PDA

View Full Version : MARIREA PENISULUI


RAZMED
20 Mar 2004, 00:33
va prezint o e carte extraordinara: MARIREA PENISULUI SI IMBNATATIREA PERFORMANTELOR SEXUALE

Vrei sa obtii o marire a PENISULUI ? Vrei sa ai ERECTII mai puternice , mai indelungate si sa scapi de jenanta ejaculare precoce ?
Vrei sa ai un apetit sexual mai ridicat?

intra pe site pt detalii despre aceasta carte.
www.razmed.go.ro

TLD
20 Mar 2004, 06:32
va prezint o e carte extraordinara: MARIREA PENISULUI SI IMBNATATIREA PERFORMANTELOR SEXUALE

Vrei sa obtii o marire a PENISULUI ? Vrei sa ai ERECTII mai puternice , mai indelungate si sa scapi de jenanta ejaculare precoce ?
Vrei sa ai un apetit sexual mai ridicat?

intra pe site pt detalii despre aceasta carte.
www.razmed.go.ro

Aoleu de mult nu am mai ras asa de bine! Cum mama draq te-ai gandit tu ca reclama asta se potriveste exact la filme ion general?! :roll: Sa tu iti foloseste obiectu muncii si cand mergi la film? ;)

RAZMED
20 Mar 2004, 08:25
...da oricum ..anntul ramane valabil... :)

Serghei
20 Mar 2004, 09:27
A vazut discutia "Cat de mica e a lui Alex Leo Serban" si a vrut sa-l ajute! :lol: :lol: :lol:

ogto
20 Mar 2004, 09:40
A facut un site numai si numai pt. el. Ca sa-l ajute, omul e devotat. Ramed, ti l-ai marit si tu?

BeNnY
20 Mar 2004, 11:50
A vazut discutia "Cat de mica e a lui Alex Leo Serban" si a vrut sa-l ajute! :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RAZMED
20 Mar 2004, 14:05
..SI CE E DE RAS IN ASTA...

POATE SUNT SI OAMENI CU PROBLEME CARE TREBUIE AJUTATI,...nu?

EU NU MA INCADREZ PT CA A MEA E DESTUL DE GROASA SI MARE PT PRIETENA MEA... DAR PT CA AM DESCOPERIT CHESTIA ASTA DE CE SA NU IASA BANU?

ogto
20 Mar 2004, 14:50
..SI CE E DE RAS IN ASTA...

POATE SUNT SI OAMENI CU PROBLEME CARE TREBUIE AJUTATI,...nu?

EU NU MA INCADREZ PT CA A MEA E DESTUL DE GROASA SI MARE PT PRIETENA MEA... DAR PT CA AM DESCOPERIT CHESTIA ASTA DE CE SA NU IASA BANU?

Mi se pare foarte amuzant daptul ca tu iei toata chestia asta in serios. Chiar crezi ca daca faci aici reclama o sa vina 100000 de oameni pe site si o sa faci bani? :lol: :lol: :lol: You the big bussines man!

notorious
20 Mar 2004, 23:39
nu, eu cred ca ar trebui sa intram pe topic-ul asta tocmai ca sa purtam o discutie idioata de destindere...

psihologul ala, bebe mihaiescu, ar fi delirant de fericit sa ne vada discutand despre asta...