PDA

View Full Version : Triumful forumului


Lady_Skar
14 Feb 2004, 18:20
M-am cam saturat de topicuri care vorbesc de ce NU merge la forumul asta. Vreau sa aud de la voi ce va PLACE la cinemagia? De ce intrati sa va pierdeti timpul si sa faceti trafic? Ok, stiu ca primul lucru care va vine in minte este persoana mea :o :lol: :wink: , dar in afara de asta ce ar mai fi?
O sa incep eu. Eu intru pentru fanatismul lui Gaandalf si TLD, pentru ochiul critic al lui Alex leo Serban, pentru daruirea lui Emanuel (you go girl :D), pentru poantele stupide ale lui marx si pyron, pentru idealismul ricutzei, pentru parerile cinstite ale unor cinefili din toate colturile tarii care demonstreaza ca filmele nu ar trebui sa ne separe in fani ai lui Lotr sau ai lui Matrix sau ale filmelor vechi, ci din contra... mai mult ca orice intru pe acest forum pentru ca undeva in boaba aia care este mintea mea eu cred ca filmele au rolul de a uni oamenii... Nu spun ca e perfect, pentru ca NU e, dar perfectiunea is so boring anyway.

So there... your turn!

PS: Sorry, valentine's day, all alone... you do the math. :roll:

TLD
14 Feb 2004, 18:37
De cele mai multe ori intru pe cinemagia, pt a aduce stiri, despre filme sau MATRIX, nu-s 2 categorii! :P Sau de ce nu pt a ma informa cu alte stiri, site-uri sau toapice de genul celui deschise de mine in decembrie trecut, la staruri! Ce atata dramatizare pe forumul asta... Sau poate sunt simpatizati majoritari ai dramelor? :P

Ambra Blu
15 Feb 2004, 08:46
Vreau sa aud de la voi ce va PLACE la cinemagia? De ce intrati sa va pierdeti timpul si sa faceti trafic? Ok, stiu ca primul lucru care va vine in minte este persoana mea :o :lol: :wink: ,
So there... your turn!


De ce nu te pisi tu-n priza?

crydead
15 Feb 2004, 11:15
Oare cand o sa incetezi sa le spui fetelor pisi, pisoi, iepurash si o sa le consideri egalele tale, secssistule?


-----------------------
Viitorul suna ocupat.

marcu
15 Feb 2004, 14:15
Vreau sa aud de la voi ce va PLACE la cinemagia? De ce intrati sa va pierdeti timpul si sa faceti trafic? Ok, stiu ca primul lucru care va vine in minte este persoana mea :o :lol: :wink: ,
So there... your turn!


De ce nu te pisi tu-n priza?
Ce fiintza nesuferita e acest Ambra Blu!? Maculeaza tot. Inceteaza, ma, spadasinule varat cu capul in nisip. Hate you!

Leonard Pyron
15 Feb 2004, 14:57
Atata timp cat lucrurile se limiteaza la treaba mika inseamna ca suntem sub mperiul bnului simtz... :)

crydead
15 Feb 2004, 15:02
Nu. Are dreptate Arcu. Ambra blu trebuie sa scoata capul din nisip si sa termine. Acum si aici.


-------------------------
Viitorul suna ocupat.

Gaandalf
15 Feb 2004, 17:35
So there... your turn!

Io knd am dat peste site-ul asta ... am intrat sa vad la ce ora era filmul la cinematograf k sa nu intarziii shi de akolo am ajuns aici - intru cat de des pot sa ma relaxez shi sa intru cat pot de mult in lumea filmelor shi sa devin shi mai maniak decat sunt la ora actuala.

Nu are nici un rost sa enumerez ce imi place la site-ul asta pentru ca imi place tot la el, absolut TOT - shi aicea includem shi VARZAII kre nu au nici o treaba cu ce se vorbeshte da' ei tot se baga in seama. Sa motivez de ce imi plac chiar shi VARZAII ? Ganditzi-va k dk nu ar fi ei sa scrie bazaconii shi tot felu' de prostii ar fi cam plictisitor... "so keep it flowin' guys!"

Nu numai forumul ci intreg site-ul este NEMAIPOMENIT shi mai am inca ceva de adaugat: Revista - la cat mai multe NUMERE!

P.S. - lady Skar mi-a placut super mult topicu asta.... :wink:

Gaandalf
15 Feb 2004, 17:41
De ce nu te pisi tu-n priza?

OMULE am un cuvant ptr tine sau hai mai multe ...

REBOOT ... RESTART ... FORMAT ... SCANDISK sa itzi dai ... poate gaseshti nishte erori sa le dai delete din personalitatea aia a ta... FAKE!

Lady_Skar
15 Feb 2004, 19:39
De ce nu te pisi tu-n priza?

http://thispageintentionallyleftblank.net/images/misl/shut_the_fuck_up.jpg

marx
16 Feb 2004, 13:40
O sa incep eu. Eu intru pentru fanatismul lui Gaandalf si TLD, pentru ochiul critic al lui Alex leo Serban, pentru daruirea lui Emanuel (you go girl :D), pentru poantele stupide ale lui marx si pyron, pentru idealismul ricutzei,
Dar scoate-ti, draga, sutienul ala TRIUMPH, tu nu vezi ca ti-a creat presiune hormonala si ti-a fisurat creierul? Altfel nu-mi explic abundenta de halucinatii ce o prestezi aici.
Si un ultim sfat : nu mai face pe stecheritza ca s-ar putea sa-ti arzi pubisul.

Lady_Skar
16 Feb 2004, 15:23
O sa incep eu. Eu intru pentru fanatismul lui Gaandalf si TLD, pentru ochiul critic al lui Alex leo Serban, pentru daruirea lui Emanuel (you go girl :D), pentru poantele stupide ale lui marx si pyron, pentru idealismul ricutzei,
Dar scoate-ti, draga, sutienul ala TRIUMPH, tu nu vezi ca ti-a creat presiune hormonala si ti-a fisurat creierul? Altfel nu-mi explic abundenta de halucinatii ce o prestezi aici.
Si un ultim sfat : nu mai face pe stecheritza ca s-ar putea sa-ti arzi pubisul.

Oh, scuza-ma ar trebui sa ma supar sau sa fac pe indignata aici? pentru ca toata faza aia, ahhh, pubica, m-a facut sa rad si azi aveam o zi foarte nasoala asa ca mersi Marx.
Sa-mi ard pubisul???
HAHAHAHAHAHA!

Now, Marx, eu pot sa te cunosc numai prin forum. Spui ce vrei tu cand vrei tu... la fel ca mine. That's one of the things I like about you. (a se nota ca sunt destule lucruri care NU-mi plac le tine, dar te respect, asa cum tu NU ma respecti) Vorbeam foarte serios cand am scris ce am scris si eram sigura ca o sa comentezi ceva. Acum... eu pot sa traiesc cu faptul ca ce am scris este un pic cam jenant, dar tu te poti multumi cu faptul ca devii previzibil?
HMMMMMMMMMMM?

PS: Sa fac pe shtekeritza?
HAHAHAHAHHAHAHA!
.
.
.
multe multe MULTE ore mai tarziu
HAHAHAHAHAHA!

marx
16 Feb 2004, 15:37
m-a facut sa rad si azi aveam o zi foarte nasoala asa ca mersi Marx.
HAHAHAHAHAHA!

Du-te, spala-te pe fatza si mai trage-ti o poza. Am un pacient care mi-a marturisit ca nu poate scapa de constipatie decat daca te vede pe tine.
PS: si tu ai nevoie de dictionar pt fiecare cuvant?

Lady_Skar
16 Feb 2004, 15:52
Du-te, spala-te pe fatza si mai trage-ti o poza. Am un pacient care mi-a marturisit ca nu poate scapa de constipatie decat daca te vede pe tine.

Sa scape de constipatie?
Why? Because I look like shit?
Nu-mi spui nimic nou... :lol:


PS: si tu ai nevoie de dictionar pt fiecare cuvant?

De ce? Vrei sa-mi cumperi dictionar?
AWWWWWWWW! Ce dragutz! Stiam eu ca esti doar misunderstood!
[/quote]

emanuel
16 Feb 2004, 16:08
O sa incep eu. Eu intru pentru fanatismul lui Gaandalf si TLD, pentru ochiul critic al lui Alex leo Serban, pentru daruirea lui Emanuel (you go girl :D), pentru poantele stupide ale lui marx si pyron, pentru idealismul ricutzei, pentru parerile cinstite ale unor cinefili din toate colturile tarii care demonstreaza ca filmele nu ar trebui sa ne separe in fani ai lui Lotr sau ai lui Matrix sau ale filmelor vechi, ci din contra...

Interesant subiect, ptr. care iti multumesc Lady_Skar...
Esti o draguta, la fel ca toti cei de pe acest forum care scriu cu pasiune zilnic despre filme.
Va multumesc tuturor! (chiar si lui marx, pyron & altii care cred ca am ceva cu ei!), sa stiti ca nu e adevarat! Faceti acest forum mai interesant... asa ca keep up the good work!

BeNnY
16 Feb 2004, 16:08
Voi ati inceput sa va certati peste tot...!

marx
16 Feb 2004, 16:26
Sa scape de constipatie?
Why? Because I look like shit?
Nu-mi spui nimic nou... :lol:

Cum trebuia sa formulez ca sa-ti dai seama ca ai efect laxativ?
PS: draga, tu kiar ca n-ai nevoie de dictionar, tu ai nevoie de altceva. Vezi, ca pe muntele lui venus e un colt de stanca numit clitoris. Joaca-te cu el.

marx
16 Feb 2004, 16:32
Va multumesc tuturor! (chiar si lui marx, pyron & altii care cred ca am ceva cu ei!), sa stiti ca nu e adevarat! Faceti acest forum mai interesant... asa ca keep up the good work!
Emanuel ce curat la suflet esti ! Ireprosabil.
PS: Dar tot mai crezi ca Florin Codre e regizor?

Lady_Skar
16 Feb 2004, 17:14
Sa scape de constipatie?
Why? Because I look like shit?
Nu-mi spui nimic nou... :lol:

Cum trebuia sa formulez ca sa-ti dai seama ca ai efect laxativ?
PS: draga, tu kiar ca n-ai nevoie de dictionar, tu ai nevoie de altceva. Vezi, ca pe muntele lui venus e un colt de stanca numit clitoris. Joaca-te cu el.

HAHAHAHA!
Doamnelor si domnilor, va rog... aplauze pentru marx:

Comedianul Genital!

Give him a big hand!

*aplauda*

raptor
17 Feb 2004, 09:54
Eh,LAdySkar,dak ziceai ceva bun despre mine te sustineam,asa.... :D :D

Eu cred ca triumful asta al forumului devine un fel de 'triumful mortii' sau cel putin triunghiul de branza al bermudelor...
Hai totusi:

Mie imi place ca pot sa-mi dau cu parerea.

Lady_Skar
17 Feb 2004, 13:42
Eh,LAdySkar,dak ziceai ceva bun despre mine te sustineam,asa.... :D :D

Eu cred ca triumful asta al forumului devine un fel de 'triumful mortii' sau cel putin triunghiul de branza al bermudelor...
Hai totusi:

Mie imi place ca pot sa-mi dau cu parerea.

Un om cinstit... 8)

marx
17 Feb 2004, 13:54
Give him a big hand!

Cata depravare ! Dar nu cred ca te refereai la un tuseu, nu?O lady ar trebui sa-si doreasca ceva finutz, poate un sterilet. :wink:
Trebuie sa recunosc ca eu te-am adus in halul acesta, si trebuie sa-mi repar greseala.
Deci, trebuie sa-mi cer scuze in primul rand mie pt propria-mi decadentza expusa public, apoi imi cer scuze si tie pt portia de "American Pie" nefacturata, trebuie sa-mi cer scuze si Ricutzei pt posibila criza afectiva, si trebuie sa-mi cer scuze si pt ceilalti forumisti care m-au citit si nu s-au delectat cu ideile mele ginecologice.
:(
PS: Poate imi explici si mie unde vezi tu "simtul critic al lui ALS". Cand urineaza elegant pe antene, cand isi aeriseste nonsalant <aia mica> sau cand enumera momente si schitze? Intr-un final poate va intelege si el ce inseamna "acneic".

Gaandalf
17 Feb 2004, 18:31
De ce nu te pisi tu-n priza?

http://thispageintentionallyleftblank.net/images/misl/shut_the_fuck_up.jpg

u tell him girl ...

raptor
17 Feb 2004, 18:57
Eh,LAdySkar,dak ziceai ceva bun despre mine te sustineam,asa.... :D :D

Eu cred ca triumful asta al forumului devine un fel de 'triumful mortii' sau cel putin triunghiul de branza al bermudelor...
Hai totusi:

Mie imi place ca pot sa-mi dau cu parerea.

Un om cinstit... 8)

Mersi. :D 8) Ai tot sprijinul meu...

ricutza
18 Feb 2004, 16:00
Lady_Skar chiar a avut o idee super draguta! :D
ce-mi place mie la Cinemagia? aproape tot! sunt destul desigura ca voi face si eu destule site-uri in viitor dar ma indoiesc ca voi tine la unul atat de mult cum tin la site-ul asta...
eu nu sunt genul de persoana care sa reuseasca sa invete lucruri noi din carti...daca vreau sa invat un limbaj de programare, imi iau un profesor nu imi cumparo carte...am vrut sa aflu mai multe despre filme si am venit in primul rand aici pentru ca pe forum pot vorbi cu niste oameni...iar pe mine discutiile astea chiar m-au ajutat mult! :D

marx
18 Feb 2004, 16:49
Ricutza, n-ai mai terminat stocul de bombe lacrimogene? Nu te gandesti deloc ca mai sunt si oameni cu chef de viata pe aici?

Ambra Blu
19 Feb 2004, 14:01
Ce fiintza nesuferita e acest Ambra Blu!? Maculeaza tot. Inceteaza, ma, spadasinule varat cu capul in nisip. Hate you!

Wanna fight it out?

Ambra Blu
19 Feb 2004, 14:02
Nu. Are dreptate Arcu. Ambra blu trebuie sa scoata capul din nisip si sa termine. Acum si aici.


Pai mie ca patez injur.

marcu
19 Feb 2004, 14:41
Ambra Blu - ramai incoerent, vulgar shi nesuferit. Ieshi de sub masa, ieshi din nisip, fa-tzi cruce, itra intr-un interval mai melancolic, fa shi tu un bine... Gandeshte-te ca totul e trecator shi sa traieshti in mizerie, cum ne demonstrezi tu, e un mare pacat.
Ambra Blu - a murit Marco Pantani, un geniu tragic! Invinge animalitatea din tine macar o data. Peace man!

Ambra Blu
19 Feb 2004, 14:47
Domnu-le, piss off. Don't take it personally, it's just that I try to make the world a better place by sharing with my neighbor all I know. In this case, all I know is: man, thou stink.

crydead
19 Feb 2004, 14:49
Arcule, tu n-ai circumvolutiunile nici macar cat liniile din palmele alea doo cu care te joci melc, melc, cotobelc.

--------------------------
Viitorul suna ocupat.

marx
19 Feb 2004, 15:05
Arcule, tu n-ai circumvolutiunile nici macar cat liniile din palmele alea doo cu care te joci melc, melc, cotobelc.

Cryule, sa lasam acidul sulfuric in sticlutza, daca-l varsam facem gaura in spiritul ecumenic al Ricutzei.

marcu
19 Feb 2004, 15:25
Ce frumos a formulat Marx, marcand inca o data diferenta. Mai adaug doar atat: Ambra Blu shi Crydead, intratzi la intervale mai mari pe forum, ca sa putem shi noi respira...

crydead
19 Feb 2004, 15:36
Ambra Blu shi Crydead, intratzi la intervale mai mari pe forum, ca sa putem shi noi respira...

Inspiri patetism, expiratule.

marcu
19 Feb 2004, 15:53
Ambra Blu shi Crydead, intratzi la intervale mai mari pe forum, ca sa putem shi noi respira...

Inspiri patetism, expiratule.

Nu te enerva, crydead! Patetismul meu - derutant pentru acest forum al "killerilor virtuali", foarte curajoshi sub masca anonimatului - te poate face mai pozitiv, mai rezonabil, mai intzelegator shi, de ce nu? chiar iertatator. Sa auzim shi de bine.

crydead
19 Feb 2004, 15:56
Arcule, ai avea ceva impotriva ************** ca sa ai si tu coloana vertebrala?

------------------------
Viitorul suna ocupat

marcu
19 Feb 2004, 16:06
Arcule, ai avea ceva impotriva sa-ti infig p*** in cioc ca sa ai si tu coloana vertebrala?

------------------------
Viitorul suna ocupat

Prietena mea, care sta alaturi, a spus doar un singur cuvant: svinia! Vezi dictzionarul roman-rus. Este pe aici vere-un moderator sa dea cu spray?!

crydead
19 Feb 2004, 16:18
Prietena mea, care sta alaturi, a spus doar un singur cuvant: svinia! Vezi dictzionarul roman-rus. Este pe aici vere-un moderator sa dea cu spray?!

Inteleg ca e traumatizant sa ai o prietena de piste Prut, dar, totusi, se scrie vreun, lua-mi-ai cratima in bot.


------------------------
Viitorul suna ocupat

Ambra Blu
19 Feb 2004, 16:26
Patetismul meu - derutant pentru acest forum al "killerilor virtuali", foarte curajoshi sub masca anonimatului - te poate face mai pozitiv, mai rezonabil, mai intzelegator shi, de ce nu? chiar iertatator. Sa auzim shi de bine.

Tu vorbesti de anonimat? "marcu" crezi ca ne ajuta sa ne dam seama cine esti? eu inclin sa cred ca e vorba de un personaj din folclorul suburban, inrudit cu bula, cunoscut mai ales prin sintagma de orientare pederast activa" marcu/ care-ti trage-n cur cu arcu'".

A virtual killer.

crydead
19 Feb 2004, 16:29
Aci te insheli, ab. Eu cred ca marcu nu trage la nimeni in cur cu arcu, perversu fiind chiar capu la sageata respectiva.

------------------------
Viitorul suna ocupat.

marcu
19 Feb 2004, 16:54
Ce imaginatzie frustranta avetzi, copii! Cred ca trebuie sa va intalnitzi shi sa va punetzi de acord, nu va contrazicetzi ce shi cum shi cine... Trimit shi un cameraman sa imortalizeze momentu', ca sa ramana "pelecola". See you!

daniel
19 Feb 2004, 18:21
Mai subtire gagiilor cu limbajele, ca ma face de arunca iar mandea cu shurichenuri ninje peste mesajele domniilor voastre.