PDA

View Full Version : CINEMAGIA in revista chip! :)


TLD
25 Dec 2003, 10:35
Intr-un reportaj amplu despre site-uri ajutatoare pe dif teme, la sectiunea subtitrari/filme gasim imdb.com de afara si de al noi www.cinemagia.ro! Citez:
"Nu puteam sa nu ne uitam si peste Internetul romanesc dedicat cinematografiei, si ne-a fost foarte simplu sa alegem site-ul de prezentat, deoarece intre www.cinemagia.ro si celelalte site-uri romanesti despre filme sunt diferente colosale. De fapt, cu acest site (mai exact cu sectiunea "in cinematografe") am luat contact mai demult, si de atunci ne informam ce filme vin in Brasov, orele de incepere ale spectacolelor, review-uri, distributia, parerile celor care l-au vazut deja, ratinguri si multe altele. Dar multimea de sectiuni ("In curand", "Topuri", "Concursuri", "Emisiuni radio-Tv") tratate atent si elegant, precum si micile "pastile" de pe pagina principala (Gafe in filme, Cine ? castiga) fac din cinemagia.ro un site dupa parerea noastra excelent, pe care-l vom vizita in continuare cu o mare placere."

Baieti ati uitat de forum?....!

ricutza
25 Dec 2003, 22:45
probabil ca a fost un motiv intemeiat pt care s-a intamplat asta! :D

SadSpot
25 Dec 2003, 22:53
CE VREi sa spui ?

ricutza
25 Dec 2003, 22:58
pai, pe de-o parte ma gandesc ca cine vine prima data pe cinemagia, nu vine pt forum (decat daca, evident, se numeste ricutza.... :D )!
pe de alta parte nu cred ca forumul este la fel de valoros ca si restul site-ului din punctul de vedere al informatiilor!

TLD
25 Dec 2003, 23:06
Korekt! Mult einformatii sunt pe site si nu pe forum. Dar ma gandeam c aputeau sa fac reclama. Dar din moment ce au facut la site respectivul care intra vede si un buton de forum... :roll:

PoliFanAthic
25 Dec 2003, 23:08
Daca ar fi sa ma gandesc de ce vin eu pe site, probabil as spune ca vin in mare parte pentru forum si sa verific informatii legate de lansarea viitoarelor filme sau orele la care ruleaza filmele care sunt la momentul respectiv in cinematograf. In rest, nu m-am prea aventurat pe site.

TLD
25 Dec 2003, 23:38
Daca ar fi sa ma gandesc de ce vin eu pe site, probabil as spune ca vin in mare parte pentru forum si sa verific informatii legate de lansarea viitoarelor filme sau orele la care ruleaza filmele care sunt la momentul respectiv in cinematograf. In rest, nu m-am prea aventurat pe site.
La inceputul 'carierei' nici nu intram pe forum, doar postam la acea rubrica voi despre filme, poti post afara sa ai cont... Si mai intram ca sa aflu informatii. Pe forum intram destul de rar, dar acuma a devenit o obisnuinta si nu mai poate fi scoasa din sange! :P

emanuel
26 Dec 2003, 10:51
Multumim pentru informatie TLD, ne bucura mult...
Asta da cadou de sarbatori... si inseamna ca anul viitor o sa trebuiasca sa facem tot ce ne sta in puteri pentru a ridica mai sus calitatea site-ului.
Multumim inca o data tuturor celor care ne viziteaza si in acelasi timp va urez din partea intregii echipe a site-ului:

LA MULTI ANI si SARBATORI FERICITE!