PDA

View Full Version : The Haunted Mansion


Lady_Skar
12 Apr 2004, 21:08
Singurul lucru care am sa spun despre filmul asta este ca in ultima vreme rolurile lui Eddie Murphy sunt unul si acelasi si abia astept sa-l vad din nou pe Donkey.

PS: I found the movie particularly predictable and unable to hold my interest. And I'm not such a hard person to please. I liked Bubble Boy for God's sake!

SPOILER
--> De ce dracu Ramsey nu a distrus pur si simplu scrisoarea?
Raspuns: Pentru ca scenaristii uita de multe ori un detaliu mic numit LOGICA.

ogto
13 Apr 2004, 19:22
Filmul mi se pare prost (fara sa-l vad), critici spun ca e prost, pe IMDB e vazut prost, deci nu pot sa presupun decat ca e prost si va sugerez sa nu va duceti sa vedeti la acest film pt. ca e prost... :D Parerea mea...

BeNnY
13 Apr 2004, 20:03
Eu am incredere totala in Lady_S. Plus ca NU SUPORT rasul ala de copil retardat al lui Eddie Murphy... fuckin' retard... oricum nu-mi place de el ca actor

archon
21 Apr 2004, 20:00
Slab/plictisitor intradevar. Pacat de efecte...

i_matei
24 Apr 2004, 23:52
mah... io o sa va iau prin surprindere si o sa va spun ca mi-a placut filmul... are clisee, reclame ascunse, toata retzeta specifica unui blockbuster americam, dar am ras la el, m-au speriat unele faze, deci pot spune ca fara sa ma entuziasmeze in mod deosebit mi-a oferit 90 de minute cat se poate de agreabile... Eddie Murphy stil rocks !!! 8)
I-as da un 7/10