PDA

View Full Version : SEMIFINALA 3


Lady_Skar
22 Dec 2003, 15:42
(*)

horatiu
22 Dec 2003, 15:50
Diferenta clara intre cele doua serii. Aliens va fi urmarit cu sufletul la gura si peste 20 de ani. LOTR va fi un fel de Veronica. Un film prafuit scos de la naftalina la aniversari.

TLD
22 Dec 2003, 15:52
Nici nu ma gandesc sa votez cu Aliens aici! Sa fiu razbunat. Apropo misto meciul, va dati seama ca o sa treaca lotr, chiar dak va trebuii sa-mi fac clone ca sa treaca mai departe...

Gaandalf
22 Dec 2003, 16:02
Nici nu ma gandesc sa votez cu Aliens aici! Sa fiu razbunat. Apropo misto meciul, va dati seama ca o sa treaca lotr, chiar dak va trebuii sa-mi fac clone ca sa treaca mai departe...

that shit was funny!
Frumoasa competitzie ... nemaipomenita ... Lady Skar shtyie sa le potriveasca ... dar am ale iubirea mea eterna ...
The Lord Of the Rings!

christi
22 Dec 2003, 16:42
Egalitate perfecta... 3-3...

Ping
22 Dec 2003, 16:50
Nu am vazut seria LOTR, nu votez. Dar Aliens mi-a placut foarte mult.

Mifune
22 Dec 2003, 18:53
Egalitate perfecta... 3-3...

Eu voi dezechilibra ecuatia : 4-3 pentru LOTR!

TLD
23 Dec 2003, 08:41
H3h3h3! S-a dezechilibrat si mai rau! Go lotr go!

Nightwane
23 Dec 2003, 12:14
Aliens evident...

raptor
23 Dec 2003, 13:18
LOTR,evident.

LadyEowyin
23 Dec 2003, 15:35
Nici ca era mai evident de atata - LOTR

rica neaga
23 Dec 2003, 21:49
degeaba votati pt. aliens, tot lotr va castiga deoarece meciurile au fost aranjate inca de la inceput.
ati pus pulp fiction contra fight club, ca sa cada unul dintre ele si astfel, un adversar extraordinar minus pt. lotr.
eyes wide shut l-ati pus cu minority report.
lotr cu spaceballs.
este evident cine se vrea castigator.
la fel ati incercat cu matrix vs. snatch, dar n-a mers.
ma intreb de ce n-ati pus de la inceput star wars vs. lotr, sau lotr vs godfather, sau vs. matrix.
de fapt, nu vad ce vreti sa dovediti prin alegerea acestei serii ca fiind castigatoare. ca romanii sunt prosti?
voi influentati opinia generala a intregii comunitati anonime si vizitatoare a acestui site.
intra oamenii si vad: ia uite ce-au votat astia, lotr. maaaaaaama, e asa de bun. hai sa mergem sa-nchiriem filmul, sau sa-l vedem.
mda, acum mi-am dat seama: cat mai mult publicitate.
tocmai de-aia va castiga fight club.

ricutza
24 Dec 2003, 02:36
pana acum eu am votat numai cu filmele care mi-au placut! intr-adevar mi s-a parut si mie ca anumite filme au avut un drum mai usor de parcurs, dar pana la urma vorbim de voturi nu?
in ceea ce priveste acest meci, eu am votat cu seria LOTR pentru ca mi-a placut mai mult decat Alien....

Lady_Skar
24 Dec 2003, 08:06
degeaba votati pt. aliens, tot lotr va castiga deoarece meciurile au fost aranjate inca de la inceput.
ati pus pulp fiction contra fight club, ca sa cada unul dintre ele si astfel, un adversar extraordinar minus pt. lotr.
eyes wide shut l-ati pus cu minority report.
lotr cu spaceballs.
este evident cine se vrea castigator.
la fel ati incercat cu matrix vs. snatch, dar n-a mers.
ma intreb de ce n-ati pus de la inceput star wars vs. lotr, sau lotr vs godfather, sau vs. matrix.
de fapt, nu vad ce vreti sa dovediti prin alegerea acestei serii ca fiind castigatoare. ca romanii sunt prosti?
voi influentati opinia generala a intregii comunitati anonime si vizitatoare a acestui site.
intra oamenii si vad: ia uite ce-au votat astia, lotr. maaaaaaama, e asa de bun. hai sa mergem sa-nchiriem filmul, sau sa-l vedem.
mda, acum mi-am dat seama: cat mai mult publicitate.
tocmai de-aia va castiga fight club.

Wow, o conspiratie!
Somebody call Mulder...

Spre informatia ta numai EU pun meciurile si nu, nu sunt aranjate, caci daca erau iti garantez ca STAR WARS si Matrix inca mai erau in joc, din moment ce nu sunt inseamna ca la urma urmei POPORUL alege. Si eu n-am ce sa fac in privinta asta. Am sperat si inca mai sper ca voturile sunt corecte... Lotr vs Spaceballs. Ai vazut ultimul scor la meciul asta? Spaceballs conducea pentru ca s-a mai votat dupa ce am trecut la urm. etapa. EU nu am vrut nimic altceva decat sa vad care este filmul cel mai iubit de pe forum. Publicitate? da, vreau sa lucrezin domeniul asta in viata, dar eu nu fac reclama nimanui aici.
N-am pus de la inceput meciurile care le-ai mentionat pentru ca nu am vrut sa oblig oamenii sa elimine unul dintre preferatii asa de devreme.
As for you mister, you are a hater, cel putin asta este impresia care o lasi. eu, si noi, nu vrem sa influentam nada! daca ne place Lord of the rings suntem prosti? si daca intra cineva si vede cine a castigat campionatul se va duce sa inchirieze filmul. I'm confused, how is this a bad thing? Unor oameni le va place filmul, altor oameni nu.
Asa ca te rog, get your facts straight before you open your mouth.

PS: am spus-o de la inceput si o s-o mai spun... NU-TI PLACE, NU VOTA!

PoliFanAthic
24 Dec 2003, 08:14
Aliens...si se anunta cumva un mic SHOCK?

Nightwane
24 Dec 2003, 12:17
sa speram...sa fie un soc imens si sa treaca Aliens mai departe...pt. ca merita... :P

Devil
24 Dec 2003, 14:54
cand o sa mai vad soare pe cer atuncea voi vota cu Aliens! Concursul asta se termina in curand iar soarele nu-shi va mai face aparitzai cu razele sale pana prin Februarie - Martie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dan Gerose
27 Dec 2003, 14:43
Lord of the Rings rulz !

Nightwane
27 Dec 2003, 15:43
hmm....Aliens conduce....in sfarsit s-a desteptat lumea...

raptor
27 Dec 2003, 20:41
hmm....Aliens conduce....in sfarsit s-a desteptat lumea
Cu fatza la perete... :-? Asta e.Cat despre rica aasta,ma cam calk pe nervi cu teoria lui.Voteaza de 7 ori pt. Aliens si rezolvi problema!Gata conspiratia!

rica neaga
27 Dec 2003, 20:58
mai omule, tu esti loco. daca te-as calca pe nervi, te-ar durea si mai tare. mai mult de-atat nu-ti pot spune. a, era sa uit, nu stii sa pierzi, tu si amicii tai.

Nightwane
28 Dec 2003, 09:09
hmm....Aliens conduce....in sfarsit s-a desteptat lumea
Cu fatza la perete... :-? Asta e.Cat despre rica aasta,ma cam calk pe nervi cu teoria lui.Voteaza de 7 ori pt. Aliens si rezolvi problema!Gata conspiratia!

altu' care nu stie sa piarda...asta e...

Gaandalf
28 Dec 2003, 11:03
hmm....Aliens conduce....in sfarsit s-a desteptat lumea...

bah akuma io intzeleg ... shi DA "accept faza k lumea s-a deshteptat" ... da' mai las-o balta shi GATA cu minciuna - k suntetzi patetici - LOTR oricum ieshea dk nu faceatzi mii de conturi fraierilor ... shi nu cred k sunt singurul de aicea kre shtie asta ...

oameni k voi kre fac chestii de genu asta - voi suntetzi cei kre nu shtitzi sa pierdetzi din moment ce facetzi 1000 de conturi da ?

mi-e MILA de VOI!

PoliFanAthic
28 Dec 2003, 12:14
Gandalf, daca erai destept, tineai concluzia ta pentru tine.

Gaandalf
28 Dec 2003, 12:46
Gandalf, daca erai destept, tineai concluzia ta pentru tine.

shtiu k puteam sa o tzin ptr mine ... da m-a amuzat fff mult seninatatea cu kre au "recunoscut" shi trebuia sa zic ceva ...

Emi a zis k site-ul a decazut mult da' nu credeam k in asemenea dimensiuni ...

Hai La MUltI ANI!

rica neaga
28 Dec 2003, 16:08
nu va lasati indusi in eroare. gaandalf, raptor, tld sunt toate conturile mele. practic, eu sunt cel care dirijeaza tot site-ul asta.

Gaandalf
28 Dec 2003, 16:30
http://www.cinemagia.ro/boxoffice_sua.php

TLD
28 Dec 2003, 16:30
nu va lasati indusi in eroare. gaandalf, raptor, tld sunt toate conturile mele. practic, eu sunt cel care dirijeaza tot site-ul asta.
Papusica, papusica... Ce facem la 1: Intram pe forum
Papusica, papusica... Ce facem la 2: Vedem posturile lui 'our master...'
Papusica, papusica... Ce facem la 3: Ii aratam degetul lui 'our master'

rica neaga
28 Dec 2003, 16:53
tu esti pur si simplu prost.

TLD
28 Dec 2003, 17:10
tu esti pur si simplu prost.
La faza asta cu ce ar trebuii sa-ti rasp? Hai baietas sa recunioastem ca esti un LAMER la fel ca multi de aici. De ceva vreme s-au format grupulete pe aici pe forum, care tot cauta cearta, zanzanie... Nu vad rostul acestora pe un forum liber in care fiecare isi poate exprima opinia geniule...

rica neaga
28 Dec 2003, 18:34
eu nu-s baietas. eu ti-as putea fi babysitter.
ia zi, cati bani a facut revolutions la u.s box office?
1 miliard? mai mult?

TLD
28 Dec 2003, 19:36
eu nu-s baietas. eu ti-as putea fi babysitter.
ia zi, cati bani a facut revolutions la u.s box office?
1 miliard? mai mult?
Mai tu mi-esti dragan ala, alt lamer care vorbe de T3 vara asta pe aici. Si ce legatura are matrixul si cat a facut el la box office cu topicul asta? Vezi ca esti zanzanitor si in acelasi timp lamer... Dar uite cine isi raceste gura acuma... Pierd timpul de POMANA! de POMANA!...

PoliFanAthic
28 Dec 2003, 19:40
Si totusi il pierzi... :roll:

ricutza
28 Dec 2003, 22:45
poate ca ati uitat ca totusi vorbim despre 1 film...
nu e o lupta intre viata si moarte...
nu stabilim acum cel mai bun film din toata timpurile...
nu stabilim nimic...
este un joc si scopul lui a fost sa amuze lumea si in nici un caz sa se ajunga la astfel de discutii...
deja mi se pare aberant sa ajungi sa-ti faci alt cont ca sa castige sau sa nu castige un film...

Leonard Pyron
28 Dec 2003, 23:18
Lasa-l in pace. E un tzanc fan matrix. Deci, totusi, un tzanc. TLD ce jucarii dupa matrix ai primit de la moshu' anul asta? Un Neo de plastilina sau o Trinity de latex?

TLD
29 Dec 2003, 07:19
Lasa-l in pace. E un tzanc fan matrix. Deci, totusi, un tzanc. TLD ce jucarii dupa matrix ai primit de la moshu' anul asta? Un Neo de plastilina sau o Trinity de latex?
Nu ma am primit un Jhonny Bravo pe care scria pyron.. Cred ca a incurcat mosu persoanele...

raptor
29 Dec 2003, 09:36
raptor a scris:
Citat:
hmm....Aliens conduce....in sfarsit s-a desteptat lumea

Cu fatza la perete... Asta e.Cat despre rica aasta,ma cam calk pe nervi cu teoria lui.Voteaza de 7 ori pt. Aliens si rezolvi problema!Gata conspiratia!


altu' care nu stie sa piarda...asta e...

Nenea,ai grij...cuvintele 'asta e' ring a bell?Dak vrei itzi arat eu ce inseamna sa nu stii sa pierzi in vreo 45 de posturi.In rest i-am sugerat lu' rica asta o metoda de a rezolva problema.De ce atzi sarit amandoi in sus k mushkatzi de streche...eu nu stiu.

Gaandalf
29 Dec 2003, 11:19
Lasa-l in pace. E un tzanc fan matrix. Deci, totusi, un tzanc. TLD ce jucarii dupa matrix ai primit de la moshu' anul asta? Un Neo de plastilina sau o Trinity de latex?

Shi care este problema mah ? ... kre-i faza ?... mie cea mai buna pretena a mea mi l-a adus de ziua mea din Spania pe Gandalf The White shi ShadowFax in origibal de la New Line Cinema ... shi ma mandresc cu ele ... shi am mai primit shi un Gollum - la fel numai k el scoate un sunet de genu: "My Precioussss!" ... io nu intzeleg kre-i faza ...?

Catzi ani oi avea tu mah de eshti asha matur ? eshti la fel k aia care s-au maturizat shi zic k pe ei nu-i mai incanta desenele animate - k ei sunt prea maturi - dupa mine prea proshti ...

Io mi-ash face toata colectzia dk asha avea cum ... shi la Lord Of The Rings shi la Star Wars - da' la noi in Romania - PAUZA!

VARZA MURATA! :roll:

raptor
29 Dec 2003, 11:47
Clona nr.2 a lu' rica neagra aduce osanale creatorului.

Ave Caesar!Morituri te salutant!

rica neaga
29 Dec 2003, 12:02
gladiatorule, vezi ca te-nseli, ba mai mult, te-ncurci in detalii.
tot thread-ul asta se transform pana la urma in toy story 3.

raptor
30 Dec 2003, 11:37
imi pare rau STOP o sa ma rezum la esenta STOP si eu as zice ca e mai degraba un chicken run STOP

regedit
06 Jan 2004, 09:47
...he he he ... se pare ca lotr pierde .... o fi bine ?!