 - 2 Lady_Skar.
Baietzi: emanuel 3 - 0 Leonard.

Thank you guys! :)

christi
16 May 2004, 15:41
the blue pill or the red pill?


I'll take the blue pill..... Lady Skar.... and Emi of course... :P

Demona
16 May 2004, 15:45
4 - 3 pentru Lady_Skar shi 4 - 0 pentru emanuel. :) Keep on votin`! I'm off for today!

Nightwane
16 May 2004, 18:44
hai..sa fie de la mine un vot pt. leonard...k e singurel saracu'...

TLD
16 May 2004, 19:17
hai..sa fie de la mine un vot pt. leonard...k e singurel saracu'...
4-3 fete si 4-1 baieti pt Lady S, respectiv Emanuel... Night avataru e cam gigantic... :huh:

Nightwane
16 May 2004, 20:24
hai..sa fie de la mine un vot pt. leonard...k e singurel saracu'...
4-3 fete si 4-1 baieti pt Lady S, respectiv Emanuel... Night avataru e cam gigantic... :huh:

nu-i gigantic...e micutz...a trebuit sa-l micsorez mult k sa nu arate urat :D

raptor
17 May 2004, 08:44
Emanuel si Alice_Fluture.

BeNnY
17 May 2004, 08:56
Lady S si Emanuel

PS raptore am ras de n-am mai putut cand am vazut "noul avatar"! Asa bolnav cum sunt am ras pana am inceput sa tusesc :D Super avatar!

Gaandalf
17 May 2004, 08:58
clar il aleg pe Emi ...
shi la fete mi-e greu sa votez cu doar una ... Alice e de la mine din Cta dar shi Lady Skar o am la suflet ptr Star Wars... :?
deci aleg ... Emi shi Alice ...

TLD
17 May 2004, 09:25
5-5 la fete, iar la baieti conduce Emanuel cu 7-1... Votati in continuare! ;)

emanuel
17 May 2004, 17:58
Multumesc tuturor...

Garu
17 May 2004, 19:33
7-6 pentru Alice_Fluture si 7-2 pentru emanuel.deci eu am ales Alice_Fluture si Leonard.

Demona
17 May 2004, 19:36
Vote people, vote! :)

Freaak
17 May 2004, 20:09
Din pacate n-o cunosc pe Lady_Skar, asa ca n-o pot compara cu Alice_Fluture. Alice rulz (deocamdata)! Are votul meu! Iar la baieti ... emanuel, normal!

Anne Claire
17 May 2004, 20:57
wow,iar voturi.batalie mare.Demona,le faci tot mai dificile meciurile astea.pentru noi "outsiderii" e mai usor,dar pentru voi,care va cunoasteti intre voi...no comment.oricum voturile mele sunt,Alice_Fluture si Leonard.
deci scorul este momentan la baieti:8-3 pentru emanuel si la fete 9-6 pentru Alice_Fluture. :)

Danny
18 May 2004, 00:38
Alice+Leonard.

Lady_Skar
18 May 2004, 09:24
9-6??? soon to be 10-6

Hmmmmmm!
Time to bring in the cavlary!

TLD
18 May 2004, 09:30
Frumoasa semnatura, n-am ce zice Lady S... ;) Votati in continuare.. situatia e aceeasi...

Lady_Skar
18 May 2004, 09:32
Frumoasa semnatura, n-am ce zice Lady S... ;) Votati in continuare.. situatia e aceeasi...

Publicitatea este sufletul comertului. :D 8)

Danica
18 May 2004, 11:00
am zis ca ma abtin de la votat pe acest thread ..dar semnatura lui Lady_S m-a convins asha ca Lady_S& Leo

Sm�agol-Gollum
18 May 2004, 17:29
lady_s & emanuel

Mircius
19 May 2004, 10:46
nu credeam ca o sa se ajunga in halul asta..... :o

mihai770
19 May 2004, 11:14
OK, asta ca sa ma bag shi eu unde nu prea imi fierbe oala:
-pe emanuel il votez pentru felul cum rasp. la forum
-pe Lady_s o votez pentru ca...na belea, nici nu stiu de ce...oricum am votat-o, asta e! 8)

Lady_Skar
19 May 2004, 11:27
-pe Lady_s o votez pentru ca...na belea, nici nu stiu de ce...oricum am votat-o, asta e! 8)

ahhh, my animal magnetism. :D

Ok... 10-9
SO CLOSE!

TLD
19 May 2004, 17:56
Tin sa precizez ca in caz de egalitate conteaza votul meu, care s-a dus al Lady S... Destul de strans meciul... ;)

Demona
19 May 2004, 18:46
Alice_Fluture 10 - 9 Lady_Skar

Leonard 5 - 10 emanuel

...dude...this is tight shit! ;)

Flow
19 May 2004, 21:29
desi am vazut de multa vreme cam ce se intampla pe aici,ca si multi alti forumisti astept meciul cu demona.dar acum daca tot postez o sa si votez.o votez pe Lady_skar,pentru ca mi se pare o fire foarte ironica si pare fata desteapta desi nici Alice_Fluture nu e mai prejos(frumos scris la scenaristica) si pe Leonard,pentru freza lui de punkist pe fundalul fotografiei cu toni,desi nu-i cunosc pe nici unul... :)

Flow
19 May 2004, 21:30
Alice_Fluture 10 - 9 Lady_Skar

Leonard 5 - 10 emanuel

...dude...this is tight shit! ;)

scorul este 10-10 la fete(Alice_Fluture vs Lady_Skar) si 6-10 pentru emanuel la baieti.

TLD
19 May 2004, 22:59
Observ un interes din ce in ce mai mare pt meciul cu demona... Mai aveti de asteptat 2 duminici oameni buni si va vei, rasplata pt ca votati pe aici! Pana atunci lady s a trecut in frunte dupa ce multa vreme a condus alice... Bafta tuturor in continuare! ;)

Lady_Skar
19 May 2004, 23:38
Nu par prea obsedata de chestia asta, nu?
:oops:
Ah heck!
Oricum dau la stiinte politice... exersez "campania electorala". :D

BeNnY
20 May 2004, 00:02
Nu par prea obsedata de chestia asta, nu?
:oops:
Ah heck!
Oricum dau la stiinte politice... exersez "campania electorala". :D

Esti obsedata

Lady_Skar
20 May 2004, 11:04
Esti obsedata

awwwww... thank you! :love:

Freaak
20 May 2004, 18:55
Eu unul am votat deja asa ca pot sa-mi permit sa pun o intrebare: pe cand meciuri intre un baiat si o fata? Sau pe echipe?

Demona
20 May 2004, 21:31
Eu unul am votat deja asa ca pot sa-mi permit sa pun o intrebare: pe cand meciuri intre un baiat si o fata? Sau pe echipe?

Bey! Nu crezi ca exagerezi?

Lady_Skar
20 May 2004, 21:49
Eu unul am votat deja asa ca pot sa-mi permit sa pun o intrebare: pe cand meciuri intre un baiat si o fata? Sau pe echipe?

:huh:

how about some footbal? Pot sa comentez eu? :D

Demona
20 May 2004, 21:54
Eu unul am votat deja asa ca pot sa-mi permit sa pun o intrebare: pe cand meciuri intre un baiat si o fata? Sau pe echipe?

:huh:

how about some footbal? Pot sa comentez eu? :D

Din partea mea...sure...Well kids...I'm off for today! G`nite all!

emanuel
21 May 2004, 18:03
Din ciclul "forumistii nostri mai joaca si in scurt metraje"...
V-o prezinte pe:
Alice_Fluture (http://www.cinemagia.ro/actor.php?actor_id=18963&hist=0)
Asta ca s-o vedeti mai bine... :)

Colegei nostre forumiste (si realizatoare a multor interviuri din revista CineMagia) ii dorim sa ajunga sa joace si intr-un lung metraj!

Demona
21 May 2004, 18:50
:shock: Okey...can't believe it! Wow...congrats Futterfly! :)

Lady_Skar
21 May 2004, 19:43
*Clap*
*Clap*
*Clap*
*Clap*
...

BeNnY
21 May 2004, 20:14
Din ciclul "forumistii nostri mai joaca si in scurt metraje"...
V-o prezinte pe:
Alice_Fluture (http://www.cinemagia.ro/actor.php?actor_id=18963&hist=0)
Asta ca s-o vedeti mai bine... :)

Colegei nostre forumiste (si realizatoare a multor interviuri din revista CineMagia) ii dorim sa ajunga sa joace si intr-un lung metraj!

:o

Am cunoscut un star! Data viitoare imi dai autograf Alice! :P Si iti iau eu interviu pentru revista Cinemagia :)

raptor
21 May 2004, 20:45
Subscriu cu Lady_S.

Undomiel
21 May 2004, 21:23
11-11 la fete.chiar daca raptor a votat cu Lady_Skar eu votez cu Alice_Fluture deci scorul este tot la egalitate.la baieti il votez pe Leonard si acum scorul e 10-7 pentru emanuel.

raptor
21 May 2004, 21:27
11-11 la fete.chiar daca raptor a votat cu Lady_Skar eu votez cu Alice_Fluture deci scorul este tot la egalitate.la baieti il votez pe Leonard si acum scorul e 10-7 pentru emanuel.

he-he...eu de fapt subscriam la clap*clap*...am votat ceva mai sus....sorry Lady_S.

Undomiel
21 May 2004, 21:29
am votat ceva mai sus....sorry Lady_S.

cu cine ai votat?

raptor
21 May 2004, 21:35
cu Alice.

Undomiel
21 May 2004, 21:39
cu Alice.

scorul este 11-10 pentru Alice_Fluture si 10-7 pentru emanuel.

Lady_Skar
22 May 2004, 07:27
avand in vedere ca Alice este actrita consacrata :) ce am eu de oferit?
except my body... :oops: :oops: :oops:



*chuckles*
Dream on people!


De fapt. Avand in vedere ca sunt outmatched, outclassed and outdated, votez si eu pentru Alice.
HA, didn't see that one coming did ya?

PoliFanAthic
22 May 2004, 07:52
Leonard
Alice

Demona
22 May 2004, 17:20
13 - 10 pentru Alice_Fluture vs Lady_Skar shi 10 - 8 pentru emanuel vs Leonard. This is gettin` tight...

Charlotte
22 May 2004, 17:29
cu votul meu 14-10 pentru Alice Fluture si 11-8 pentru emanuel.

Freaak
22 May 2004, 18:15
Cat dureaza un meci pe-acilea? E clar, zic eu: Alice a castigat la fete (dak pana si Lady_Skar a votat-o!!), iar la baieti emanuel. Alt meci ...

Demona
22 May 2004, 19:32
Cat dureaza un meci pe-acilea? E clar, zic eu: Alice a castigat la fete (dak pana si Lady_Skar a votat-o!!), iar la baieti emanuel. Alt meci ...

Nu ma mai vorba aia la icre, cu cat tzine un meci! Poate pana maine mai voteaza inca 5 shi situatzia o sa fie alta! Care e baiul? Am mai spus...in fiecare duminica se schimba meciul...capisci? :x

TLD
23 May 2004, 11:30
La mine s eincheie votarea... 13-10 pt Alice care merge mai departe... alaturi de Ricutza... Sunteti curiosi ce va urma? Inca 2 meciuri.. Unul imediat! :P

TLD
23 May 2004, 11:32
Alex2 cea care nu a avut nici un meci in prima partea a acestui concurs... (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/images/018.jpg) vs .... Cea care a pierdut meciul cu demona, da l-a pierdut sila prorpiu si la figurat...E V A N E S C E N C E (http://www.cinemagia.mxhost.net/Evanescence.jpg)


Gata si cu meciul asta l-am postat... Si bineinteles votul meu se duce la Alex2, 1-0 pt ea deci! ;)

Nightwane
23 May 2004, 12:15
hmm...i vote for the first one ca doar n-o fi sa votez chestia aia...

deci 2-0

Demona
23 May 2004, 12:53
I can't believe this shit TLD! :shock: Evenescence...in the house again! Trebuie s-o anuntz personal ca e iar in competitzie! :D

Okey so votul meu la fete merge la ALEX2! Freakin` obvious... :D

Dupa ce emanuel a gashtigat cu 10 - 8 vs Leonard, un nou meci la orizonturi...

Shi iata meciul baietzilor...Today in our show we got christi (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/pages/041.html) vs. Gaandalf (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/pages/004.html) .

My vote goes to christi.

Momentan scorul e 3 - 0 pentru Alex2 shi 1 - 0 pentru christi.

Nightwane
23 May 2004, 13:01
the pink wizard..so 1 vote for gandalf

Demona
23 May 2004, 13:32
alex2 - evanescence (3 - 0) shi christi - Gaandalf (1 - 1). Nice touch Nightwane with that "pink wizzard"... ;)

Leonard
23 May 2004, 14:07
parerea mea e ca evanescence e prea bagata in seama iar eu nici nu-mi mai amintesc cine e si ce a scris pe forumul asta.
oricum votez cu alex2 si christi.

TLD
23 May 2004, 16:25
4-0 pt Alex2 si 2-2 pt calaretul alb... ;) Adik votu meu se duce la gandalful nostru mioritic! :P

mihai770
23 May 2004, 22:48
la baietzi: vrajitorul cel...gri..shi alb
la fete, sincer: evanescence

ricutza
23 May 2004, 23:27
votez cu gaandalf.... :)

BeNnY
24 May 2004, 09:12
alex2 & christi

raptor
24 May 2004, 12:47
Christi si Alex2.Sau Alex2 si Christi,tot una e. :D

Gaandalf
24 May 2004, 13:00
Alex 2

LadyEowyin
24 May 2004, 13:58
Alex 2 pentru ca Gandy mi-a zis ca este constanteanca si mi-a promis ca imi face cunostinta cu ea cand vine.
si gandy normal :happy:

Nightwane
24 May 2004, 14:23
la fete, sincer: evanescence

what are you? the whale rider?

christi
24 May 2004, 15:55
Multzumesc si eu votantzilor :D

Si merg si eu pe mina lui Alex2..... duhhhh.... :P

Demona
24 May 2004, 15:55
la fete, sincer: evanescence

Nu ca sunt geloasa...you're fuckin` with our brains now dude! :lol:

Oricum scorul e urmatorul la ora asta:
Fete: alex2 vs Evanescence 9 - 1
Baietzi: Gaandalf vs christi 5 - 4

Keep on votin` people!

Apropo...duminica care vine meciul baietzilor o sa fie postat de TLD, ca eu o sa fiu pe tren, in my way back home...

Sm�agol-Gollum
24 May 2004, 17:44
alex2 & gandalf!!

BeNnY
24 May 2004, 18:32
la fete, sincer: evanescence

what are you? the whale rider?

Si zicea lumea ca manelistii nu-s nebuni...

Demona
26 May 2004, 11:37
10 - 1 fete
6 - 4 baietzi

Danny
28 May 2004, 22:19
alex2 + gaandalf

Demona
30 May 2004, 14:51
Shi asha s-a facut duminica...meci vechi inchis, meci nou deschis. Nu inainte sa se anuntze cashtigatorii "editziei anterioare". :) So...Cum era de ashteptat alex2 cashtiga cu scorul de 11 - 1 impotriva balenei Mobie Dick...aaa...pardon...Evanescence. Iar la baietzi, situatzia ceva mai stransa, Gaandalf "il invinge" pe christi cu scorul de 7 - 4. :)

The new freakin` deathmatch is between the one and only raptor (http://www.cinemagia.ro/img/intalnire_revista/pages/049.html) vs ogto (http://www.cinemagia.mxhost.net/SANY0062s.jpg).

My vote goes for raptor.

ANUNTZ:

Din cauza ca am primit anumite "reclamatzii" pe telefonul mobil, de cum votez etc...asha sa shtie shi restul(ca nu-mi plac fazele astea - preferam sa fie scrise pe forum sa shtiu cine e nemultzumit, in fine...) VOTUL MEU E DICTAT DE MONEDA DE 5000 LEI. Care pica, ala are votul. Cui nu-i place...tzeapa...cine nu inghite un joc...tzeapa iar...Rog ca alte nemultzumiri sa imi fie trasmise direct pe forum(nu pe PM) mie sau lui emanuel si daca sunt multe, inchidem subiectul. Thx!

Nightwane
30 May 2004, 18:21
My vote goes for raptor.



raptor e fata aia din mijloc? :huh: :huh: :huh:

then..1 more vote for Rapty :P :P

Sm�agol-Gollum
30 May 2004, 21:53
raptor

Gaandalf
31 May 2004, 08:58
My vote goes for raptor.
raptor e fata aia din mijloc? :huh: :huh: :huh:
then..1 more vote for Rapty :P :P
Raptor este tipul NU tipa, in negru ...
My vote = Raptor

Demona
31 May 2004, 17:12
4 - 0 pentru raptor...

Nightwane
31 May 2004, 19:20
My vote goes for raptor.
raptor e fata aia din mijloc? :huh: :huh: :huh:
then..1 more vote for Rapty :P :P
Raptor este tipul NU tipa, in negru ...
My vote = Raptor

I KNEW THAT...PINK BOY :P :sleep: :sleep:


si cand o sa inceapa si runda cu "fomei" ?

Demona
31 May 2004, 19:40
si cand o sa inceapa si runda cu "fomei" ?

:(( :(( :(( A DISPARUT TLD!!! :(( :(( :((

Nightwane
31 May 2004, 20:03
si cand o sa inceapa si runda cu "fomei" ?

:(( :(( :(( A DISPARUT TLD!!! :(( :(( :((

well..go find him...maybe he's in your pocket...maybe Raptor ate him... :D i want Cinemagia women!!! :w00t:

Demona
31 May 2004, 21:17
well..go find him...maybe he's in your pocket...maybe Raptor ate him... :D i want Cinemagia women!!! :w00t:

Go say that to the guy who eat it!

mihai770
31 May 2004, 23:53
raptor

christi
01 Jun 2004, 09:04
raptor si aici...

raptor
01 Jun 2004, 09:33
OGTO.
Shaved monkey'z asses!Ce va tuna sa ma votati?

Lady_Skar
01 Jun 2004, 12:15
obviously ogto.

BeNnY
01 Jun 2004, 18:40
ogto...

:hmm:

Demona
01 Jun 2004, 18:49
6 - 4 pentru raptor. rapty...pe fiecare tuna sa voteze cum vrea. la tine a tunat moneda, in cazul meu. Emi a fost de fatza. :hmm:

Little Dique
01 Jun 2004, 19:39
eu il votez pe ogto.scorul e de 6-5 pentru raptor.

Danny
01 Jun 2004, 21:44
rapty di la mini

Demona
01 Jun 2004, 21:54
7 - 5 pentru raptor. We definatelly miss TLD...

Leonard
02 Jun 2004, 00:03
raptor de la mine.
lasa-l pe tld, demona, trage si tu cu banul meciul la fumei

Demona
02 Jun 2004, 17:12
8 - 5 pentru raptor...

Leonarde, am cautat shi alte concurente...uhm...i think this is it...la "mujeres" nu mai e cina sa concureze... :(

Freaak
02 Jun 2004, 22:09
Da' tu nu esti "mujer"?

Demona
02 Jun 2004, 22:15
Da' tu nu esti "mujer"?

Din cate imi aduc aminte sunt...dar nu eu sunt "moderator" de deathmatch la "mujeres"... 8) Ashteptatzi-l pe TLD...

Garu
03 Jun 2004, 21:57
votez ogto.voi va dati seama ca daca a disparut tld nu mai vedem meciul demona versus demona?asta ma face sa cred ca demona i-a facut ceva rau lui tld!!! :((

Demona
03 Jun 2004, 22:47
votez ogto.voi va dati seama ca daca a disparut tld nu mai vedem meciul demona versus demona?asta ma face sa cred ca demona i-a facut ceva rau lui tld!!! :((

8 - 6 pentru raptor...cat despre restul, Garu, I take is as a compliment...

Oloriel
04 Jun 2004, 08:16
raptor

TLD traieste v-o zic eu...
Asta pt. ca nu mai suport sa va perpeliti asa...e/nu e TLD?

TLD
04 Jun 2004, 09:22
raptor

TLD traieste v-o zic eu...
Asta pt. ca nu mai suport sa va perpeliti asa...e/nu e TLD?

Me iz in za haus... :P Meciu cu demona aia ingereasca vs demona ai adiavoleasca vien weekendul asta sper... :P Da chiar ca v-ati perpelit pe aici... ;)

TLD
04 Jun 2004, 09:23
si cand o sa inceapa si runda cu "fomei" ?

:(( :(( :(( A DISPARUT TLD!!! :(( :(( :((

Epava s-a intors... ;) Cu forte proaspete speram... :P Si fara alte preocupari decat distractia si forumitul... :P

Oloriel
04 Jun 2004, 13:18
:P Da chiar ca v-ati perpelit pe aici... ;)

se ingrijorasera tare... mai aveau putin si te dadeau disparut!
si cand m-am hotarat sa ii linistesc, uite ca apare si lupul :D

Demona
04 Jun 2004, 17:01
Epava s-a intors... ;) Cu forte proaspete speram... :P Si fara alte preocupari decat distractia si forumitul... :P

Pai se poate mey? Dau eu, da Emi telefon shi intra casutza vocala? :hmm:

Little Dique
04 Jun 2004, 20:37
Epava s-a intors... ;) Cu forte proaspete speram... :P Si fara alte preocupari decat distractia si forumitul... :P

TRAIASCA TLD!CREDEAM CA NE-AI LASAT CU OCHII IN SOARE!BINE AI REVENIT!

Riddick
04 Jun 2004, 21:57
dupa ce m-am invartit mult si bine pe aici,m-am decis sa votez si eu,chiar data pana acum nu am mai facut-o.am vazut totusi meciurile anterioare.demona e personalitate nu gluma.:)da arata bine tipa si vad ca are o gramada de fani...votul meu merge la ogto(nu-i cunosc pe nici unul,dar mi se pare ca OGTO e un nick misto)

Demona
04 Jun 2004, 22:00
8 - 7 pentru raptor cu votul lui Riddick.

Undomiel
04 Jun 2004, 22:01
S-A INTORS TLD!HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!VINE MECIUL MECIURILOR,PENTRU CARE AM ASTEPTAT LUNI DE ZILE!DEMONA vs DEMONA !!!

:love: :love: :love: :love: :love: TLD :love: :love: :love: :love: :love:

Riddick
04 Jun 2004, 22:05
[quote="Undomiel"]

VINE MECIUL MECIURILOR,PENTRU CARE AM ASTEPTAT LUNI DE ZILE!DEMONA vs DEMONA !!!

wow!she's loved by all you guys!including females! 8)

Demona
04 Jun 2004, 22:40
Okey guys! Now you're freakin` me out! :? Nu credetzi ca exageratzi?

BeNnY
04 Jun 2004, 23:19
Eu nu astept asa tare meciul asta... de fapt cam deloc... Motivele sunt multiple si greu de explicat. Nici nu cred c-o sa votez

emanuel
06 Jun 2004, 20:45
Pentru ca am fost rugat foarte frumos de catre Demona, iata ca postez eu noul meci de saptamana asta:

Deci avem:
wolverine (http://www.cinemagia.mxhost.net/crist.JPG) vs. Danny (http://www.cinemagia.mxhost.net/Danny.jpg)

Acestea fiind zise, treceti la votat!

Demona
06 Jun 2004, 22:33
Shi asha am dat cu banul inca o data shi de data asta a ieshit wolverine. Acolo a mers shi votul meu.

emanuel...multzumesc de ajutor...

mihai770
07 Jun 2004, 01:19
Danny, shi apropo, emanuel cine e Ion Susai ;)

Demona
07 Jun 2004, 01:33
Scorul este de 1 - 1. mihai...watch "Filantropica"...

mihai770
07 Jun 2004, 07:00
Demona, am vazut Filantropica, de aceea l-am intrebat.... :lol:

Demona
07 Jun 2004, 09:16
Demona, am vazut Filantropica, de aceea l-am intrebat.... :lol:

Pai itzi zic ca l-a vazut shi el...

Charlotte
07 Jun 2004, 09:51
wolverine is so cute.pe el il votez. :love: :love: :love: :love: :love:

Gaandalf
07 Jun 2004, 13:45
Okey guys! Now you're freakin` me out! :? Nu credetzi ca exageratzi?
finally someone who agrees ...

Gaandalf
07 Jun 2004, 13:45
tough choice ... but i'll go with Kristo

Nightwane
07 Jun 2004, 15:52
I vote for Wolverine, Bub...

emanuel
07 Jun 2004, 15:57
shi apropo, emanuel cine e Ion Susai ;)

"un prieten de-al meu, n-aveti cum sa-l stiti..." :D

Danica
07 Jun 2004, 16:00
Cristo shi de la mine

Leonard
07 Jun 2004, 17:09
danny de la mine

raptor
09 Jun 2004, 15:49
Sa vedem ce zice atotstiutoarea moneda de 1000 lei :)
...Danny.

Ionutz55
09 Jun 2004, 21:33
Danny

Sm�agol-Gollum
09 Jun 2004, 22:41
danny

Demona
10 Jun 2004, 18:05
5 - 4 pentru wolverine...

ogto
13 Jun 2004, 14:07
Greu... Hai sa zicem... wolverine. Desi la mine este 50-50.

Demona
13 Jun 2004, 21:29
Si meciul se incheie cu 6 - 4 pentru wolverine. Hooray for the winner...

Shi acum ultimul meci...BeNnY (http://www.cinemagia.mxhost.net/cmagia2/benny.JPG) si chiar daca nu a facut parte din meciurile anterioare vs Hollywood(desi era concurent bun impotriva lui Vin Diesel)...toni (http://www.benny.xro.us/toni.jpg).

First vote..via BeNnY...

BeNnY
13 Jun 2004, 21:50
Eu il votez pe BeNnY.

Sm�agol-Gollum
13 Jun 2004, 22:08
benny

Leonard
13 Jun 2004, 22:44
toni moto-man

ogto
14 Jun 2004, 07:20
Il votez pa Benny, desi injura ca un parazit... :hmm:

LadyEowyin
14 Jun 2004, 07:27
Eu il votez pe BeNnY.
Mai benny tu cati ani ai de fapt ?

Nightwane
14 Jun 2004, 09:47
eu votez cu toni...ca poate imi da inapoi tigarile pe care mi le-a luat acu' vreo 3 meetinguri :P

Gaandalf
14 Jun 2004, 10:54
toni - ia votul asha lejer numai ptr tricoul cu "I Want To Kill Bill!"

Ionutz55
14 Jun 2004, 15:54
Toni

iepurilah
14 Jun 2004, 15:55
Logic ca votu' se duce la Toni

Demona
14 Jun 2004, 17:12
4 - 6 pentru toni.

Demona
14 Jun 2004, 17:12
Eu il votez pe BeNnY.

Nice goin`... ;)

Nightwane
14 Jun 2004, 17:38
de unde 4 pt. benny? sunt doar 3..uhm..2 daca nu se pune votul lui...

Mala Portugal
14 Jun 2004, 23:50
:w00t: Am gasit un topic pe care se poate vota importiva lui Tomi...count me in!!!!! Against tontonel deci :P

Danica
15 Jun 2004, 13:14
votez shi yo cu BeNny!

Demona
15 Jun 2004, 17:21
6 -6 pentru toni cat shi pentru BeNnY. Nightwane...e cu tot cu votul lui! :) E vot!

iepurilah
15 Jun 2004, 19:33
Objection, your honor!! :P

Riddick
15 Jun 2004, 19:39
BeNnY,ca are nick mai simpatic!7-6 pentru el.

BeNnY
15 Jun 2004, 20:26
Ce modest sunt...

LadyEowyin
16 Jun 2004, 07:00
toni

TLD
16 Jun 2004, 07:29
Toni si de la mine pt el.. asa ca sa nu mai fie egalitate! ;)

Demona
16 Jun 2004, 11:22
7 - 6 pentru toni

Garu
16 Jun 2004, 17:41
8 -6 pentru toni.are si votul meu

Demona
16 Jun 2004, 19:31
Cu votul pentru toni s-a intors Garu. Ce mai face Pucca? ;)

Garu
17 Jun 2004, 19:24
Cu votul pentru toni s-a intors Garu. Ce mai face Pucca? ;)

Pucca ma tortureaza in continuare! ;)

Demona
18 Jun 2004, 19:00
Scorul ramane de 8 - 6 pentru toni... :hmm:

BeNnY
18 Jun 2004, 19:53
Isn't it over yet?

raptor
18 Jun 2004, 20:16
Not until the fat lady sings.


Danny.

Undomiel
18 Jun 2004, 21:26
Isn't it over yet?

nu e over.parca duminica era over.a zis cumva demona ca asta e ultimul meci?dupa aia nimic? :( i'll miss see your pictures guys! :(( you are all so cute!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :love: :oops:

BeNnY
18 Jun 2004, 21:33
Not until the fat lady sings.


Danny.

Care Danny ca meciul e intre mine si toni :)

raptor
18 Jun 2004, 21:41
Not until the fat lady sings.


Danny.

Care Danny ca meciul e intre mine si toni :)

:lol: :lol: :lol: so i've heared....Benny voiam sa zic...trebuie sa ma las de bere.goddamn!

Demona
18 Jun 2004, 21:47
Shi a batut o briza racoroasa, schimband scorul la 8 -7 pentru toni.

Demona
20 Jun 2004, 18:58
Meciul se incheie cu victoria lui toni. 8 - 7 pentru el. Shi cu acest meci se incheie tot. Au fost zile placute...sau mai putzin placute...a fost un joc shi l-atzi jucat. Felicitari toturor pentru rabdare. Cam astea sunt concluzile pe ziua de azi. Castigatori sunt totzi...intr-un fel sau altul...

GOOD NIGHT AND GOOD FIGHT!!!

Sm�agol-Gollum
20 Jun 2004, 22:32
dae dc s-a terminat? ati epuizat toti forumistii?...sau cel putin pozele lor?

iepurilah
20 Jun 2004, 23:07
chiar asa...mai vrem razboaie! :D

Cristache
21 Jun 2004, 00:33
Eu ma propun pe mine pentru un meci cu oricare de pe acest forum. Sunt curios sa vad daca voteaza cineva si pentru mine ! :D :D :D :D :D