PDA

View Full Version : Q.T. la Cannes


nookie
17 Feb 2004, 13:45
Asta nu stiu daca e noua, da eu abia am auzit-o.
Quentin Tarantino presedintele juriului la Cannes?

MinRep
17 Feb 2004, 21:40
E noua pentru mine! Daca e adevarata... :lol: :lol: :lol: ...o sa se distreze de minune Tarantino in postura asta (parca-i vad zambetul!)

Dan Gerose
18 Feb 2004, 09:59
E adevarata, dar deja-i veche. Mai cititi si voi ziarele, ca toate au scris ! :oops:

herbert
21 Jun 2004, 12:43
Nu mai deschid un alt topic, dar cred ca ati aflat ca Quentin Tarantino si-a lansat Kill Bill 2 si la Festifvalul de film de la Moscova, un festival condus de Nikita Mihalkov. E curios cum s-au inteles aceste doua "personalitati", pentru ca Nikita era (este) destul de critic in adresa lui Tarantino.
la o conferinta de presa, Tarantino a afirmat ca Kill Bill este cel mai bun film al sau...
un alt detaliu: Tarantino a fost la mormantul lui Boris Pasternak, si-a rezemat fruntea de stela/obeliscul funerar si era atat de trist. niciodata nu l-am vazut pe Quentin atat de trist. paote ca isi revine din delirul video-asiatic :)

MinRep
21 Jun 2004, 15:13
un alt detaliu: Tarantino a fost la mormantul lui Boris Pasternak, si-a rezemat fruntea de stela/obeliscul funerar si era atat de trist. niciodata nu l-am vazut pe Quentin atat de trist.

Ai si poze?:D

herbert
21 Jun 2004, 15:16
da :D