PDA

View Full Version : Iconoclast din revista


BeNnY
08 Mar 2004, 21:02
Emi sau cine ar putea ...

Sa scrieti aici articolele care or sa apara la "sectiunea" Iconoclast din revista Cinemagia care din ce inteleg eu o sa aiba mai tot timpul articole scrise de Ambra Blu dar oricum ar fi cred ca ar trebui sa existe aici pe forum articolele care sunt scrise in revista la aceasta sectiune mai ales ca s-a deschis sectiunea Iconoclast si aici pe forum...

Eu ma ofer sa scriu aici pe forum articolul lui Ambra Blu din Nr. 1 al revistei... Astept permisiunea lui daniel si Emi si ... celorlalti

ogto
08 Mar 2004, 21:10
Idee de Iconoclast este foarte misto. 2 Thumbs Up!!! Si articolele sunt foarte misto, am apreciat mult articolul despre Tarantino...

notorious
13 Mar 2004, 23:09
ce articole a scris ambra blu pana acum? si cand a aparut cel despre tarantino?

Danica
13 Mar 2004, 23:51
ce articole a scris ambra blu pana acum? si cand a aparut cel despre tarantino?
primul post al lui ambra_Blu de la iconoclast http://www.cinemagia.ro/forum/viewtopic.php?t=1990&hist=0 este articolul din revista (cinemagia nr1) .....ce te-ai face fara mine sa te ghidez in lumea aceasta intunecata shi periculoasa a forumului? :lol: Chill out man !!ok??

BeNnY
14 Mar 2004, 00:53
Ambra Blu a scris articolul despre QT in Nr. 1 si in Nr. 2 a aparut articol despre Lars von Trier si Dogma 95

ogto
14 Mar 2004, 10:16
Ati vazut filmul Dogma din 95?

Nightwane
14 Mar 2004, 11:16
ahem...nu e filmul Dgoma din 95...e vorba despre altceva...

oh..and..LVT rules :D

Leonard
14 Mar 2004, 14:39
Ati vazut filmul Dogma din 95?

Am vazut filmul "Dogma" din 99 (in regia lui Kevin Smith) in care e vorba de o dogma religioasa fictiva. N-are nici o treaba cu dogma artistica initiata de Trier si Vinterberg.

notorious
14 Mar 2004, 20:30
primul post al lui ambra_Blu de la iconoclast http://www.cinemagia.ro/forum/viewtopic.php?t=1990&hist=0 este articolul din revista (cinemagia nr1) .....ce te-ai face fara mine sa te ghidez in lumea aceasta intunecata shi periculoasa a forumului?

danica, incepi sa fii agasanta. nu ti-am cerut nimic personal tie. nu poti sa raspunzi omului fara apropo-uri puerile?

Danica
14 Mar 2004, 21:48
primul post al lui ambra_Blu de la iconoclast http://www.cinemagia.ro/forum/viewtopic.php?t=1990&hist=0 este articolul din revista (cinemagia nr1) .....ce te-ai face fara mine sa te ghidez in lumea aceasta intunecata shi periculoasa a forumului?

danica, incepi sa fii agasanta. nu ti-am cerut nimic personal tie. nu poti sa raspunzi omului fara apropo-uri puerile?

hmm... n-ai simtzul umorului ...pacat!!!

Leonard
15 Mar 2004, 01:45
cine vorbea de simtul umorului. O persoana care nu gusta umorul lui Woody Allen.

Danica
15 Mar 2004, 14:37
cine vorbea de simtul umorului. O persoana care nu gusta umorul lui Woody Allen.

nu shtiam ca Woody e amuzant ..credeam ca e doar enervant...(Just Joking man !!! :wink: )

BeNnY
15 Mar 2004, 14:45
Take it somewhere else please...

ogto
15 Mar 2004, 22:34
Ati vazut filmul Dogma din 95?

Am vazut filmul "Dogma" din 99 (in regia lui Kevin Smith) in care e vorba de o dogma religioasa fictiva. N-are nici o treaba cu dogma artistica initiata de Trier si Vinterberg.

Pardon, imi cer scuze, am facut o greseala dea dreptul stupida si imi cer scuze. Am citi pe sarite ce scria si imntea mea s-a facut o legatura cu Filmul Dogma care mi-a placut foarte mult. Again: My Apologies.

snatchro
18 Mar 2004, 14:46
De ce Iconoclast are "?" in coada?

KORBEN
20 Apr 2004, 15:42
ca sa nu`i inghete popo`ul....