PDA

View Full Version : Kagemusha


Ambra Blu
11 Jun 2003, 13:51
Daca il are cineva pe CD, il rog sa ma contacteze cu un mesaj privat.

Anonymous
14 Jun 2003, 15:31
Am fost plecat cioculetz nu te-am uitat cand treci pe la mine sa vezi colectia de discuri iti arat si kagemusha ia-o si pe fantastica de phantasmagoria nu sunt genul posesiv hai te pup

catallin
14 Jun 2003, 20:43
Adu-o si pe la mine sa-mi vedeti pestisorii. Am unul jucaus la care chiar ii zic Kagemusha si face salyuri mortale ...

crydead
14 Jun 2003, 22:58
Face salturi mortale in tigaie? ALARMA DE PRAJIRE!

Ambra Blu
15 Jun 2003, 18:56
Pentru userul care semneaza cu giulkiuz: frate, daca insisti cu chestiile astea, hai sa ne intilnim noi fata in fata in oricare din zilele saptamanii asteia in Fire (de preferabil marti sau miercuri) sa te vad, chiar esti asa de bazat? Nr meu de telefon este 2557207. Muistule.

Catalin, frate, si tu te-ai dat cu circarii?

Anonymous
19 Jun 2003, 19:49
da gata ba ca am crezut ca ieshti muiere

LeonardPiron
19 Jun 2003, 22:06
kegemusha asta e un anime deala cu ochii holbati?

umbralumircea
19 Jun 2003, 22:42
Ambra Blu, nu te supara ca iti spun, dar limbajul tau nu se potriveshte cu cel care ar trebui sa existe pe un site dedicat filmului. Ti-am citit multe din posturi si mi s-au parut foarte interesante, dar acum, la final, m-ai dezamagit teribil. Pacat.

toni
20 Jun 2003, 17:21
Ambra Blu, nu te supara ca iti spun, dar limbajul tau nu se potriveshte cu cel care ar trebui sa existe pe un site dedicat filmului. Ti-am citit multe din posturi si mi s-au parut foarte interesante, dar acum, la final, m-ai dezamagit teribil. Pacat.

Tie ti se pare normal sa pui o intrebare referitoare la un film si sa-ti raspunda niste analfabeti frustrati sexual cu propuneri de sex in grup & altele?

Nu-l apar pe Ambra, dar e normal sa reactionezi asa.

LeonardPiron
20 Jun 2003, 17:30
dar ce ti se pare mai placut sa cauti si tu parteneri pentru un sex in grup si niste degringolati sa iti raspunda despre niste filme?

crydead
30 Jun 2003, 07:02
sa pui o intrebare referitoare la un film si sa-ti raspunda niste analfabeti frustrati sexual cu propuneri de sex in grup & altele?


Daca e analfabete frustrate sexual, nishte nenorocite de nimfomane, pe mine nu ma deranjeaza sa raspunda cu propuneri de sex in grup & altele!

Dracsi
08 Jul 2003, 15:10
ambra blu


daca vrei Kagemusha astept un mesaj de la tine