PDA

View Full Version : Anuntz


Lady_Skar
05 Mar 2004, 17:41
Eu, Diana Petrescu, alias Lady_Skar sunt absolut incantata sa anunt logodna mea cu Catalin Mesaru, alias NightWane.
Am vrut sa va spun voua primii pentru ca la urma urmei voi sunteti cei care ati facut acest eveniment posibil. Stiu ca totul pare facut in graba dar va asigur ca imediat ce eu si Catalin ne-am dezbarat sufletele unul in fata celuilalt, ne-am dat seama ca suntem made for eachother.
Sunteti toti invitati la nunta! care va avea loc in octombrie de holoween pentru ca abia atunci my little pooh-bear va avea 18 ani.

Cu fericire in suflet va las,
Diana Petrescu soon to be Diana Mesaru.

:D

Nightwane
05 Mar 2004, 17:43
My sugary-sparkly-goddess...Lady_S...i love you oh so very much.

Nunta va avea loc pe 31 octombrie. de Halloween. Speram sa venitzi cati mai multi. Momentan nu stim unde o vom face. Iubitzica mea avea o idee mishto ..dar poate en ajutati si voi.

BeNnY
05 Mar 2004, 17:52
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons/20.gif... hmmm?

ogto
05 Mar 2004, 17:52
Chestia e serios sau la misto? :-?... Chiar nu-mi dau seama...

Nightwane
05 Mar 2004, 17:54
nu e la mishto. e un eveniment foarte important in viata noastra.

Lady_Skar
05 Mar 2004, 17:55
nu e la mishto. e un eveniment foarte important in viata noastra.

that's right honey bun! and let nobody mock our love!

Leonard
05 Mar 2004, 17:56
e pe bune. Eu le urez casa de piatra si multi copii cinefili sau cine...magisti

BeNnY
05 Mar 2004, 17:56
i`m mocking your love http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons/19.gif

ogto
05 Mar 2004, 17:57
Can i come to the wedding? Va urez o casnicie buna cu multi copii si venit anual maret. And a healty sex life 2 :D :o :lol: :P :oops:

Nightwane
05 Mar 2004, 17:57
Benny..nu-ti bate joc de sentimentele mele si de sentimentele dianei...

ogto
05 Mar 2004, 18:08
Cine e Diana? O inseli pe Lady_S?

Nightwane
05 Mar 2004, 18:09
Diana E Lady_S

BeNnY
05 Mar 2004, 18:12
Va urez succes in viata... si... va spun de acum ca nu va aduc nici un cadou la nunta... you can just forget about it! Stiu eu cum sta treaba! Intai luati cadourile si dupa aia divortati! Stiu eu cum sta treaba! Don`t think you can fool me... so... just forget about it

ogto
05 Mar 2004, 18:13
Diana e Lady_S? Hm... ce chesti... Sa mori tu? asa o cheama? Ok... Salut Diana...

snatchro
05 Mar 2004, 18:30
well... what can I say?
CASA DE PIATRA
daca se poate spune asa ceva de pe acum si in avans... :wink:
Si multa multa multa multa DRAGOSTE!
Ca asta conteaza cel mai mult!

TLD
05 Mar 2004, 19:32
Casa de piatra! Si chiar multi copii, multi ani fericiti impreuna, multe bucurii si tot setul... Si sa ne vedem la nunta! ;)

notorious
05 Mar 2004, 22:22
oh, dracie, cinemagia e mai tare pana si decat anunturile matrimoniale!!

urarile mele: casa de piatra, plozi nerasfatati si dulci ca niste dovlecei (ca doar o sa fie de halloween - ce romantic!) si stradanie crancena in conceperea lor... parca-i si vad pe astia imbracati in gomez si morticia la nunta...

ptiu, eu credeam ca nightwane e de varsta mea. am trait s-o vad si pe asta! it can happen to you!

ogto
05 Mar 2004, 23:38
O sa fiu mai original si no sa zic "casa de piatra"... Nu e misto sa stai intr-o casa de piatra... Daca nu e izolata bine? Cat de mare e? Poate sunt niste piertre simple puse una peste alta... O sa va urez o casa BUNA intr-o zona scumpa, sau un apartament mare in zona care v-o doriti! E mai practic... :D

Mala Portugal
06 Mar 2004, 00:47
Nightwane posteaza mum' o poza sa vedem si noi (restu' cinemagistelor) ce'am pierdut :P :P :P

Gaandalf
06 Mar 2004, 01:39
My sugary-sparkly-goddess...Lady_S...i love you oh so very much.

Nunta va avea loc pe 31 octombrie. de Halloween. Speram sa venitzi cati mai multi. Momentan nu stim unde o vom face. Iubitzica mea avea o idee mishto ..dar poate en ajutati si voi.Tu pana nu te pui sa scrii seria BERSERK nu te insori cu nimeni ... if u don't do it ... me iz gonna sabotage ur wedding... :lol: :evil: BE ON THE LOOKOUT![/b]

Nightwane
06 Mar 2004, 06:54
Nightwane posteaza mum' o poza sa vedem si noi (restu' cinemagistelor) ce'am pierdut :P :P :P

intrebati-l pe Gandalf ce bunatate de om ati pierdut 8)

emanuel
06 Mar 2004, 12:59
ASTA CHIAR ESTE EXTRAORDINAR!

Dupa atatea evenimente, chiar este o veste senzationala!
Prima casatorie intre doi forumisti...
Asteptam si altele! :D

Casa de piatra, tot ce va doriti si o viata impreuna plina de bucurii si impliniri din partea intregii echipe CineMagia!!!

Speram sa ne invitati la nunta! Vom veni negresit!

Ionutz55
06 Mar 2004, 13:12
Io unu nu va cunosc, dar va urez si eu toate cele bune :D

Gaandalf
06 Mar 2004, 13:26
Io cred k acest forum sufera o mutatzie destul de FREAKY ... asta am remarcat in ultima vreme ... :o

emanuel
06 Mar 2004, 13:33
Io cred k acest forum sufera o mutatzie destul de FREAKY ... asta am remarcat in ultima vreme ... :o

Mie nu mi se pare deloc Freaky... ma bucur pentru ei!

...Si pentru toti care si-au facut prieteni aici la noi, in aceasta casa a filmului care indraznesc sa spun ca este CineMagia...

Si eu mi-am facut o groaza de prieteni in acesti ani aici... si pot spune ca merita toata atentia!
Sunt prieteni adevarati!... oameni adevarati, nu doar niste nume...

Gaandalf
06 Mar 2004, 14:17
Io cred k acest forum sufera o mutatzie destul de FREAKY ... asta am remarcat in ultima vreme ... :o

Mie nu mi se pare deloc Freaky... ma bucur pentru ei!

...Si pentru toti care si-au facut prieteni aici la noi, in aceasta casa a filmului care indraznesc sa spun ca este CineMagia...

Si eu mi-am facut o groaza de prieteni in acesti ani aici... si pot spune ca merita toata atentia!
Sunt prieteni adevarati!... oameni adevarati, nu doar niste nume...
Sper k totul este o gluma mare shi haioasa .. k altfel my LadyJedi m-a uimit ... :lol:

Nightwane
06 Mar 2004, 15:52
mai vezi tu anime Gandalfeee... :evil:

notorious
06 Mar 2004, 22:14
Nightwane posteaza mum' o poza sa vedem si noi (restu' cinemagistelor) ce'am pierdut

mala, mai usurel, mai, cu hormonii aia. exista vreun barbat dupa care sa nu tanjesti ?...

nightwane, serios, tu cati ani ai? daca nu sunt indiscret... si ca sa n-o intreb pe lady_skar, care, dupa nume, este o domnisoara, pe cale de a deveni doamna, si nu-i frumos.

pari cam fraged pt miscari dintr-astea...

raptor
06 Mar 2004, 22:47
ba shmekerilor....Ia sa vedem o poza cu voi doi impreuna...

Emanuel a zis ceva. (*) (*) (*)

Eu e circumspect.

Danica
06 Mar 2004, 23:10
ba shmekerilor....Ia sa vedem o poza cu voi doi impreuna...

Emanuel a zis ceva. (*) (*) (*)

Eu e circumspect.

shi eu!chiar asha ..hai sa va vedem shi noi impreuna.... :roll: parca erati minori amandoi ..nu??

raptor
06 Mar 2004, 23:22
Si aveti fiecare cate un carton pe care scrie citetz Nightwane si Lady_S!ca sa nu luam tzapa....hmmm...si un carton pe care scrie raptor rulez 8)

Mala Portugal
07 Mar 2004, 00:23
mala, mai usurel, mai, cu hormonii aia. exista vreun barbat dupa care sa nu tanjesti ?...
Ce vrei mai...a venit primavara..si odata cu ea exploziile hormonale. O sa patiti si voi:) Si referitor la intrebarea ta sa stii ca exista si barbati dupa care nu tanjesc...adica tu plus alte cateva miliarde :lol: :lol: :lol: Ce mai ramane ...mala stie :wink:

crydead
07 Mar 2004, 14:57
aceasta casa a filmului care indraznesc sa spun ca este CineMagia...

Asa cum si folbalu sta la casa folbalului, nu?

------------------------
Viitorul suna ocupat.

marx
07 Mar 2004, 16:49
aceasta casa a filmului care indraznesc sa spun ca este CineMagia...

Asa cum si folbalu sta la casa folbalului, nu?

Si ce incurcate sunt caile futbalului......

Bogie
07 Mar 2004, 18:46
Ce vrei mai...a venit primavara..si odata cu ea exploziile hormonale


Tempore brumali
vir patiens,
animo vernali
lasciviens.


In the winter
man is patient,
the breath of spring
makes him lust.

crydead
07 Mar 2004, 18:58
Si ce incurcate sunt caile futbalului......

Doctore, scoate-ma dintr-o dilema: unde o fi locuit cinemau' pana sa esiste cinemajia? :o

marx
09 Mar 2004, 15:54
Doctore, scoate-ma dintr-o dilema: unde o fi locuit cinemau' pana sa esiste cinemajia? :o
In borcanul cu CineMagiun.

Ping
09 Mar 2004, 17:08
Ma potoliti-va !

Ar trebui sa fie o lege sa nu te casatoresti pana pe la 25-30 de ani. Va luati la 18 si divortati la 20. Nu vreau sa va descurajez dar ce naiba in afara de dragoste pentru filme mai aveti ceva in comun ?

BeNnY
09 Mar 2004, 19:53
Dragoste pt each other :)

crydead
09 Mar 2004, 22:32
Ladi, felicitari, fata, e un moment poate unic ce ti se intampla tie, da-i ca jiuliet binosh ciorba cu dragoste si are sa fie al tau pe vecie. :wink:

------------------------
Viitorul suna ocupat.

ogto
09 Mar 2004, 22:52
Da... Casatoritul este o experienta unica in viata care se face cam de doua ori... :P Prima oare pt. bani si a doua oare din dragoste. :P Sper sa fiti fericiti si/sau bogati.

BeNnY
09 Mar 2004, 23:02
Da... Casatoritul este o experienta unica in viata care se face cam de doua ori...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*)

Sm�agol-Gollum
09 Mar 2004, 23:22
Go ogto!!!!!

ricutza
10 Mar 2004, 00:44
ok, recunosc ca si eu am fost socata la inceput...de fapt inca mai sunt, pt ca am o gramada de planuri pe care vreau sa le realizez inainte de a ma casatori...asa ca acest moment pare ca este intr-un viitor indepartat...
cu toate astea, cred ca e problema lor daca vor sau nu sa se casatoreasca, daca glumesc sau sunt seriosi...pana la urma vorbim de viata lor privata! oricum nu cred ca poate sti cineva exact daca o sa dureze sau nu relatia lor...

blitz43
10 Mar 2004, 09:54
My sugary-sparkly-goddess...Lady_S...i love you oh so very much.

Nunta va avea loc pe 31 octombrie. de Halloween. Speram sa venitzi cati mai multi. Momentan nu stim unde o vom face. Iubitzica mea avea o idee mishto ..dar poate en ajutati si voi.

mi se pare mie, sau de pe topicul asta numai Ping e sanatos la cap????!
bagati-va mintile-n cap mai copii!
No offence pentru nici unul dintre voi, insa ar trebui sa mai iesiti si voi; separat!
Parerea mea! 8)

Ping
10 Mar 2004, 10:41
Si ca sa fie imaginea completa cel de mai sus, blitz43 nici macar nu are un an de cand s-a casatorit.

Parerea lui !

Leonard
10 Mar 2004, 11:39
Ma potoliti-va !

Ar trebui sa fie o lege sa nu te casatoresti pana pe la 25-30 de ani. Va luati la 18 si divortati la 20. Nu vreau sa va descurajez dar ce naiba in afara de dragoste pentru filme mai aveti ceva in comun ?

adevarat graiesti. eu nu am de gand sa ma casatoresc inainte de 30 de ani, sau mai bine niciodata.

theo
10 Mar 2004, 12:39
Observ ca lumea pe aici are atitudini diametral opuse: entuziasm fara margini sau pesimism radical. Dupa parerea mea, adevarul e pe undeva pe la jumatate. E drept ca un timp mai indelungat de cunoastere reciproca n-ar strica, dar cunosc cazuri de prieteni din liceu care s-au casatorit de tineri si carora le merge foarte bine. Parafrazand un citat celebru, sa le uram celor doi ca pasiunea comuna pentru filme sa fie inceputul unei lungi casnicii...

blitz43
10 Mar 2004, 13:27
Si ca sa fie imaginea completa cel de mai sus, blitz43 nici macar nu are un an de cand s-a casatorit.

Parerea lui !

Am râs! da' o fi râsu' meu? nevasta-mea stie! :roll:
parerea ei!

blitz43
10 Mar 2004, 13:32
Observ ca lumea pe aici are atitudini diametral opuse: entuziasm fara margini sau pesimism radical. Dupa parerea mea, adevarul e pe undeva pe la jumatate. E drept ca un timp mai indelungat de cunoastere reciproca n-ar strica, dar cunosc cazuri de prieteni din liceu care s-au casatorit de tineri si carora le merge foarte bine. Parafrazand un citat celebru, sa le uram celor doi ca pasiunea comuna pentru filme sa fie inceputul unei lungi casnicii...

parca am fi la TEO SOU! :lol:

Semaca
10 Mar 2004, 14:03
FELICITARI SI DIN PARTEA MEA!!

Si eu sunt dintre cei casatoriti si din cate mi-am dat seama e cam ca la loz in plic: jumatate sunt castigatoare, jumatate nu!!

Eu zic ca am avut noroc, ceea ce va doresc si voua. Si tineti minte, ca sa mearga, trebuie sa fiti mai intai buni prieteni, si apoi indragostiti!!

Si-nca un sfat: daca nu cumva aveti parinti de pe alta planeta (adica cu totul diferiti de majoritatea parintilor in viata), nu stati cu parintii dupa ce va casatoriti.

PS Mama, da' ce plin de sfaturi sunt!!! :D

toni
10 Mar 2004, 16:44
Ce-a uitat sa va spuna Semaca e ca el are si 2 fetitze, sa-i traiasca. Din cauza asta nu prea ajunge pe la intilnire noastre.

cu adinc respect.

Semaca
10 Mar 2004, 16:57
Ce-a uitat sa va spuna Semaca e ca el are si 2 fetitze, sa-i traiasca. Din cauza asta nu prea ajunge pe la intilnire noastre.

cu adinc respect.

Da mai, si cea mare, Sanziana, e nascuta taman pe 18 martie!!

D-aia nu pot veni la bauta cu 70/30 la suta! :-?

Ea mai are ceva timp pana se va sarbatori cu baute cu discount!!

emanuel
10 Mar 2004, 17:40
Da mai, si cea mare, Sanziana, e nascuta taman pe 18 martie!!

Pai de ce nu spui asa???
La multi ani, sa-ti traiasaca si sa te bucuri de ea!
Petrecere frumoasa!

O sa ciocnim un pahar in cinstea ei!

alex2
10 Mar 2004, 17:54
am ramas fara grai...si cam rar se intampla asta cu mine :-?

felicitari, sa va iubiti ...in progresie geometrica :wink:

sa fie intr-un ceas bun...

bei, ce face cinemagia din oameni...aduce si fericire... :)

la mai mare!

emanuel, cred ca cei 2 ar trebui sa te puna naº, nu? :)

alex2
10 Mar 2004, 18:01
em, nash am vrut sa zic :lol: