PDA

View Full Version : spuneti-mi, va rog, cand...Eternal sunshine of the spotless?


apathic_me
23 Feb 2004, 17:33
cand va aparea la noi Eternal sunshine of the spotless mind? Pentru ca pe acest site nu spune nimic.

Multumesc anticipat

emanuel
23 Feb 2004, 17:40
Deocamdata nu este achizitionat de nici un distribuitor.

apathic_me
23 Feb 2004, 18:13
multumesc pentru raspuns!

Presupun din ce-mi spui ca sunt sanse reduse sa vad prea curand acest film pe marile ecrane ale patriei.

Nu de alta, dar i-am citit scenariul acum ceva vreme si am fost destul de impresionat incat sa-mi doresc sa-l vad cat mai curand cu putinta.

emanuel
23 Feb 2004, 18:24
Probabil ca in cele din urma il va achizitiona cineva, e un film destul de important, eu ti-am spus situatia de acum.
Pana in acest moment nu l-a achizitionat nimeni...
Asa ca nu dispera... mai sunt sanse...

BeNnY
23 Feb 2004, 18:56
You could always use Kazaa :lol:

apathic_me
24 Feb 2004, 13:30
You could always use Kazaa :lol:

Din pacate d-abia dupa 6 luni (sau pe aproape) de la apritie se poate downloada intr-o forma care sa permita vizionarea (fara prea multe frustrari). Doar daca am noroc se poate intampla acest lucru mai devreme.

BeNnY
24 Feb 2004, 17:06
Nu chiar! Nu au trecut 6 luni de la lansarea filmului Kill Bill si ia da un search pe Kazaa la asta!

TLD
24 Feb 2004, 17:11
Uite cum a ajuns filmu asta pe la topicu cu fazan! :lol:

apathic_me
26 Feb 2004, 16:41
Uite cum a ajuns filmu asta pe la topicu cu fazan! :lol:

Adica s-a mai vorbit undeva pe acest forum de el?

Faza cu "fazanul" nu o inteleg, poate pentru ca-s novice (si nu numai!)

apathic_me
26 Feb 2004, 18:48
Uite cum a ajuns filmu asta pe la topicu cu fazan! :lol:

Adica s-a mai vorbit undeva pe acest forum de el?

Faza cu "fazanul" nu o inteleg, poate pentru ca-s novice (si nu numai!)

Nevermind!

Am aflat despre ce e vorba!

PoliFanAthic
19 Apr 2004, 14:27
Ma tem ca situatia este in continuare destul de ambigua in ceea ce priveste acest film ce se anunta totusi super-interesant(vezi site-uri "de referinta" imdb si rottentomatoes). Cu proxima ocazie, voi incerca sa-l vizionez. Nu ca as stii cand va fi asta.

apathic_me
19 Apr 2004, 16:12
Ma tem ca situatia este in continuare destul de ambigua in ceea ce priveste acest film ce se anunta totusi super-interesant(vezi site-uri "de referinta" imdb si rottentomatoes). Cu proxima ocazie, voi incerca sa-l vizionez. Nu ca as stii cand va fi asta.

Intre timp, fara putinta de a ma abtine, am vizionat un screener (destul de bun- totusi- dar asta nu ma scuza cu nimic). Astept totusi sa-l vad si pe cinematograf prin 2007 cand probabil se va gandi cineva sa-l aduca si la noi (pentru ca la Festivalul International de film Transilvania nu am cum sa ajung).
Impresiile despre Eternal Sunshine le voi scrie probabil ceva mai tarziu intr-un alt topic.