PDA

View Full Version : JackAss


WraIth
29 Mar 2004, 14:17
M-am uitat p'aici,p'acolo shi am vazut ca nu era scris nicaieri despre nebunii de la JackAss.Nu cred ca exista careva care sa nu fi auzit de ei sau sa-i fi vazut ori la MTV sau chiar in filmul lor.Pt cei care nu-i stiu dau aici o lista cu cei mai importanti dintre ei:Johnny Knoxville,Bam Margera,Ryan Dunn,Steve-O,Jason "wee man" Acuna,Chris Pontius,preston Lacy,Dave England,and last but not least Ehren McGhehey.Vreau sa aud shi parerile altora despre ei,despre ceea ce fac...................Madness or pleasure????

Gaandalf
29 Mar 2004, 17:20
Am vazut filmul akum o saptamana - cam greu am ajuns in posesia lui k nu e prea multa lume kre apreciaza acest show sau macar filmul lor ...
Pe mine m-a shocat la greu ce chestii am vazut in film da' mi-au placut la nebunie. Nu shtiu in ce stadiu au ajuns cu totzii akuma dar am vazut k sunt unii kre shi-au tras emisinea lor proprie...
Tot respectul fatza de Brad Pitt pe care l-am vazut in MIDNIGHT MONKEY -se pare k shtie sa se distreze...

Leonard
29 Mar 2004, 20:06
am vazut mai demult un film "Jackass: The Movie". Decat de Johnny Knoxville imi amintesc. A fost un fel de Idiotii lui Trier modul de filmare si realismul imaginilor. Deci un film Dogma95, mai putin partea cu absenta muzicii. Nu e rau, dar se poate si mai bine. Chestia e ca nu prea inteleg de ce fac ceea ce fac tipii aia. Doar pentru show?

WraIth
29 Mar 2004, 21:23
Chestia e ca nu prea inteleg de ce fac ceea ce fac tipii aia. Doar pentru show?
Dupa mine,eu ashi spune ca-i un mod de a se exprima.............. 8) imping totul pana la limita,mai ales durerea...