PDA

View Full Version : Terminator 3


spartacus
13 Mar 2003, 08:19
Servus, copii! Lasati discutiile obisnuite(gen LOTR 2) si spuneti-va parerea despre Terminator 3. Ce stiti despre film, cum credeti ca va fi etc. Sa nu uitam ca lansarea sa - in vara, 2 iulie - este destul de indepartata, dar asta nu a fost niciodata o piedica pt fani. Ati apucat vreunul sa vedeti ceva din film?... :D [/b]

Poison
13 Mar 2003, 10:54
Cica e cu Claire Danes, care joaca rol de veterinara rapita de Arnold... Si negativul e o ea: Terminatrix... Care e o fosta manechina, am uitat cum o cheama... Si e vorba sa mai faca si alte filme, daca asta merge bine la BO. Cam atit stiu...

PoliFanAthic
13 Mar 2003, 19:20
Terminatorul asta probabil va fi cam moale...parerea mea.

Frodo
14 Mar 2003, 00:22
Eu am niste wallpapere cu T3! :lol: :lol: Iar la noi se pare ca vine prin noiembrie(la cinema, ca DIVX e in floaree).PoliFanAthic o zice bine, se pare ca va fii o mare dezamagire, nu stiu, asa simt. Tot T2 ramane cel mai tare!! Cam devreme de discutat despre T3, nu? :o :o Aaaaa, si o sa fie cu ARNOLD! :lol: :lol:

Luke_Dorian
14 Mar 2003, 11:12
Cam toate sequelurile care au avut in coada cifra 3 au fost dezamagitoare.Sa speram ca nu asa se va intampla si cu T3 desi sunt sceptic in privinta realizarii unui film cel putin la fel de bun ca primele doua

spartacus
19 Mar 2003, 08:31
Pt cine a zis ca e cam devreme, nu cred ca este vorba despre asta(nu uitati de pirateria video!)... Apoi, parerea mai multora dintre voi cum ca T3 ar fi mai slabut decit T2. Nu cred ca ar fi bine sa va grabiti cu aprecierile. Voi ati mai urmarit ceva despre T3 pe Internet sau este doar parerea voastra la prima vedere? Am vorbit cu mai multi "colegi" pe internet din SUA care deja l-au vazut(ilegal, desigur) si au fost vrajiti despre ce au facut cu T3. Cica ar fi SUPER. Mai exact, T3 va fi acum ce a fost T2 cind a fost lansat! Nu ar fi de mirare, asa ca... Deschideti pagina de web a T3(www.t3.com) si o sa vedet niste imagini marfa... Ne mai auzim dupa ce vizitati siteul asta, ok? Salut!

Luke_Dorian
19 Mar 2003, 15:13
Si nu exista o cale sa faci si tu rost de la colegii tai de T3?

Frodo
20 Mar 2003, 10:07
spartacus, site-urile de la filme arata intotdeauna cool, facute in Flash Mx, ce mai, o desfatare, dar filmul conteaza! Iar prietenii tai se pare ca au facut rost de o varianta neterminata, fiindca filmul nu e finalizat. Si am spus ca e prea devreme fiindca un film ca asta nu cred ca o sa il vad pe calculator si deaia. Poate o sa astept pana in noiembrie, asta e. :cry:

Luke_Dorian
20 Mar 2003, 10:28
Sau chiar daca arata bine filmul sa nu uitam ca niste efecte speciale super nu fac un film.Sper ca scenariul sa se ridice la inaltimea celorlalte doua.

spartacus
22 Mar 2003, 08:56
Pt Luke_Dorian, care a spus ca nu efectele speciale fac un film bun... Nu ai vazut Jurassic Park?... Sau Matrix, ori SpiderMan?... Nu au fost filme cu scenarii super, numai efectele au fost de capul lor. Insa tocmai aceste efecte speciale au propulsat filmele astea acolo unde au ajuns! Si incasarile uriase pe care le-au avut tot datorita efectelor speciale s-au datorat. Asa ca spusele tale de adineauri nu sunt chiar bine alese, nu crezi?!... Oricum, siteul corect se pare ca este www.terminator3.com. Vizitati-l si spuneti-mi ce credeti? Va fi doar reclama de capul lui sau am dreptate, adica T3 va fi in acest an cam ce a fost T2 cind a fost lansat. Pe curind!

lecter
22 Mar 2003, 11:43
spartacus, Matrix n-a fost un film bun numai datorita efectelor sale speciale, scenariul a fost si el de calitate, cred ca a pus destula lume pe ganduri. Cat despre Spiderman, Daredevil, Planeta Primatelor si altele de genul asta, cred ca e mult spus ca sunt filme, daramite filme bune :evil:

Luke_Dorian
27 Mar 2003, 14:14
Pt Luke_Dorian, care a spus ca nu efectele speciale fac un film bun... Nu ai vazut Jurassic Park?... Sau Matrix, ori SpiderMan?... Nu au fost filme cu scenarii super, numai efectele au fost de capul lor. Insa tocmai aceste efecte speciale au propulsat filmele astea acolo unde au ajuns! Si incasarile uriase pe care le-au avut tot datorita efectelor speciale s-au datorat. Asa ca spusele tale de adineauri nu sunt chiar bine alese, nu crezi?!... Oricum, siteul corect se pare ca este www.terminator3.com. Vizitati-l si spuneti-mi ce credeti? Va fi doar reclama de capul lui sau am dreptate, adica T3 va fi in acest an cam ce a fost T2 cind a fost lansat. Pe curind!
Jurassic Park?Spider Man?Tu numesti alea filme?Si sa nu uitam ca Matrix fara o poveste cat de cat interesanta cu unele referinte mitologice ar fi fost doar alt film de "cafteala" de categoria a 3-a.Exista atatea filme cu efecte interesante dar care au cele mai idioate scenarii cu putinta(de exemplu The One cu Jet Li).Si raman la ideea ca tehnicienii din spatele ecranului,oricat de buni ar fi ei nu pot face un film foarte bun.

spartacus
09 May 2003, 08:51
Servus!
Bre, chiar nu aveti nimic de spus, de dezvaluit celor care orbecaiesc pe site-ul asta despre T3?... Ce ziceti atunci despre Matrix 2? Nu am apucat sa vad prea multe la tv(niste idioti astia de la televiziunile noastre, nu-s in stare de nimic!)... Oricum, efectele sunt la inaltime, cica ar fi si ceva sex(?!?)... Stiti mai multe?... Salutare!

spartacus
12 May 2003, 10:08
Pt. fanii filmului: filmarile la Terminator 3 s-au incheiat in luna aprilie. In iunie va avea loc o prima vizionare a filmului in citeva cinematografe, iar pe 2 iulie - marea lansare oficiala. La prima infatisare in fata publicului "de proba"(fiecare film, inainte de lansare, este supus unei prime vizionari cu citeva sute de cetateni obisnuiti, in functie de parerea carora se mai lucreaza ceva la film sau este lasat in forma initiala), T3 s-a bucurat de o primire excelenta. "Cobaii" s-au aratat incintati de efectele speciale si de felul cum evolueaza personajele. Deci, T3 va insemna ceva!

ARGINTUL
03 May 2012, 00:55
Terminatorul asta probabil va fi cam moale...parerea mea.
ce moale bre?

Tyybi1
03 Nov 2012, 20:08
Terminator 2 > Terminator 3 < Terminator 1