PDA

View Full Version : Dosarele X // The X Files


alien
25 Aug 2003, 06:54
Am fost si inca mai sunt pot sa zic inebunit dupa serialele X cat si dupa film, si acum nici un post nu mai difuzeaza nimik si nici nu mai stiu ce se aude despre serial. :-?
E daca stiti ceva postati si voi.
APROPO obiecte cu Dosarele X se gasesc pe undeva :wink: ...

tommy_cat
25 Aug 2003, 21:24
eu zic sa se faca Dosarele x in versiune romineasca .Avem de toate : strigoi , iele , vrajitoare , garcea ...

alien
26 Aug 2003, 07:34
vb si voi serios ca de caterinca orice poata sa zica ceva

alien
26 Aug 2003, 07:35
Da sa vina regizoru C. C. sa faca serialu cu Garcea in loc de Fox M.


Acu pe bune baieti (si fete) mai stiti ceva....

Hell_Girl
26 Aug 2003, 20:59
Din cate stiu eu la noi s-au dat toate seriile din x-files, deci nu ramane decat sa se dea iar in reluare, ceea ce nu ar fi rau pentru ca primele serii sunt si cele mai misto.

alien
26 Aug 2003, 22:56
Nu mai este inca o serie in care refuza sa joce un dintre protagonistinu mai stiu care exact parca Scully sau poate Mulder, chestia e ca parca citeam acu un an prin TVmaina de chestia asta...

Si cu obiecte cu insemne X-files stie cineva ceva....

Demona
27 Aug 2003, 13:50
(*) Hella...la noi nu s-au dat toate seril X-Files...ma indoiesc ca vor fii toate vreodata prezentate la noi. Au devenit destul de scumpe...

(*) alien...X-Files mai "ruleaza" pe Pro7...parca miercuri de la 21:15...sau atunci e Buffy shi Charmed...luni sau miercuri...stay tunned shi poate il "dibui"! :)

tommy_cat
27 Aug 2003, 21:09
vb si voi serios ca de caterinca orice poata sa zica ceva
Problema este ca nici eu nu am glumit .....
Si mie mi-a placut la nebunie X -Files si toata gama din zona paranormalului (Millenium , ...).
Ti-a placut episodul cu Calusarii ?

alien
27 Aug 2003, 22:46
Asta era si scopu postului sa ma asigur ca mai sunt seriale pe care nu o sa le mai vad.

Da mi-a placut si episodu cu calusarii pe langa celelalte, pentru ca fiecare serial X-files a fost bun sau mai putin bun dar nici unu nu a fost PROST...

Hell_Girl
27 Aug 2003, 23:24
Si mie mi-a placut cel mai mult episodul cu calusarii. Mi-a ramas cel mai clar in minte. Voi ce parere aveti despre ultima serie care s-a difuzat la noi ( daca ziceti ca mai sunt si altele eu va cred)? Mie nu prea mi-a placut. Cel mai mult imi plac episoadele care nu am legatura cu guvernul si cu extraterestrii.

Demona
28 Aug 2003, 16:34
:) Cam asha...episodu` cu calusharii era ala cu copilu` pe care l-au exorcizat preotzii aia romani imbracatzi in rabini?! No offence..X-Files is great..dar americanii ashtia mai trebuie sa se documenteze!!!

christi
28 Aug 2003, 19:08
Eu propun sa semnam cu totzii o petitzie prin care sa CEREM PROTV-ULUI DIFUZAREA ULTIMELOR DOUA SERII X FILES, care nu au fost inca transmise la noi. Stringem citeva mii de semnaturi si poate ne asculta... :)

alien
29 Aug 2003, 06:28
ASA o sa facem pe bune dar saptamana viitoare ca acum plec in Fagaras cu bicla (sper sa imi ramana toate mainile si picioarele) si dupa aia daca sunt intreg o facem.... un document word si ne scriem toti dorinta....

THIS TIME IT'S WAR

Demona
31 Aug 2003, 11:54
Oh goody!...happy-happy-joy-joy! I'm gonna be on TV! ;) jokin`...

christi
31 Aug 2003, 17:10
Check out this site: http://www.petitiononline.com

Daca se simte careva inspirat sa scrie o petitie convingatoare.... Apoi o sa stringem - cred eu - usor semnaturi. Eu acum n-am timp, caci as forma eu petitia.